Alnag
18.5.2009 23:42
Záznam z hraní D&D 4e - Amazing Adventures. Omrkněte také Sethiin zápis.
4.12.2009 13:38 - Sethi
Jako ne-nevěřili?
4.12.2009 13:54 - Jarik
Damy, damy...
Vzdyt my si duverujeme... to ze si v nekterych chvilich nedavame vyhody... prece neznamena, ze si neduverujeme.

Prece nemuzu davat vyhodu nekomu, kdo je sileny nebo zmateny. :D
4.12.2009 15:03 - Nerhinn
EarsWideShut: No, tak, že bychom někomu jo-věřili, se mi zdá poněkud nepravděpodobné. Ale že bychom cizímu nedůvěřovali méně, než členům vlastní party, to si představit dovedu :)
4.12.2009 16:54 - Almi
No, takhle družina má hodně pevné pouto..nebo Alnag sype do čaje nějakou drogu. Jinak si nedovedu představit, že Nerhinn jezdí na hru speciálně z Brna a Jarik si kvůli hraní našel práci v Mělníce, když už přišel o práci v Praze, aby nemusel zpět do Budějic..nevídáno, neslýcháno... :-))

A co se úmrtí týče, nevíte, jaký si na sebe pletete bič, přátelé..jen houšť, jen houšť ;-)
4.12.2009 17:20 - Nachtrose
Almi píše:
Nerhinn jezdí na hru speciálně z Brna


Tak to ziram, klobouk dolu.
4.12.2009 17:33 - Jarik
a ja nejsem v Melnice, ale v Koline :)
a kvuli hre mam jen specialne upravenu pracovni dobu, abych zacinal v patek v pul desate a ne v osm :D
4.12.2009 17:36 - Alnag
Sethi píše:
A Konstantin prošel. Tak nějak.


To jsem teda upřímně řečeno nepochopil, jak se mu to mohlo podařit, když královnu nepotkal...

Noir píše:
Nachtrose: Hrdě se hlásím k tomu, že jsem opět pohlédl paní Smrti (nebo někomu podobnému) do očí. Nebo očních důlků. Nebo jednoho očního důlku? No prostě něco takového.


No právě... že někomu podobnému. Ale co si budeme povídat, že jo...

Noir píše:
Rozhodně mě ale potěšilo, že se u nás provádějí resurekční rituály tak, jeden křísí a druhý je připravený s mečem, aby oživovaného v případě obtíží hned zase zabil...


Sis nějak spletl, ne? Křísil jsem tě já. Akorát ses tak nějak probudil sám. Což byl důvod sáhnout po nečem jiném... nevěřím ničemu, co nebylo vzkříšeno někým z družiny. (A když o tom tak přemýšlím, ani ničemu, co bylo vzkříšeno někým jiným z družiny než mnou...)
4.12.2009 17:44 - noir
Alnag: Vidíš to moc černě. A hlavně - nezapomínej, že Konstantin už není živý delší dobu. Tudíž oživování a podobné věci u něj fungují krapet jinak... A co se týká vzkříšení? Holt někteří členové naší smečky (a teď nemyslím Konstantina) zřejmě umí věci, které o nich ostatní netuší.

Křísil jsem tě já. píše:

Beru to z Konstantinova pohledu - když se vzbouzel, klečela u něj soucitná Aiss s modlitbou na rtech a vedle postával Sven s jílcem Mormegilu v ruce a špičkou u mého krku...
4.12.2009 18:57 - Ebon Hand
Překvapila mě informace, co všichni podstupují, aby mohli hrát. Smekám a zkusím tomu zde věnovat více pozornosti.
gratuluji :-)
4.12.2009 21:53 - Alnag
Noir píše:
Beru to z Konstantinova pohledu - když se vzbouzel, klečela u něj soucitná Aiss s modlitbou na rtech a vedle postával Sven s jílcem Mormegilu v ruce a špičkou u mého krku...


No když si to pamatuješ takhle, nebudu ti to vyvracet.
5.12.2009 08:23 - yokuzava
:)
27.12.2009 01:37 - Sethi
Exkluzivní únik z tajného Svenova deníku! (Tak tajného, že o něm neví ani Sven.)

aneb

Co jsme nevěděli, že víme.

Svenův emodeníček píše:
Milý deníčku. Tak máme na krku bezvědomého eladrina. Kněžka zjevně rozšiřuje svou sbírku nekompetentních společníků. Tento je nám přece jen o něco užitečnější, než byl ten chlupáč, kterého si onehdá ochočil Konstantin. Vždycky ho můžeme použít alespoň k uvázání Oslíka. A nehrozí, že čtyřikrát za boj změní strany, jako někdo.
27.12.2009 12:45 - noir
Hu? Eladrina? A bezvědomého? To jsou mi věci, to jsou mi věci. A kde jsme ho vzali?
27.12.2009 14:05 - Jarik
ja to nejsem. Zustavam verny drakorozenemu druhu.... i kdyz budu asi lehce dabelstejsi :D (nebo ne? to se dozvite... po prestavce) :D

p.s.: nechtel nam tu nekdo doplnit zaznamy? (treba nase zurnalistka) :D :D
27.12.2009 14:16 - Sethi
To je tak, když Almi zapomene na pár drobností. Jako třeba že se ty sochy pak měly probudit, žejo... Nic se ale nebojte, plynulost děje to nenaruší.

Zápis bude, až... až bude. Asi tak bych to viděla.
27.12.2009 15:22 - noir
Ty sochy, co jsem z nich chtěl oškrábávat reziduum na nature rituály? No, aspoň bude ten eladrin oholenej...
27.12.2009 15:54 - Nerhinn
Ty sochy, co bych vám nedovolila oživit (první dobrý skutek, který Gaerwyn vykonala), a co jsme zapálili?
27.12.2009 17:48 - Sethi
Ony se pro jistotou oživily samy (a fakt jsem v tom nevinně) ale pro jistotu jsem jednu z nich nechala na místě umřít a druhé jsem z technických důvodů zmenšila poškození i chapadlovitost na minimum.

Však uvidíte.
27.12.2009 18:00 - Jarik
na mne to tak pusobi, ze jsem se mel stat tesarem a kamenikem.
jakmile potkame sochu (a je jedno z ceho je), tak se na 99% probudi k zivotu.
nebo ma nekdo z nas takovy dar? ze ty sochy vsude probouzime? :D
27.12.2009 18:03 - Sethi
Ať koukám jak koukám, v mých featech nic jako "automatická přeměna kamene na maso" není. Zase bychom ale ušetřili za jídlo.

Ovšem nechci vědět, co by se stalo s takovými drahokamy.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081204175949097 secREMOTE_IP: 3.146.255.127