Alnag
18.5.2009 23:42
Záznam z hraní D&D 4e - Amazing Adventures. Omrkněte také Sethiin zápis.
4.1.2010 09:55 - Almi
Almi je zapomněl na konci herní scény sdělit, že po smrti Šedivce přestali působit jisté efekty a rituály...ale s pomocí Aiss se to napravilo.

..snad jen, že eladrin není eladrin, ale to se spraví, až se dotyčný/dotyčná probere...
12.1.2010 08:11 - Jarik
Tak a je to tu.
Konecne se nektere veci z mych vzpominek na posledni hru uzaviraji v kruh :)

Super povidani.
A propo... dekuji za vyrazne upraveni me navstevy Chaosu zivlu.
12.1.2010 08:31 - Almi
Excelentní..hororové, ponuré..pokud tohle bylo to, cos cítil při hře, včetně pocitů postavy, nemohlo to být lepší. Atmosféra houstla každou další větou. Výborně napsáno, všechna čest!

A propo: kde jsi ty a Aiss sebrali Vznešeného dole v kobkách? :-) Zdá se, že je tu drbný informační šum.. :-)
12.1.2010 09:14 - Sethi
Almi píše:
kde jsi ty a Aiss sebrali Vznešeného dole v kobkách? :-) Zdá se, že je tu drbný informační šum.. :-)

No, to máš tak. Tvoje informace byly na začátku dost skoupé, v podstatě jsi mluvil o jen o vílách, jenže víly, to je dost široký informační pojem - i takový Sven, kdyby mu někdo vnutil mýdlo a kartáč, by se dal pohodlně napasovat do kolonky víla. V okamžiku, kdy jsi vznesl stížnost na mou eladriní interpretaci, jsem už měla publikováno a já se nerada šťourám zpětně v zápisech.

A vůbec. Já si ho našla a chci si ho nechat. Budu mu říkat Alík, naučím ho nosit mi pantofle, když se vrátím domů, a bude hlídat dům před zloději. A když se náhodou pusti do pronásledování nějakého zvířete a prožene se rybníkem, alespoň nebude smrdět jako mokrý pes.
12.1.2010 09:16 - Sethi
Alnag píše:
místy poněkud zavádějící zápis havraní kněžky

Každý rozumný čtenář ví, že bardům se nedá věřit.
12.1.2010 09:24 - Almi
VšakOnaDobřeVí: Ajtakrajta! :o)) No, jsem zvědav jak si s tímhle další vývoj příběhu poradí.. ;-))) Protože On je žena. A nebyl v kryptě, ale byla to jedna z těch soch, jak si hezky popsala ve svém příběhu. Johoho, umím já to mlžit! :-)
12.1.2010 09:24 - noir
Sven je víla? To si píšu a v nejméně vhodné situaci využiju!
12.1.2010 09:31 - Sethi
Almi píše:
Protože On je žena.

U těch elfoidů člověk nikdy neví... Však se podívejte na Svena, uplatil Kylaru, aby ostatní přesvědčila, že Sven není Svenka.

noir píše:
nejméně vhodné situaci využiju

Schválně, komu se podaří zvolit nevhodnější situaci ;)
12.1.2010 12:09 - Alnag
Almi píše:
A propo: kde jsi ty a Aiss sebrali Vznešeného dole v kobkách? :-) Zdá se, že je tu drbný informační šum.. :-)


To není informační šum, to je jen trochu zběsile napsaná věta. Upravil jsem to, aby to bylo jasné.

Sethi píše:
Každý rozumný čtenář ví, že bardům se nedá věřit.


Dobrý pokus, jak manipulovat čtenáři. Ale nevyjde... :)

Almi píše:
No, jsem zvědav jak si s tímhle další vývoj příběhu poradí.. ;-))) Protože On je žena.


Když dodáš mizerné informace, nediv se, že se ti to pak vyvine jinak, než jsi čekal. (A zvlášť, když někteří je mají navíc z druhé ruky...)

Sethi píše:
těch elfoidů člověk nikdy neví... Však se podívejte na Svena, uplatil Kylaru, aby ostatní přesvědčila, že Sven není Svenka.


Tak Sven klidně uplatí i Aiss. Nemusíš žárlit. :)
13.1.2010 12:08 - Almi
Alnag: já mizerné nedodal. Já je zapomněl dodat :o)) mAle s vědomím toho, že to nevadí, nenarušuje příběh, jsem je poskytl někomu už dopředu. Bohužel ústně..teda verbálně. Ale to je fuk :-) Těším se zítra! :-)
13.1.2010 17:00 - Jarik
tak jsem si to dneska vsechno vytiskl.
50 stranek husto-textu (10b).
Sethiina verze ma 40 :)
jsem si to vytiskl v 50 zmenseni, ale stejne nez to prectu :D

Tak to je fakt hustyyyy :) hura do zitrejsich porci zabavy :D
13.1.2010 17:18 - noir
Já vím, že se už asi opakuju, ale jsme na 8. úrovni, že jo? Nebo jsem si jen v CB omylem Konstantina přeleveloval?
13.1.2010 17:26 - Sethi
Na osmé s vysokým riskem cinknutí.

Alespoň to tvrdí náš správce expů.
13.1.2010 17:38 - Jerson
jen je při čtení trochu potíž, že ty dva zápisy nejsou nějak sfázované.
13.1.2010 17:50 - noir
Uši: Až tak? No tak to je skvělé! Perestrojka Konstantina je tedy hotova a tak trošku se na tom svezl i chudák Metoděj. Ale nebojte, bude teď ještě huňatější a ještě zvědavější. Ale taky viditelně štíhlejší, až kostnatý...
13.1.2010 17:51 - Sethi
Jestli ty ho málo nekrmíš.
14.1.2010 07:58 - Almi
Jerson: No, asi máš pravdu. Já oboje zápisy čtu těsně poté, co vyjdou. Ale neboj - nakladatel je donutí to při ofivydání sfázovat :-)

Noir: Cinknete určitě..pokud přežijete ;-)
9.2.2010 00:01 - Alnag
Taky si udělám reklamu... takže prostě nová část - tudy.
9.2.2010 02:06 - Jarik
to neni reklama... to neni plakat. to je uuuplnej megaplakat :)
nadhera, nadhera (snad jen tentokrat... ten obr tam notny cas nebyl :) )
9.2.2010 08:43 - noir
Tak abych si vzpomenul na své mládí prožité v brněnské chudinské čtvrti: "Tohle bylo kurevsky skvělé čtení"!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084596872329712 secREMOTE_IP: 3.142.174.55