sirien
7.10.2019 20:16
JaD tvorba: Autorská diskuse
Poněkud (i když ne úplně zcela) soukromější diskuse k vývoji JaD

(Tahle diskuse je "viditelná" (v panelu Aktualit) jen členům skupiny - nicméně je nalezitelná a přístupná)

Errata


Noc goblinů
Úsvit objevů
Soumrak v mlhách
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
22.11.2021 08:54 - Pan Bača
Jasně.
Já reagoval na nějaké dotazy na Discordu a taky na to, že těch dotazů bude asi víc, jak se to vypustí do světa. Což kdyby měla nějaká tvořivá duše dost času, vymýšlet by se to dalo už teď. ;-)
23.11.2021 14:45 - sirien
Ad smlouvy: vim že sem psal že je pošlu včera, ale vůbec sem se k tomu přes nějaké rodinné věci nedostal a vyřídím to celé zítra - nicméně stejně díky za to že ste to poslali, aspoň sem mohl dát echo na druhou stranu že to je ready a můžu už řešit smlouvy s Mytagem a k obrázkům atd.
23.11.2021 14:48 - Tarfill
Zcela vážně jsem chtěl ten více sociální příběh navrhnout / nastínit já (lepší něco než nic), ale poslední tři měsíce jdou úplně mimo moje představy, takže jsem nevytvořil nic, čím bych se pochlubil... :-(
23.11.2021 14:50 - Pan Bača
Tarfill píše:
Zcela vážně jsem chtěl ten více sociální příběh navrhnout / nastínit já

Výborně, jsem rád, že ses přihlásil ;-)
23.11.2021 15:16 - sirien
Pan Bača, Shari, Loki: prosím vaší fyzickou doučovací adresu do PM/mailu ať vám Skaven může poslat korektorský výtisk :)
23.11.2021 15:24 - Pan Bača
bude to chtít ještě proškrtat?
23.11.2021 15:24 - Aegnor
Korektorský výtisk se nějak liší od Autorského?
23.11.2021 15:25 - Pan Bača
Aegnor píše:
Korektorský výtisk se nějak liší od Autorského?


finální kontrola ;-)
23.11.2021 16:09 - sirien
Ne neliší :)

Ale můžu tam k tomu zkusit nechat přidat širší okraje na další poznámky :D
23.11.2021 16:19 - pilchowski
Sorry, že do toho lezu, ale skutečně někteří nakladatelé rozlišují korektorský a autorský výtisk, sám jsem takto dostal dva korektorské výtisky jednoho románu od C-Pressu :). A taky je pravda, že to byly výtisky autorské, jinak by se nestalo, že by na předsádce vyšla mapa s nápisem SRBRSKO.
23.11.2021 16:33 - sirien
Ne, to sem plácnul já, protože tu bokem řeším autorské smlouvy a moc mě to "baví" a snažím se v tom nemít v hlavě bordel.

Ohledně jízlivých poznámek které někteří máte ohledně české pošty: způsoby doručování které imago umí jsou tady:

https://www.imago.cz/vse-o-nakupu

...Tak mi prostě každý nějak někam napište který preferujete :)
23.11.2021 23:40 - Chyba
Najítá chyba na opravu do dalšího vydání.
strana 354 zmiňuje kouzlo Ohnivé ruce, to ale bylo dále přejmenováno na Hořící ruce.
26.11.2021 20:14 - sirien
ohledně autorských výtisků - kdo mi neřekne jinak, tomu doručení defaultuju na GLS - sice ani netušim co to je za firmu, ale cokoliv zní líp jak pošta...
26.11.2021 20:17 - LokiB
Tak pošta má výhodu, že když nejsi doma, tak si můžeš dojít na poštu ... GLS, DPD, FEDEX, tam když nejsi doma, tak smůla. A štvou mě, že dají vědět 20 minut před tím než přijedou. Nemá každý možnost si rezervovat celý den doma, aby čekal, kdy se mu ozvou, že už už dorazí :(

Ale jako taky se to nějak zvládne, no :)
26.11.2021 20:31 - Aegnor
Loki, všiml sis toho "kdo si neřekne jinak"? Pokud chceš, aby ti to šlo českou poštou, tak stačí říct. :-)
26.11.2021 20:49 - sirien
Loki: na odkazu výše si můžeš vybrat preferovaný způsob - defaultuju na GLS, ale pokud toužíš po Zásilkovně nebo rád žiješ na hraně a chceš Českou poštu, nebo jestli máš rád turistiku a chceš se pro to stavit v Ostravě osobně, tak stačí jen napsat.
26.11.2021 21:54 - LokiB
Aegnor: nejsi učitel? :) všiml jsem si všeho, reagoval jsem na sirienovo "cokoli zní líp jak pošta". tak mu dávám vědět, že v posledních letech jsou ostatní dopravci taky dost nahouby. Ale jsem rád, žes mě mohl poučit, čeho jsem si měl všimnout ;)

sirien: jj, vyberu, dík. Zásilkovnu mám z těchto nejradši, napíšu ti do PM.
26.11.2021 22:22 - Aegnor
Tak to se omlouvám, nedošlo mi co tím myslíš. A nemusíš být tak kousavý, nemyslím si že jsem si to čímkoliv zasloužil.

A do záznamu - přes GLS si můžeš přesunout na jakou adresu to mají poslat, můžeš si to nechat doručit na nějakou výdejnu ... dle mého názoru se české poště minimálně vyrovnají.
26.11.2021 22:27 - Pan Bača
Z mého pohledu je cokoliv lepší než katastrofální líšeňská pošta. To už by bylo vhodnější dojet si pro to do Ostravy.
27.11.2021 08:59 - Log 1=0
Já mám s privatýry zhruba stejnou zkušenost jako s ČP (dá se, ale drhne), a moc se mi nechce řešit to v práci. Tl dr:
Pošli mi to Poštou.
Asi rovnou Na poštu, stejně mě nezastihnou.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081238031387329 secREMOTE_IP: 3.137.215.0