sirien
7.10.2019 20:16
JaD tvorba: Autorská diskuse
Poněkud (i když ne úplně zcela) soukromější diskuse k vývoji JaD

(Tahle diskuse je "viditelná" (v panelu Aktualit) jen členům skupiny - nicméně je nalezitelná a přístupná)

Errata


Noc goblinů
Úsvit objevů
Soumrak v mlhách
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
13.7.2021 15:23 - sirien
well, už dva dny řešim tradiční před-GC shity (...znásobené tím, že někteří členové týmu jsou na dovolených, takže to řeším i za ně...) a jediný co sem za poslední dva dny udělal v InDesignu byla grafika pro info brožurky a pro můj larp :/

Navíc pořád čekám na dodání finálních grafických podkladů pro layout, které Peter snad dodělá tenhle týden.

Příští týden mám vyhrazený jen pro JaD exkluzivně, měl bych to mít hotové před víkendem - snad středa nebo čtvrtek, té práce na ten korektorský draft tam už fakt až tak moc neni.
13.7.2021 15:34 - Pan Bača
Tak uvidíme. Chtěl jsi to přečíst ještě jednou celé, což je docela porce a pořád se to oddaluje. No ale do konce září se to stihnout dá...
13.7.2021 15:51 - LokiB
Jako ... pročetl jsem zatím 95 stránek a jde mi to jak psovi pastva. navíc místy pochybuju, že bude sirien z mých komentů nadšený :)
13.7.2021 16:07 - sirien
Pan Bača: já z toho nejsem ani trochu nadšenej :/ Jinak ten termín bohužel je spíš půlka září, ne konec. Ono ale stejně bude ideální když mi to budete posílat po dávkách, abych to mohl zapracovávat průběžně, protože dělat pak celou pálku naráz by hrozilo dalšim zdrženim.


Loki: no, zběžně sem na ně díval, a máš pravdu :D Ale nějak se s tim porvu.
13.7.2021 16:32 - Pan Bača
sirien: jasně, s tím se počítá. Po kapitolách nebo tak.
Ale než to pošleš, hoď tam zrovna i ty Lokiho poznámky
13.7.2021 17:33 - LokiB
hele chápu, že jsi bys spíš rád už jen poslední opravy překlepů a chyb ... tak případně ty komentáře holt maž a ignoruj. ale mám za to, že aspoň některé by ke kvalitě textu přispěly :)
14.7.2021 09:42 - Pan Bača
LokiB píše:
mám za to, že aspoň některé by ke kvalitě textu přispěly :)



každá oprava, která vylepšuje text, je dobrá. Jen škoda, že ses k tomu nedostal dříve. Proběhnu to taky a případně dopíšu "doporučení o přijetí" :-)
14.7.2021 12:04 - LokiB
Cece, kdyz to si clovek nevybere. Jde to fakt pomalu, kdyz pri cteni premyslis nad kazdou vetou, jestli ti zni dobre, jestli navrhovat alternativu, jestli jsi to dobre pochopil, jak to asi pochopi novacek pri cteni atd.
14.7.2021 12:46 - Pan Bača
to znám velmi dobře :-)
14.7.2021 13:06 - LokiB
A ještě do toho musím započítat, že sirien a spol mají nějaký styl, který do JaD promítají. Mně třeba úplně nesedí, ale musím ho respektovat. Takže i když mě při čtení někde automaticky napadne "lepší" formulace (míněno pro mě lepší), tak si to musím ještě v hlavně srovnat se "sirienovým stylem", abych mu pořád nenavrhoval opravy něčeho, o čem vím, že on to takhle napsaný chce mít (i když mě to tahá za uši).

Což je na tom celém asi nejvíce zpomalující :)
21.7.2021 10:11 - Demonica
Vzala bych si na kontrolu kapitoly 7, 8 a 13.
21.7.2021 11:11 - LokiB
7 jsem včera prošel.
21.7.2021 12:02 - sirien
Loki: prošels to mimo sazbu - to má samozřejmě hodnotu a tenhle týden to projdu a zapracuju, ale je velmi důležité aby celá knížka prošla ještě kontrolou v sazbě - a) tam nějaké věci vyniknou víc než v texťáku a b) je potřeba zkontrolovat i sazbu samotnou (ať se snažím sebevíc, šotek vždycky řádí).
21.7.2021 12:24 - Pan Bača
Sirien: a sazbu dáš v plen cca kdy?
21.7.2021 12:43 - Aegnor
Až bude, což by měl být konec tohohle týdne, pokud se nepletu. :-)
21.7.2021 13:13 - LokiB
sirien: ono se dá už procházet i v sazbě? to jsem nevěděl. nebo jsem nepochopil, jestli to bude případně Demonica procházet už v sazbě.
21.7.2021 13:27 - Demonica
Já jsem myslela až kontrolu sazby, která teprve bude.
21.7.2021 13:53 - LokiB
Ok, to jsem nepochopil. Pak moje původní poznámka skutečně nedávala smysl :)
21.7.2021 14:20 - sirien
Sazbu dodělám tenhle týden, už to dost finishuju. Pokud mi Peter nedodá finální podklady, tak to vyrobim v provizorní background grafice, to se nedá nic dělat, ale dýl už čekat nechci.
21.7.2021 14:29 - Pan Bača
to každopádně, je pomalu konec července, takže na to bude tak už jen srpen a max. půlka září
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080051898956299 secREMOTE_IP: 3.142.255.113