chrochta

Ikona uživatele
Komunikační klient nevyplněn.
Naposledy přihlášen 13.07.2024 20:36:52.

Popis uživatele:
Narodil jsem se o něco málo dříve, než otevřeli výstavu ke kulatému výročí smrti Karla IV. Mám rád svět obecně a historii především, proto občas stvořím i nějaký ten článek. Literární sklony mám taky, leč výsledky jsou vskutku děsivé. Jsem Pražák.
Nejsem Hráč, nýbrž Čtenář. Moje zkušenosti s hrami na hrdiny jsou mizivé, ale přesto jsem shromáždil poměrně početnou – a obsahově nikterak zajímavou – sbírku příruček.
Protože trochu umím anglicky a mám něco málo času, překládám věci, které mi přijdou potřebné pro jiné, nebo zajímavé. Shodou okolností převažuje první skupina a prostředí Forgotten Realms, i když ambice mám mnohem, mnohem větší.

Výhledově se můžete těšit na kompletní překlad:
5E Ghosts of Saltmarsh (zatím hotový jen úvod)
3.Xe Forgotten Realms Campaign Setting (asi čtvrtina přeložena; nejspíš zapracuji
Player´s Guide to Faerún)
ADnD The North (nutno udělat korektury a ty nudné dokončovací práce)
3.Xe Powers of Faerún (Sever, Západní vnitrozemí; nutno dočistit překlad a udělat ty různé nudné dokončovací práce)

Pokud dobré síly dají, rád bych přeložil i The Scarlet Brotherhood, příručky k Maztice, al-Qadim, a dodělal pár zdejších načatých překladů. A abych nezapomněl: NEMÁM RÁD drowy, Thay a Hlubinu. Pokud to bude možné, vyhnu se jim.

Jsem pro skoro každou špatnost: chcete-li přeložit nějaký fluff (nebo třeba časopisecké dobrodružství), tak do 50 stránek, rád si to přečtu a přeložím. Je-li třeba korektura něčeho, taktéž ochotně pomohu.
 
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078639984130859 secREMOTE_IP: 100.28.0.143