Lokken
12.10.2010 21:05
Vertigo - organizační diskuze
Diskuze ke všemu, co i vzdáleně patří pod naše hraní Star Wars Saga Edition v Brně. Dotazy, názory, poznámky i stížnosti sem ;-)

V Materiálech je uveřejněna předmluva a v sekci Postavy je několik NPCček.

Termín příští hry: (?)
Další společenská událost:
21.4.2011 16:06 - Samwisewt
Hoj, no 7.5? proč ne.. :)
S.
29.4.2011 00:37 - Gurney
Mimochodem, u sebe jsem našel černé sportovní brýle Klimatex s tmavě modrými obroučkami, nejsou někoho z vás, kdo jste byli na posledním hře co byla u mě?

EDIT: Do postav přidán Duvil Nord
29.4.2011 06:00 - Lokken
Gurney: myslím že jsou Sama.
29.4.2011 09:35 - Gurney
OK, záhada vyřešena, pokud na ně Sam nespěchá, tak je vezmu na příští hru.
2.5.2011 15:21 - Lokken
Mám tu dvě nová NPC: Ket Brokcho a Neznámý vědec
2.5.2011 17:31 - Gurney
Pěkná fotka u toho vědce, akorát doteď jsem si ho představoval jako někoho ďábelštějšího, teď ho už navždycky budu podezřívat že je to takový hodný taťka :)

Btw když vidím kolik je postav, možná by nebylo od věci kdybychom si jako hráči kreslili nějakou mapu vztahů, přiznám se že ve vzájemných vztazích vědců kolem Mraku už jsem se ztratil.
2.5.2011 19:23 - Nerhinn
2.5.2011 19:31 - Lokken
Gurney: No, on Eli Vance z Half-Life 1. a 2., kterému tak fotka původně patří, takový hodný taťka opravdu je. Mrknu se po něčem vhodnějším...

Nerhinn: Ten je super, nějakého afroameričan bys neměla? Prosím, prosím? ;)

Edit: Co jeden z těhle pánů?

2.5.2011 20:50 - Nerhinn
Lokken: ...Huh? Toho jsem posílala kvůli mapě postav.
2.5.2011 21:57 - Gurney
Lokken: Právě proto že jsem HL2 i s epizodami dohrál si ho moc nedokážu představit jinak než jako hodného pána, co se snaží chránit dcerušku a lidstvo :) Ale není nutné jen kvůli mě obrázek měnit (i když tedy u toho holohlavé se mi líbí ten "pohled skrývající velký potenciál", kde není jasné jestli ho využije LS nebo DS směrem)

Nerhinn: Já myslel spíš něco takového (nemohl jsem najít žádný lépe vysvětlující obrázek, můžu donést svoje - nepoužívám u nich pastelky), což v poslední době můj oblíbený způsob jak vymýšlet a archivovat nápady na dobrodružství nebo rovnou celé kampaně. Ale v podstatě se to dá přepsat i do toho cos postovala, záleží na tom co komu víc vyhovuje.
2.5.2011 22:13 - Lokken
Neznámý vědec dostal nový obrázek. Zároveň jsem trochu vykradl Veroničin způsob popisu. Přijde vám lepší/přehlednější?
2.5.2011 22:18 - Gurney
Mě se nový popis líbí víc, pro mě je tedy určitě lepší pro orientaci v ději.
5.5.2011 11:48 - Lokken
Jen připomínám, že hrajeme tuto sobotu (7.5.) v 15:00 u Honzy. Těším se!

Edit:
Darth Crudus
Moff Tirwin
5.5.2011 21:47 - Gurney
Počítám s tím a těším se.
9.5.2011 08:52 - Lokken
Podívejme se, jak se nám rýsuje další termín (z dostupných informací):

Soboty:
- sobota 21. května - Sam nemůže, nejistota ohledně Katky a Gurneyho (šerm)
- sobota 28. května - Sam nemůže
- sobota 4. června - je to už v podstatě za měsíc :(

Neděle (22.5., 28.5. resp 5.6.):
- Nerhinn a Sam mají pravidelně cca od 18 hodin badminton, takže by se muselo hrát tak od 9-10 dopoledne

Všední dny:
- v úvahu asi připadají jen pátky, které se ale myslím nehodí Gurneymu (a Katce?)

Takže si můžeme vybrat mezi tím, že:
a) si zahrajeme v jednu ze sobot (21.5. nebo 28.5.) bez Sama
b) počkáme si až do 5. června, tedy za předpokladu, že všem bude vyhovovat
c) obětujeme se a přivstanem si o jedné neděli
d) navzdory všem překážkám se sejdeme v některý pátek


Hmpf.

Osobně bych byl pro variantu a) (promiň Same) nebo c). Dejte prosím vědět co nejdřív své názory, ať se někam pohneme.
9.5.2011 09:07 - Nerhinn
Jsem pro c)
9.5.2011 10:19 - Lokken
Jestli se nám podaří najít neděli, která bude vyhovovat všem, tak je to určitě nejlepší varianta.
9.5.2011 11:58 - Demonica
Sobota 21.5. alespoň u mě určitě padá a pátky nevidím vůbec reálně.

V neděli sem ochotná si přivstat a dojet na ráno (od 28.5. dál)

EDIT: Tak jeste zmena. Od zitrka se nam meni v praci smeny a pribyvaj vikendy, takze dam pak vedet, kdy budu mit opravdu cas.
11.5.2011 09:11 - Elgard
Mne se nejvic libi nedele 29.5.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075988054275513 secREMOTE_IP: 18.217.220.114