Lokken
12.10.2010 21:05
Vertigo - organizační diskuze
Diskuze ke všemu, co i vzdáleně patří pod naše hraní Star Wars Saga Edition v Brně. Dotazy, názory, poznámky i stížnosti sem ;-)

V Materiálech je uveřejněna předmluva a v sekci Postavy je několik NPCček.

Termín příští hry: (?)
Další společenská událost:
Autorská citace #21
22.11.2010 13:58 - Lokken
Tak se zdá, že minimálně Nerhinn tuto sobotu nemůže. Jak jste na tom se sobotou 4.12?
Autorská citace #22
22.11.2010 21:22 - Demonica
Škoda. V sobotu 4. zatím bez problémů můžu.
Autorská citace #23
23.11.2010 11:15 - Gurney
Už jsem se zařizoval na sobotu ale co se dá dělat, tak tedy 4.12.
Autorská citace #24
23.11.2010 11:25 - Lokken
Gurney píše:
Už jsem se zařizoval na sobotu ale co se dá dělat, tak tedy 4.12.

Taky mě to mrzí, ale rád bych, aby na prvním sezení byla účast 100%.

Edit: teoreticky se můžem domluvit na nějaký one-shot nebo deskovky...
Autorská citace #25
23.11.2010 18:18 - Lokken
Další vynikající zpráva: 4.12. nemůže Elgard - tudíž nejen nejsme komplet, ale není ani kde hrát :-( Už jsem docela dost vytočenej.

Náhradní termín: sobota 11. prosince.

Jak jste na tom Vy?
Autorská citace #26
24.11.2010 01:11 - Gurney
Lokken: Zařizoval v rámci rodiny takže to není zas takový problém.

OK 11.12. (i když bych radši dřív ale, zase chápu že aspoň na první sezení se hodí být všichni)

Pokud by se vám v sobotu někam chtělo, nebyl bych proti.
Autorská citace #27
24.11.2010 20:48 - Lokken
All: Nikdo se neozval, takže potvrzuju sobotu 11. prosince. Jestli hodláte onemocnět, chci pak vidět potvrzení od lékaře :D

Gurney: Ohledně této soboty - buď můžem dát nějaký bang, pandemic, uno apod. v hospůdce/čajovně, nebo nějaký kratší one-shot (asi v čajovně?) - musel bych ale improvizovat, nemám teď nic nového připraveného... Případně by se dalo chvíli věnovat i konstrukci postav, pravidlům a tak.
Autorská citace #28
24.11.2010 22:12 - Demonica
Lokken: Tak nemocná sem teďkom, tekže v prosinci snad už nebudu:)

Já sem pro, abychom se v sobotu sešli (už mi snad bude líp). Můžem něco zahrát, případně se věnovat i postavám jak říkáš. V té čajce to vypadalo v pohodě, tak třeba tam...
Autorská citace #29
3.12.2010 17:24 - Lokken
ALL: Předběžný časový plán na sobotu 11. - hrát budeme od 15:00 do zhruba 20-21:00. Já sám jsem na místě (adresu pošlu PM) tak od 14:00 - prosím všechny, kdo budou chtít upravovat postavy, aby přišli aspoň o trochu dřív, v ty tři hodiny bych rád začal hrát... Těším se na vás!
Autorská citace #30
4.12.2010 11:03 - Nerhinn
Klik. Předem říkám, že nevím, co je uvnitř. Jen jsem na to narazila.
Autorská citace #31
4.12.2010 22:31 - Lokken
Nerhinn: Díky, mrknu na to...
Autorská citace #32
5.12.2010 15:06 - Gurney
Sobota ok, v následujících dnech pošlu postavu na schválení.
Autorská citace #33
7.12.2010 12:09 - Lokken
V poště máte adresu kde hrajeme.
Autorská citace #35
12.12.2010 11:08 - Lokken
Takže:

Všem děkuji za včerejší hru(a afterparty), dobře jsem se bavil.

Co se týče příštího hraní, zatím jsme předběžně domluveni na neděli 2. ledna s tím, že Gurney a Nerhinn se k termín co nejdříve vyjádří, aby se dal případně změnit.

V týdnu sem snad vyvěsím pár informací k hernímu prostředí.

Těším se na příště!
Autorská citace #36
12.12.2010 19:49 - Lokken
Tak i Nerhinn může 2.ledna, takže budu s termínem počítat.
Autorská citace #37
12.12.2010 21:53 - Gurney
OK, nebudu kazit hru (kromě toho mám tu zkoušku až o dva dny později než jsem původně myslel) takže počítám s 2.1.

Jinak hra i afterparty se mi taky moc líbila :)
Autorská citace #38
13.12.2010 09:46 - Lokken
Malá ukázka z textu, který jsem včera stvořil. Vznikl na základě dojmů ze sobotní hry. Až (jestli) ho dotvořím (a budu s výsledkem spokojený), zveřejním pak celý text. Komentáře uvítám.

Zakouřené přítmí rafinérie proťal záblesk blasterové střelby. Nepřesným střelcem byla štíhlá postava ozbrojená dlouhou puškou, která se přískoky pohybovala po vrcholcích přečerpávajících nádrží.
Její zamýšlený cíl, muž v brnění zvláštních jednotek sithského impéria, se v běhu zastavil, zaklekl a v odpověď vypálil směrem vzhůru. Jeho tři spolubojovníci zatím spěšně následovali hlas svého velitele – mladého muže v šedočerné zbroji, třímajícího nezažehnutý světelný meč. Větší spěch jim znemožňoval fakt, že dva z nich mezi sebou táhli repulzorová nosítká. Na nich spočívala objemná schránka s imperiálním znakem a nápisem: „MUNICE TŘÍDY A2 - NEBEZPEČÍ VÝBUCHU!“.
Voják znovu vypálil a jeho krátká dávka přinutila štíhlého střelce, aby se po hlavě vrhnul za nejbližší tlakový ventil.
V odpověď zazněl jediný výstřel – osamělý blasterový paprsek, který přišel ze směru jejich ústupu a zasáhl vojáka do hrudi. Zasažený muž se zaduněním dopadl na kovovou podlahu servisního můstku, po kterém se rychle blížili další pronásledovatelé.
První, ten který tak přesně zasáhl, nesl odznak seržanta Domobrany. Druhým byla po zuby ozbrojená postava v bojovém exoskeletu s jetpackem na zádech. Skupinku uzavírala malá postavička ručním blasterem ozbrojeného droida, která se tiše vznášela v zákrytu svých obrněných společníků.


EDIT: lehká korektura
Autorská citace #39
13.12.2010 23:08 - Demonica
Lokken: Je to bezvadný a doufám, že budeš pokračovat.

Hraní bylo super, díky za něj. Těším se na příště. (Snad nebudem po Sivestru moc zničení:)
Autorská citace #40
22.12.2010 20:53 - Elgard
Lokken:
Dobrý to je, hlavně žádné podceňování se! :-)
Autorská citace #41
27.12.2010 07:17 - Lokken
Nerhinn: Atha?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086312055587769 secREMOTE_IP: 3.141.30.162