Alnag
18.5.2009 23:42
Záznam z hraní D&D 4e - Amazing Adventures. Omrkněte také Sethiin zápis.
9.2.2010 08:49 - yokuzava
:) Ja se jim (Sven a Sethi) divim. Pisou tak dobre, aspon pro me to je vyborne cteni, a ke knize se nemaji. No treba kdyz budu chvili jeste provokovat tak se dockame ;)))
9.2.2010 16:49 - Almi
Alnag: Tedy, klobouk dolů. je těžké popsat to, co člověk cítí a Tobě se to povedlo. A hned v několika rovinách. Dokonalé!

..a o to víc se ukazuje, kolik se toho v příběhu děje. Často kladeš Ty i Aiss důraz na jiné scény. A přesto má člověk pocit, že o nich už kdesi četl, nádherná iluze. Děkuji za ní...

yokuzava: Dobré čtení si žádá dobrý konec. Alespoň pro začátek ;-)
9.2.2010 17:57 - Alnag
Almi, Noire, Jariku, Yokuzavo a ostatní, kteří si to jen mysleli: Dík! Hodně to pro mne znamená.
10.2.2010 07:07 - yokuzava
:) Vzdycky jsem chtel nejakou knihu ze dvou pohledu. Nebo film. Nejlepsi by bylo napr. kousek pribehu za "dobrou" stranu a ten samy usek za "zlou". Neco jako Alli vs. Horde konflikt, kde je casto Alli ac brana jako dobra, tou spatnou stranou atd. :))))
10.2.2010 07:28 - noir
yokuzawa: no jo, ale já na psaní nemám čas :o)
10.2.2010 08:10 - Almi
noir píše:
no jo, ale já na psaní nemám čas :o)


Kdybys byl co k čemu, už dávno jsi to mohl prosadit do vašich rubrik pro zahrádkáře ;-) Bavil by ses a ještě by ti platili..no a z Aiss by se stala modelka a místo emo módy bysme tu měli ucho módu..hmm, tak radši ne. Docela mne to děsí :o))
10.2.2010 10:00 - yokuzava
:) lolci jedni :)))) Ja to myslel vazne :) Jedine na co mam obcas cas je wow z nedostatku lidi v prijatelne vzdalenosti. Trochu jsem procital texty kolem toho a je to fakt pekne! Taky by to nekde mohli vydat pohromade aby clovek nemusel celej den hledat na netu. Pardon za OT. ;) To nic nemeni na tom ze zdejsi clanky jsou na podobne propracovane urovni. Zejmena literarni tvorba znameho dua :)
10.2.2010 16:02 - Jerson
Skvělý zápis, Alnagu. Hlavně ty duševní pochody, to na vás obou obdivuju.

(Jeden drobný detail. Když píšeš "Rozběhl jsem se po střeše a přeskočil uličku. Dopadl jsem do kotoulu a za mnou odlétlo několik došků", mám dojem, že jsi myslel spíše šindele, soudě podle zvučného dopadu na dláždění.)
10.2.2010 16:04 - Alnag
Jerson: Myslel jsem tu dřevěnou nebo jako placku. Takže ano... šindel. Opravím. Díky.
10.2.2010 16:46 - yokuzava
:) detailista :)
22.2.2010 19:20 - Alnag
Poslední dobou stíhám ty přírůstky na poslední chvíli.
22.2.2010 19:35 - Sethi
Náhodou. Jednou jsme zase dohnali na obou frontách.
22.2.2010 20:11 - Jarik
a ja vam jsem vdecny.
aspon tusim co se delo :D

to slovo aspon je moc slabym odvarem toho 'co jste oba nejen pro mne napsali'
23.2.2010 00:08 - Jerson
Dal jsem Sethiin zápis, Alnaga si nechám až po vyspání. (Kdybych měl tak aktivní hráče já...)
23.2.2010 14:01 - Assassin
Asi jsem jen nepoučitelnej detailista a má poznámka nikoho zajímat nebude, ale všechny nadpisy zatím obsahovaly slovo "část", zatímco poslední se jmenuje "kapitola". Podle mě to působí celkem rušivě. Jinak výborná práce.
23.2.2010 15:24 - yokuzava
Skvela prace! :)
23.2.2010 16:42 - Alnag
Assassin: Ten váš smysl pro detail mne jednou zabije. :D

Yokuzava: Přiznej se, to říkáš každému... ;-)
24.2.2010 11:01 - yokuzava
:) Alnagu, fakt ne. Ale je fakt ze sis vsimnul ze vcera jsme napsal totez tobe i Sethi :)
24.2.2010 11:03 - yokuzava
Mezi nama, pokazde vymyslet neopakovatelnou a originalni pochvalu je pro me v posledni dobe celkem problem.
9.3.2010 23:10 - Nachtrose
Patnacta cast prekvapila. A opet skvela. Jen si musim v nektere knize dohledat kdo presne ze to je Asmodeus :-)

Jinak mozna to uz padlo v diskuzi o hrani AA, ale Sethi ma nejaky nevysvetlitelny paranoidni tik z demonickych bilych kocicek.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088995933532715 secREMOTE_IP: 18.224.214.215