Lokken
12.10.2010 21:05
Vertigo - organizační diskuze
Diskuze ke všemu, co i vzdáleně patří pod naše hraní Star Wars Saga Edition v Brně. Dotazy, názory, poznámky i stížnosti sem ;-)

V Materiálech je uveřejněna předmluva a v sekci Postavy je několik NPCček.

Termín příští hry: (?)
Další společenská událost:
9.1.2012 13:29 - Elgard
Já se bojím, že v tuhle chvíli nemůžu říct, kdy čas mít v lednu budu, a kdy ne, protože leden je pro mě stěhovací měsíc a bude toho hodně.
10.1.2012 07:34 - Lokken
Jsem si termín pro rekapitulaci zjevně uměl opravud skvěle vybrat...

______________________________________________________________________________________________


Se zpožděním ale přece:

Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat Katce, Veronice, Honzovi, Samovi a samozřejmě Žížale za hezky stráveného Silvestra.
Příjemně se mi s vámi sedělo, bude se těšit na další příležitosti!
22.1.2012 16:06 - Gurney
Jen takový návrh - přežil bych nějaký ten duševní relax někdy mezi 24.1. a 30.1. (obojí včetně), byl by čas a chuť nebo jsou vaše zážitky ze Silvestra ještě příliš čerstvé? Je mi celkem jedno jestli někam zajít posedět nebo dát stěhovací párty :) nebo cokoli..
6.2.2012 10:07 - Nerhinn
OK, máme tu druhý měsíc a druhý pokus. Já... tak nějak obecně asi můžu. Spíš v sobotu, ale přežiju i neděli. Tak často se zas nevídáme :-P

Zpětně (pardon):
K Silvestru: Byl to super večer. Já děkuji, že jste se zúčastnili.
K relaxu: Ještě platí? Docela bych zas nějaký uvítala :)
6.2.2012 10:43 - Gurney
Do pondělí 13. to budu mít takové hektické, pak už prakticky kdykoli.

Relax platí i když asi taky spíš po tom 13tým.
7.2.2012 10:50 - Demonica
Tak dneska už můžu potvrdit, že mám volno a ráda bych si zahrála. Můžu v sobotu i neděli, případně i v pátek.

A jsem pro se sejít i mimo hraní, taky už potřebuju oddech :)
7.2.2012 10:55 - Lokken
Já mám všechny víkendy v únoru volné krom soboty 25. Pokud budeme schopni domluvit se na nějakém datu cca týden dopředu, nebráním se dalšímu pokračování.

Ale.

Na rovinu říkám, že mě nebaví pořád se každého doprošovat kdyže to má volno a pak se snažit skloubit rozvrh šesti lidí dohromady. Gurney a Katka koncem prosince mluvili o tom, že brzy nastíní jak budou mít v lednu zkoušky. Sam mluvit o datech svých soustředění. Kde nic tu nic a už máme začátek února za sebou.

Navíc se Honza přestěhoval, takže je otázka jestli v jeho novém, menším bytě můžeme hrát. Obratem to snad zjistím.

Co se relaxu týče, jsem rozhodně pro.
7.2.2012 11:25 - Nerhinn
No, předpokládám, že nejpozději tak od dubna/května by bylo možné hrát u nás.
7.2.2012 12:43 - Gurney
Ohledně toho ledna.

S hraním u Honzy asi záleží na něm, nemyslím že bychom ke hraní potřebovali nějak exta moc místa. Kdyby s tím byl problém, tak nabízím náš byt v Brně, ale tam to dost záleží na tom jstli budou lidi odjíždět na víkendy pryč (ne že bych vás chtěl před nimi schovávat, ale prostě se tam není kde při plným stavu zavřít. Alternativně vím v Brně o malé "filozofické kavárně" s oddělenými místnostmi pro soukromé diskuze, kdyby to nešlo nikde jinde tak by se tam dle mého dalo hrát taky velmi příjemně, nastupují ale komplikace typu obsazenost a otvírací doba.
7.2.2012 13:16 - Lokken
Gurney: Touché. Kdoví proč jsem to bral jako termíny na prosinec. Omlouvám se.

All: Zeptám se dnes Honzy, jak to vidí s hraním v jeho novém bytě.
10.2.2012 08:24 - Elgard
Ahoj, co se prostorů týče, určitě to půjde, i když to nebude až taková hitparáda jako na Antonínské.

Volné termíny dodám snad dnes
12.2.2012 20:02 - Gurney
Tak jak jste na tom s tím volnem?

A btw taky už mi přijde že s tím domlouváním a následnou koordinací termínů je to v poslední době doopravdy hodně neslavné. A "poslední doba" bohužel trvá už tak nejmíň čvrt roku :(
12.2.2012 20:30 - Nerhinn
To je těmi víkendy!
12.2.2012 20:31 - Nerhinn
Já můžu jít relaxovat v pondělí a v úterý. Zajdem na kulečník?
12.2.2012 20:51 - Demonica
Od pondělí do čtvrtka pobývám v Olomouci, ostatní dny mám volné.

Kdo má volno příští víkend?
12.2.2012 21:06 - Gurney
Na kulečník zajdu klidně hned zítra.

Příští víkend volno mám.
13.2.2012 09:49 - Lokken
V pracovní dny se teď do brna moc nedostanu, ale rozhodně běžte na kulečník beze mě.

A jak jsem už psal, víkendy v únoru jsou pro mě s vyjímkou soboty 25. bez problému.
15.2.2012 10:44 - Nerhinn
15.2.2012 13:54 - Gurney
Nrhinn: Ta vypadá perfektně. Po všech stránkách.

Což mi připomíná, bylo by fajn kdyby jste se vyjádřili k tomu víkendu + čas a den kdy můžete. Zatím tedy:
Lokken: může (kdykoli?)
Demonica: může (kdykoli?)
Já: můžu (kdykoli)
Nerhinn: může
Elgard: ?
Sam: ?

Co se mě týká, bylo by hrozně fajn věnovat pár sezení (2-3, odhaduju dobře?) zakončení toho SW (mám špatnou zkušenost s tím když se kampaň opustí těsně před koncem...vlastně dvě špatné zkušenosti - málokdy pak někdy dojde na dohrání a to mi přijde jako škoda) a pak se případně domluvit na hraní něčeho dalšího.
16.2.2012 13:21 - Nerhinn
Já... asi můžu. Soboty bych měla mít obecně volné, u nedělí to pak dopředu moc nevím.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074181795120239 secREMOTE_IP: 3.17.162.247