Alnag
18.5.2009 23:42
Záznam z hraní D&D 4e - Amazing Adventures. Omrkněte také Sethiin zápis.
7.7.2009 11:30 - Sethi
o to větší máme radost, když někoho utlučeme.

jen co se konstantin postaví na nohy, bude to zase dobré. vyhrožování je pro slečinky =)
7.7.2009 11:42 - Lotrando
oki


už mlčim :)
7.7.2009 11:43 - yokuzava
:) Mam pocit ze se Sethiin denicek predbehl pred Alnagovym nebo se mi to zda? :) Pisete fakt pekne. Uz jste o tom soubornem vydani pribehu premysleli? Treba jen PDF ;)
7.7.2009 11:44 - Alnag
Ve skutečnosti, když mne dostal Stříbrňák a ta malá potvora do flanku, tak jsem vážně přemýšlel o tom, že sejmu tu malou bestii, kterou pak zase flankoval paladin. Byla mnohem větší pravděpodobnost, že by to zvrátilo situaci na bojišti, ale nebylo to prostě dost "filmové".
7.7.2009 11:45 - Alnag
Odin: Se Sethi jsme odehráli ještě krátkou vyslýchací session a Sethi už to napsala. Já napsal jen to, co se hrálo normálně. A jestli myslíš to, proč není Sethiin článek bumpnut nahoru, tak na to taky dojde... :D
7.7.2009 11:52 - yokuzava
Alnag :) ja posledni dobou radsi nemyslim, nekdy to boli :)))
7.7.2009 12:17 - Sethi
odin píše:
Uz jste o tom soubornem vydani pribehu premysleli?

máme naprosto jasné plány. jednoho dne to vydáme, budou to zápisy, k tomu přidružené povídky, rodokmeny, mapy zemí a měst, historie... vlastně máme v plánu překonat tolkiena, bude toho třikrát tolik oproti jeho dílu, protože jsme na to dva a jsme lepší =)

tolik k našim skromným plánům =)
7.7.2009 12:20 - yokuzava
:) Huraaa!!!
7.7.2009 12:23 - Sethi
samozřejmě se hodláme napakovat na právech k filmovému zpracování.
7.7.2009 12:24 - Magus
Odin ja to ani nepoznal...=)
7.7.2009 13:21 - Alnag
Tak jsem přidal ještě tu část, které se dožadoval Odin.
7.7.2009 13:56 - yokuzava
:) Diky Alnagu :) Netusil jsem ze si tady mohu i objednavat :)
7.7.2009 13:59 - Sethi
nebyla to náhodou moje objednávka?

nebo já tu jako právo na objednávky nemám?
7.7.2009 14:00 - Almi
Alnag: ten dodatkový bonus je neuvěřitelně silný. Každý odstavec..samostatný minipříběh s mikropointou. Atmosférické. Hmm...

ad. souboj: Máš pravdu, zahráli jste to pěkně a já to ocenil v expech..a dalších věcech, které se projeví časem, v příběhu. Ta zápletka měla dvě možná rozuzlení, oboje jsou "předehrou" k věcem příštím. Musím říct, že jste se toho zhostili výborně. Až se děsím pokračování..a doufám, že už bude s Noirem, byť stále nyní ležícím na lůžku.
7.7.2009 14:15 - yokuzava
:) Sethi urcite mas! A navic ses v podstate spolutvurce s Alnagem, a to je vyhoda! No, ne!? :)
7.7.2009 14:16 - Chrochta
Mohu mít také jeden dotaz? Co za dobrodružné povolání má Konstantin? U ostatních mám jasno, jen u něj ne.
7.7.2009 14:20 - Sethi
konstantin je... chlupáč z povolání? =)

ranger, pokud se nemýlím.
7.7.2009 14:27 - Almi
Chrochta: Ano, ranger, beast master class. Vynikající striker na blízko.
7.7.2009 14:29 - Lotrando
Tak teď teda nejsem o moc moudřejší. Abych pravdu řekl, tak v téhle fázi se to u nás zadrhlo. Všichni věděli, že se něco děje, ale nikdo nevěděl co a bál se zeptat. Po pravdě, tyhle části jsou patrně nejtěžší nejen sepsat, ale i nějak rozumně vymyslet, takže jsem zvědav, jak se toho zhostíte.

P.S. nevim co Almi vykládal, ale určitě hrozně kecal, aspoň jak ho znám já ... .)
7.7.2009 14:40 - Sethi
tak my jsme parta zvědavých držtiček, strkáme nos, kam nemáme, a když se děje něco divného, tak se prostě zeptáme =)

vlastně si nejsem úplně jistá, na kterou "tuhle fázi" se odvoláváš...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11370396614075 secREMOTE_IP: 3.20.221.178