sirien
7.10.2019 20:16
JaD tvorba: Autorská diskuse
Poněkud (i když ne úplně zcela) soukromější diskuse k vývoji JaD

(Tahle diskuse je "viditelná" (v panelu Aktualit) jen členům skupiny - nicméně je nalezitelná a přístupná)

Errata


Noc goblinů
Úsvit objevů
Soumrak v mlhách
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
19.11.2019 08:08 - Log 1=0
Naoki+1
19.11.2019 17:19 - sirien
ok, můžou bejt klidně stupně

Log: Šedá eminence - přesunutím Analýzy aktérů na vyšší úroveň bych možná přidal výhodu k dalšímu nebojovému hodu proti dané postavě? Podle pravidla že testing se má spíš přestřelovat než podstřelovat...
19.11.2019 17:41 - sirien
Ok, ty dotazníky sem znovu prošel a už mě to moc nebaví a asi je nechám jak sou.

Má někdo náladu si zaklikat a pomoct mi je rozkopírovat? :) (Je potřeba udělat kopii nějakýho existujícího páru (čtení, hraní), přejmenovat soubor, změnit nadpis a u 2 multiple-otázek přepsat schopnosti, fun fun fun)
19.11.2019 18:30 - ShadoWWW
Mně se stupně nelíbí, protože už jsou stupně obtížnosti (SO). Jeden dvojjaký termín by byl nahrazen jiným dvojjakým.

Navíc kruhy mají tu výhodu, že pravidlo že kouzlo menšího kruhu lze seslat skrz pozici kouzel většího kruhu by se stalo intuitivní (každý chápe, že menší kruh jde prostrčit větším). Možná úplně nejlepší by byl překlad spell level = kruh kouzla (higher level = větší kruh) a spell slot = (obruč kouzel) resp. spell slot level = velikost obruče (higher level = větší obruč).
19.11.2019 20:14 - Log 1=0
Konzultoval jsem tento problém se zcela nezasvěcenou duší, a:
Kruh kouzla jí evokuje magický obrazec.
Potom jsme něco vymýšleli a padly nápady:
Hladina což se mi popravdě i docela líbí
Řád
20.11.2019 04:49 - Naoki
@Sirien: shareni slozku a pichnu ti s tim
20.11.2019 21:20 - sirien
Naoki: hm, sem si neuvědomil, že to je v jiný složce. Dal sem Ti tam přístup. Jinak ty nový prosím neodškrtávej v tabulce - v tabulce si je škrtám až když ten dotazník vložim odkazem do PDFka.
21.11.2019 11:47 - sirien
Naoki: díky moc. Budu Ti věřit, žes to kontroloval, asi na to při tom házení do PDF nemám manu :D

Jen teda to bude potřeba pak udělat ještě jednou pro en verze... Nahodim pak zas nějakej úvodní vzor na rozkopírovávání.
21.11.2019 12:11 - Naoki
Doublecheck jsem jeste nestihl, ale brzo bude.

Jinak nac to chces do pdf? Mel jsem za to ze budes akorat posilat linky na ten online form
21.11.2019 12:33 - sirien
Naoki: ta povolání chci dát ven v PDF (aby to mělo trochu formu, přecejen...), linky na ty formuláře vkládám do toho PDF.
21.11.2019 13:09 - Naoki
Makes sense

A ty obory alchimisty do dotazniku davat nebudem?
21.11.2019 13:15 - Naoki
Koukam ze to vlastne mezitim doplnujes :)

Rychly doubelcheck hotovy, muzes klidne sazet
21.11.2019 13:21 - sirien
Naoki: Jo no. Jen sem zjistil, že sem udělal drobnou chybičku ve vzoru :/

V dotanzíku po zahrání předchází multi-otázce na stylizaci otázka na to jak se dotyčnému obor subjektivně líbí. Ta bohužel v dotaznících po přečtení chybí a asi je potřeba jí tam doplnit (viz výše, kromě vlastní hodnoty je nějaká šance že to pomůže odfiltrovat nejsubjektivnější dojmy z hodnocení následných otázek).


EDIT: aha, tak ne... ale přísahal bych, že sem viděl, že někde ta otázka chyběla. Můžeš prosím checknout jestli to je fakt nebo jen nějaký moje mešuge? dík.
21.11.2019 13:31 - sirien
btw. teď mě napadlo - doufám, že si to nerozkopírovával všechno ctrl-c ctrl-v po jednom a že znáš win-v funkci? (multiple ctrl-c, win-v) (V defaultu neni aktivní, ale kliknutim na win-v by ses měl dostat do dialogu kterej Ti jí umožní zapnout.)
21.11.2019 14:01 - Naoki
...
tos mi opravdu mohl rict driv :D
i kdyz teda jsem tohle zrovna delal na Macu tak nevim jaka zkratka by byla tam
22.11.2019 01:03 - sirien
tak... cz verze PDF sice nebyla formálně dokonalá, ale už mi to fakt lezlo dneska krkem, tak sem to pustil ven ať od toho je klid :D Příští tejden s trochou štěstí stihneme udělat anglickou...

Naoki: tohle je Win funkce, jak to má jabko netušim. Ale kdyžtak na to existujou nějaký samostatný programy co si můžeš na druhý kolo nainstalovat :)
22.11.2019 17:14 - sirien
Naoki: Kdyby ses přes víkend nudil, tak sem udělal vzor pro En dotazník. Asi by bylo dobrý to po mě trošku zkontrolovat než to případně rozkopíruješ.
23.11.2019 03:15 - Naoki
Víkend budu mit plnejsi ale uvidime od pondelka :)
25.11.2019 21:26 - Log 1=0
Siriene, jsou někde sepsané ty sociální mechaniky, o kterých jsi mluvil v tom rozhovoru?
25.11.2019 22:00 - sirien
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.057095050811768 secREMOTE_IP: 3.129.69.189