Lokken
12.10.2010 21:05
Vertigo - organizační diskuze
Diskuze ke všemu, co i vzdáleně patří pod naše hraní Star Wars Saga Edition v Brně. Dotazy, názory, poznámky i stížnosti sem ;-)

V Materiálech je uveřejněna předmluva a v sekci Postavy je několik NPCček.

Termín příští hry: (?)
Další společenská událost:
Autorská citace #82
16.2.2011 19:00 - Nerhinn
Co říkáte na to, že bychom si po příští hře pustili review Epizody I? Trvá asi hodinu, ale stojí to za to.
Autorská citace #83
21.2.2011 21:05 - Lokken
No, nikomu se zatím nezachtělo vyjádřit se, tak se tedy obětuji.

Já sám jsem sice to review už viděl, ale klidně se na něj znovu podívám, je to originální věc. To tedy máme jednou "Pro", někdo další?

Jinak čas a místo doplním do záhlaví kolem středy...
Autorská citace #84
21.2.2011 23:25 - Demonica
Tak já sem taky PRO, ještě jsem to review neviděla.
Autorská citace #85
22.2.2011 02:42 - Gurney
Přiznám se že jsem si ten post přečetl už před nějakou dobou a neměl jsem čas odpovědět a následně na něj ostudně zapoměl.

Z review EI jsem viděl napřeskáčku asi půl hodiny, takže se tomu rozhodně nebráním, navíc mě docela zajímají vaše názory.
Autorská citace #86
24.2.2011 15:22 - Lokken
ALL: Upozorňuji, že tentokrát se od tří hraje u Gurneyho (kterého tímto prosím, aby sem nebo do PM napsal adresu).

Už se těším.
Autorská citace #87
24.2.2011 21:53 - Gurney
Adresu jsem všem rozeslal do PM a těším se na vás.
Autorská citace #88
25.2.2011 17:43 - Elgard
Ahoj, omlouvam se za mirne pozdni reakci. Review urcite, PM dosla, potvrzuju ucast a tesim se :-)
Autorská citace #89
27.2.2011 20:58 - Lokken
Takže, jako další termín byla zatím navržena sobota 19.3. Prosím o vyjádření!
Autorská citace #90
27.2.2011 22:38 - Nerhinn
K 19. ještě nevím. Budu vědět za týden.

Nicméně... nechtěli byste někdy zajít ven? Na bowling nebo kulečník (ping-pong, squash, badminton)?
Autorská citace #91
28.2.2011 01:09 - Samwisewt
Hoj, 19.3. jsem bohužel celý den pryč, takže toto datum mi bohužel nesedí..
S.
Autorská citace #92
28.2.2011 07:57 - Lokken
Ouha, nějak se nám to komplikuje. Březnové víkendy, které se nabízejí:

12.- 13.3. : Honza je myslím v Londýně
19.- 20.3. : v sobotu tedy nemůže Sam
26.- 27.6. : to je vlastně za měsíc :(

Já osobně mám všechny víkendy zatím volné. Co si pamatuju, tak Veronika by raději hrávala o sobotách. A Honza dělá na směny, na což je taky potřeba pamatovat.

Zatím to vypadá, že můžeme hrát 12. bez Honzy nebo 19. bez Sama. Mám hodit mincí? :(
Co třeba neděle 20.3.(Same?), začali bychom třeba i dřív...

Co se týče toho sportovně/kulturního vyžití, tak nejsem proti. Alespoň se budete mít komu smát :D
Autorská citace #93
28.2.2011 08:59 - Nerhinn
No, mohla bych hrát asi i jindy. Jak o víkendu, tak o všedním dnu. Moje preferované soboty platí spíš obecně.
Autorská citace #94
28.2.2011 11:13 - Elgard
Ne, v Londýně jsem teď - 6.-7.3.

12.-13.3. Mám zatím odpolední, ale je slušná šance, že z toho bude noční, takže bych mohl hrát. Budu vědět v průběhu tohoto týdne.

19.-20.3 mám ranní, takže tam by to šlo po 15h
26.-27.3. nemůžu vůbec, neteř má křtiny

Hraní ve všední den je pro mě super, ale podřídím se většině, stávající způsob je také dobrý.

No a venkovní aktivity beru všemi dvaceti :-) Bowling, pinec a pool zvládám tak průměrně, squash a badminton bych raději nezmiňoval, leda bychom pořádali paralympiádu :-D Co třeba volejbal, až bude pěkně? Seženu snad i další lidi, pokud bude potřeba.
Autorská citace #95
28.2.2011 16:21 - Demonica
Tak já 12.3. bohužel nemůžu, jsem pryč.

Další víkendy jsou pro mě zatím v pohodě.
Všední dny taky, pokud to není pondělí nebo středa, ale po domluvě i to by šlo.

No a sporty beru taky pozitivně, stačí říct. Zatím to teda vzhledem k počasí vypadá na vnitřní aktivity, ale ani ty nezní špatně a jsem ochotná je po dlouhé době zase vyzkoušet:-)

Jinak díky za hru, i když sme nebojovali, tak sme se podle mě posunuli dál (minimálně z města) a těším se na příště.
Autorská citace #96
28.2.2011 20:06 - Gurney
Víkendy mám zatím volné všechny, pokud by jste chtěli hrát ve všední den musel bych to zkonzultovat se svým ještě ne úplně definitivním rozvrhem, ale nejsem proti.

Venkovní aktivity klidně, jen se bojím že není moc sportů pro které bych měl talent - v jakékoli hře obsahující míček a pálku vidím své schopnosti jako velmi tragické, bowling, volejbal a kulečník mi jen nejdou (i když kulečník je mi asi nejbližší, protože v lepších podnicích se obvykle v jeho okolí nacházejí šipky se kterýma jsem na tom o chlup líp, ale to už není zas tak úplně venkovní aktivita nebo dokonce sport :)
Autorská citace #97
28.2.2011 20:45 - Lokken
No, tak zatím asi počkáme do konce týdne, co Honza s tou sobotou 12. a pokud bude moci, tak si zahrajeme 12. bez Katky.

Uvidíme koncem týdne.
Autorská citace #98
2.3.2011 16:30 - Nerhinn
OK, tak to shrnu. Ehm, ehm...

-tenhle čtvrtek můžeme všichni krom Honzy
-Honza může až příští čtvrtek, ale to tu asi nebudu já
-všichni krom Honzy (a možná Gurneyho) můžou příští úterý

Takže navrhuji jít tenhle čtvrtek... a pak možná přespříští úterý?

No a ohledně místa. Ve Slovanu jsem byla a je to tam fajn (a taky mi vzali telefon a zítra budou mít volno). V Briu jsem nebyla už tak aspoň rok, tak nevím, jak to tam teď vypadá. Co si pamatuju, bylo tam víc zakouřeno, ale zas to bylo takové živější místo. Ale občas jsem měla problém do někoho nevrazit.
Autorská citace #99
2.3.2011 16:49 - Gurney
Do někoho nevrazit nebo někomu nevrazit? :)

V úterý můžu, co se týká podniku, napohled mi ten první přijde lepší.

Popravdě jsem myslel že chcete jít do nějakého méně profi podniku s kulečníkem anonymně zasunutým v rohu ale zkoušet se má pořád něco nového, tak proč ne..
2.3.2011 19:52 - Lokken
Trochu se zpožděním: jsem pro zítřek a pokud musím zvolit, tak pro Slovan (je to blíž nádraží :P ).
2.3.2011 20:10 - Nerhinn
Takže zítra v osm ve Slovanu. Budu se těšit :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062823057174683 secREMOTE_IP: 18.191.195.110