Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
27.1.2020 17:01 - drugun
Slamenka, to je škoda já sem z brna :D
27.1.2020 17:17 - ShadoWWW
drugun: Máš možnost, Yrjo13 je z Brna.

PRAHA: Pokud jste někdo z Prahy, své služby PJe nabízí Fritz na RPG F. Ofiko DnD dobrodružství nebo i jinou hru než DnD.
30.1.2020 16:45 - zapletac
Zdarec všichni, nenašel by se tu nějakej DM nebo skupina na online hraní nejlépe DnD 5e která by uvítala dva "nováčky"?pravidla máme pročtený a už máme rozehranou jednu kampaň IRL kde jsem já DM takže nějaké ty základy hraní máme. Hrajem asi 2 měsíce ale ohromně nás to chytlo a chtěl bych si to zkusit i jako hráč.
Hrát asi Klasicky přes Discord+Roll20.
Kontakt: simians22@gmail.com
11.2.2020 19:57 - Macintoush
Hledám hráče v Hradci Králové nebo okolí. Primárně bych se klonil k DND 5e v prostředí světa Eberron, ale případně se můžeme domluvit na něčem jiném Pokud byste někdo měl zájem, tak mi napište do zpráv.
15.2.2020 17:48 - obbivan
Ahoj všichni. Příští měsíc chci rozjet novou herní skupinu jako DM. Působím v Jihlavě a Havlíčkově Brodě. Pokud by se někdo chtěl přidat bude vítán. Hrát bych chtěl D&D5e (vedl jsem i WoD a SR ) . Můžu nabídnout vlastní kampaně nebo něco z vydaných dobrodružství. Vše je samozřejmě na úvodní domluvě. Zázemí na hraní mám k dispozici na obou místech.
D&D hraji od roku 2004 a momentálně jsem se začal krapet věnovat 3D tisku.
Budu rád když se někdo ozve.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.21070194244385 secREMOTE_IP: 3.234.208.66