sirien
7.10.2019 20:16
JaD tvorba: Autorská diskuse
Poněkud (i když ne úplně zcela) soukromější diskuse k vývoji JaD

(Tahle diskuse je "viditelná" (v panelu Aktualit) jen členům skupiny - nicméně je nalezitelná a přístupná)

Errata


Noc goblinů
Úsvit objevů
Soumrak v mlhách
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
20.3.2021 10:42 - Pan Bača
dej čas, odpoledne bývám s děckama venku na "výšlapu"
20.3.2021 10:58 - Log 1=0
O víkendu je mi to fakt jedno, pokud by to mělo být spíš k večeku tak OK. Spíš by ten čas měli říct ti, co mají nějaký skutečný život. Ale tak, ať se jde odpíchnout 19:00?
20.3.2021 11:03 - sirien
Ok, proč ne, stejně sem už kolem JaD tenhle týden strávil na callech bez nadsázky jeden a půl pracovního dne, klidně to dotáhnu na dva, když už tak už :D

Dneska v 19 asi budu k dispozici.

EDIT: sorry, už se propadám do absurdní rezignace.
20.3.2021 11:05 - Pan Bača
u mě spíš od osmi
20.3.2021 13:17 - Pan Bača
A kde?
20.3.2021 13:27 - sirien
hodim pak Zoom link. Když už ten placenej Zoom na tenhle měsíc mám, tak si ho musim taky užít :D
20.3.2021 18:45 - Aegnor
Já budu stíhat taky spíš na tu osmou cale nevím, jak moc je zrovna moje účast potřebná :-) )
20.3.2021 19:32 - sirien
https://us02web.zoom.us/j/81868533544?pwd=akxvN0FJZjJNQ1hUNlpKYVZ4TlhNUT09

Pokud nemáte app, tak vám jí to zkusí vnutit a tváří se to, že to musíte stáhnout - to není nic proti ničemu, ale můžete to odmítnout a pak vás to pustí normálně přes prohlížeč.
21.3.2021 20:43 - shari
Koukám, že kapitola Stavy už pokročila. Jsou názvy už konečné, a tedy můžu projít znovu Kouzla, jestli všechno sedí, nebo mám počkat?
22.3.2021 08:11 - Pan Bača
už by měly.. když tak to raději označ barevně... a kdybys neměla moc co dělat, je třeba projít a zkontrolovat krátký dostřel (místo základního, normálního apod.)
28.3.2021 18:00 - Pan Bača
má někdo přehled, jak jsou na tom poslední errata pro MM? jestli jsou v tabulce poslední hodnoty?
3.4.2021 17:47 - ShadoWWW
Mrkněte na Return of the Lazy Dungeon Master. Někteří ho označují za ten skutečný DM's Guide.
4.4.2021 20:51 - sirien
Log: tak na okraj, zatímco dělám na 11-13, kdybys chtěl pro Alchymistu projít staré DrD 1.6 a podívat se jestli tam nejsou nějaké zajímavé (ikonické) lektvary a magické předměty na ukra... zkonv... inspiraci, tak by to možná nebylo nijak od věci :) Jakože neni to nutný, ale fanoušky DrD by to určitě potěšilo.
4.4.2021 21:09 - ShadoWWW
Nejikoničtější je lektvar rudého kříže. Slýchával jsem od fanoušků DrD, že takový název měl grády na rozdíl od "jen" léčivého lektvaru.
Klíma si v tomto suchém humoru liboval. Při popíjení Johnyho Walkera vymyslel lektvar chodce Jana (taky podobně ikonický).

Za mě by šla okopírovat i kostka štěstí nebo prsten hraběte D'Raguly (třeba jako hraběte Stráda ;-)). Prsten černé vodoměrky zní taky líp než prsten chůze po vodě.
4.4.2021 21:20 - sirien
Zrovna injokes s léčivými lektvary jsem obtočil zpátky v jejich popisech. Nejspíš to chytí jen nejvíc hardcore fanoušci, ale tak už to s injokes bývá :)
4.4.2021 21:25 - Log 1=0
Blbé je, že já ikonický lektvar asi ani nepoznám, pro mě jsou si všechny lektvary rovny. Protože jsem to hrál dvakrát a bez alchymisty ve skupině.
4.4.2021 21:56 - LokiB
Ikonické lektvary a předměty DrD PPZ (oni jich tam moc není a skoro všechny jsou ikonické :), takže vybrat jen pár ... no dobrá):

Antigravitační cloumák
Éterický olej
lektvar mlhovina
Lektvar Rudého kříže
Svitky:
Ochrana před ... (Nemrtvými)

Předměty:
Detekční hůlka
Prsten knížete D'Raguly
Sluneční prsten
Ebenová hůlka

Jedy:
Černá zhouba

Výbušniny:
Bomba
Ohnivá hlína
5.4.2021 01:56 - sirien
ok... tak sem zvládnul projít celou kapitolu 11 s magickými předměty. Zítra se k tomu ještě musím vrátit a dořešit nějaké komentáře a doladit nějaké texty okolo, ale to by už neměl být tak moc problém.

Problém je, že mi ty předměty dost připomínaj kouzla, takže pokud to Pan Bača a Shari budou mít možnost projít a jazykově a terminologicky zabrousit ještě než se k tomu dostane Lenka, tak to bude super.

Pak přes týden udělám 12 Bestiář.

...a do konce týdne snad i dorazim ty Nemoci ve 13 a bude to komplet celý.
5.4.2021 11:33 - Log 1=0
Technická, nepřepsali jsme Artefakty, protože jsem na to zapomněl. Mám to ještě udělat?
5.4.2021 12:12 - shari
Další technická:
Dávky - "utratit" nebo "spotřebovat"?

"jejich utracením můžeš Sesílat následující Kouzla" vs "jejich spotřebováním můžeš Sesílat následující Kouzla"

"Pokud utratíš poslední Dávku" vs "Pokud spotřebuješ poslední Dávku"
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082575082778931 secREMOTE_IP: 18.225.7.243