Alnag
18.5.2009 23:42
Záznam z hraní D&D 4e - Amazing Adventures. Omrkněte také Sethiin zápis.
26.6.2009 01:06 - Alnag
Je tu ještě jedna nápověda ohledně toho, jak se věci mají... všimněte si, že první obrázek u každé kapitoly je vždycky nějaká z hráčských postav. Opravdu si myslíte, že bych to pravidlo porušil?

ušijakořidítka píše:
rád tančíš na ostří meče, že? =)


Záleží, kdo ho drží... ;-)
26.6.2009 08:43 - Almi
Alnag píše:
.. všimněte si, že první obrázek u každé kapitoly je vždycky nějaká z hráčských postav.


..že by dráček či snad - dle bohaté srsti soudě - někdo z chlupatých bratrů? Doufám že ne...a protože mrtvá kráva není považována za člena družiny asi to bude některá z těch živých...členek :o)
26.6.2009 11:15 - Sethi
ve skutečnosti je to sven, on se jen rád... převlíká... =)
26.6.2009 11:34 - Jarik
jeste ze nema supiny... bych se bal, ze to svedete na mne :)

dik za povidku.
26.6.2009 14:38 - Sethi


it had to be done...
26.6.2009 22:05 - Lotrando
Alnag: je to dobrý, ale mám tak nějak pocit, že jste se o moc dál nedostali. nevidím "zvrat"
26.6.2009 22:39 - Alnag
Lotrando: Tak bylo to trochu takové přešlapování na místě, ale tak já nejsem režisér tohoto dramatu. A někdy, když ti nepřijdou všichni herci...
26.6.2009 22:41 - Lotrando
jasně, já jen, že je to dobře napsaný a tohle tomu trošku chybí. co se dá dělat :)
1.7.2009 15:38 - yokuzava
Uz to sem musim napsat. Kazdou cast pribehu z teto nebo druhe strany hltam a tesim se na ni! Libi se mi jak pisete a jak pribeh doplnujete z ruznych pohledu.
Videl jsem Vas(Sethi, Alnagu) a hral s Vami jen jednou a to jsme byl vyjukanej ze jsem se ani nezmohl na poradne hrani postavy, protoze jsem hral poprve DnD a jeste navic s cizimi lidmi. Priznavam ze obcas lituju ze nejsem z Prahy a ze nepatrim do okruhu vasich pratel se kterymi hravate a prozivate tyto a jina dobrodruzstvi! Jste velmi nadani a jak to rict, multi-tvurci! Jen tak dale! Neuvazovali jste o nejakem soubornem vydani pribehu? :)
2.7.2009 12:17 - Almi
odin: Ani raději nechtěj vědět, jak příběhy vznikají..ale vydat by je oba dotyční mohli, jen co je pravda..samozřejmě s mnoha obrázky, mapkami, pohledy do zákulisí :o))

..ale včera jim samotné zápisky pomohly pohnout se z místa a nakopnout vlak událostí, který je nakonec kodrcavě dovezl do finále příběhu. Tož jsem zvědav, jak se s tím zápiskově poperou. Protože rolových prvků tam bylo dost a dost. A došlo i k tasení Svenova tajemného meče...
2.7.2009 12:41 - Jerson
Ohó, tak Sven vytasil svůj tajemný ... meč. Jaký má vlastně meč, dlouhý, široký? ;-)
2.7.2009 12:44 - Sethi
tajemný.
2.7.2009 12:47 - yokuzava
Takjemny ? Jak to vypada?
2.7.2009 12:56 - Sethi
tajemně =)
2.7.2009 17:12 - Jarik
jerson:
ten mec je bystrozraky.
7.7.2009 09:40 - Lotrando
kurňa ...

to ho nedokážete zabít ?:)

Alnag: jako vždy fantastický
7.7.2009 09:42 - Sethi
tak jako... ano, mohli jsme zjistit, že je konstantin v čoudu, jít si na pár hodinek lehnout a druhý den vyrazit při plných silách, to bychom ho jistě utloukli, ale...

...znáš to =)
7.7.2009 10:02 - Alnag
Lotrando: Hlavně to už je asi pátá postava, která nám za poslední dobu utekla nebo tak. Většinou jsou to ty, které mají nějaké magické vybavení... :D
7.7.2009 11:00 - Lotrando
je trošku vidět, že vám chybí pořádný řezník :). je vás sice těžké udolat, ale vy sami toho taky moc nepobijete.

zkuste někdy vyhrožovat, zkrvavená potvora by se měla vzdát.
7.7.2009 11:30 - Alnag
Píše:
je trošku vidět, že vám chybí pořádný řezník :)


Tak jako momentálně, když Noir nehraje jsme 2 leadeři, 1 defender a 1 striker. Normálně máme 2 strikery. Ale on ten problém je spíš v tom, že jsme to hráli hodně příběhově a málo takticky. Samozřejmě, že kdybych zapomněl v jaké jsme situaci a jel prostě jen řezničinu tak by to minimálně jedna Almiho bestie odnesla... ale to by nebylo ono.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074079990386963 secREMOTE_IP: 3.133.140.79