Lokken
12.10.2010 21:05
Vertigo - organizační diskuze
Diskuze ke všemu, co i vzdáleně patří pod naše hraní Star Wars Saga Edition v Brně. Dotazy, názory, poznámky i stížnosti sem ;-)

V Materiálech je uveřejněna předmluva a v sekci Postavy je několik NPCček.

Termín příští hry: (?)
Další společenská událost:
2.3.2011 21:26 - Demonica
Sice sem se k tomu dostala až teď, ale souhlasím. Tak zítra ve Slovanu. Zatím:-)
4.3.2011 07:11 - Lokken
Takže, vážení a milý, prozatím počítejme s hraním v sobotu 12.3.

Jinak děkuji všem za zábavný večer, zvláště pak těm, co měli to "štěstí" hrát se mnou v týmu. :) Jen bych se chtěl zeptat, jestli by se příště nedalo začít třeba už v sedm, ať s vámi můžu pobýt trochu déle.

Každopádně, těším se na příště.
4.3.2011 13:28 - Nerhinn
Hromadný mail rozeslán.
Ráda o sobě mluví ve třetí osobě.
4.3.2011 14:52 - Lokken
Aby se jí to lépe počítalo, tak příště jedu autem ať můžu přicházet a odcházet v celou :)
4.3.2011 18:11 - Elgard
Taktéž jsem jí zaslal zprávu v podobném duchu, aby to příště nevypadalo jak v židovské škole.
Reálně ovšem hrozí to, že pokud přijedeš autem, bude chtít možná někdo svézt a to už vyúčtování rozhodí úplně.

Ovšem nebuďme drzí, pokud si její práce nebudeme vážit, můžeme si to také počítat příště sami.

Doufám, že brzo bude další akce!
4.3.2011 19:03 - Lokken
Css, já nejsem drzý, já naopak obdivuju, že si s tím dala takovou práci! A stopaře neberu...
8.3.2011 14:19 - Lokken
Poslední možnost vyjádřit se k termínu dalšího hraní, jinak pevně počítám s touto sobotou! Snad to bez Katky přežijeme (přežijete? :D )...
8.3.2011 16:17 - Gurney
No jako ideální to není, obzvlášť protože je to uprostřed rozehraného nejen dobrodružství ale přímo akce. Nějakému jinému termínu bych se nebránil (neděle 13. by nefungovala?) ale pokud je 12. jediný termín kdy jsme schopni sejít tak to asi budeme muset přežít.
8.3.2011 16:39 - Demonica
Tak já bych taky byla pro neděli 13., kdyby i ostatní mohli. Popřípadě příští týden. Pokud to ale nepůjde jinak, tak to samozřejmě chápu.
8.3.2011 18:27 - Lokken
Lokken píše:
Záleží na vás - pokud budou všichni pro neděli, můžeme to ještě přesunout. Uvidíme co ostatní.

Tak Veronika by mohla v neděli jen do pěti. A já musím v pondělí vstávat v 4:00. Takže to vypadá na tu sobotu.
8.3.2011 20:54 - Samwisewt
ahojte, me je to vlastne jedno, jestli v sobotu nebo nedeli. Jen bych to videl v tu nedeli casove asi jako Veronika..
9.3.2011 00:23 - Nerhinn
K neděli: Jako kdybychom hráli od jedenácti nebo tak nějak, taky by se to dalo zvládnout... Řekněte si.
_________________________

K úterku: Klidně jezděte vlaky a doražte v 20:23. Moje kalkulačka to zvládne :)
Btw, máte nějaké oblíbené místo na bowling? Nebo chcete znova na kulečník?
_________________________

Z úplně jiného soudku (taky milujete generátory?):

http://cpbherofactory.com/


http://www.heromachine.com/heromachine-3-lab/

(Ještě lepší, než ty papírové panenky, co jsem měla jako malá.)

...a po malé úpravě...
9.3.2011 01:00 - Gurney
Já můžu jak v sobotu tak v neděli, případně i ten příští týden..

Jinak tabulku fakt obdivuju, tu bych nevyrobil (upřímně ani nevím jestli by mě napadlo ji vyrábět... :)

Jedijka je povedená, připomíná mi to že bych měl konečně doobkreslovat Norda.
9.3.2011 06:52 - Lokken
Ad neděle: Uvidíme co na to Honza, nevím kdy přichází z noční a jak moc by se mu tedy asi chtělo vstávat na jedenáctou.

Ad generátory: Hahá, už abych byl z práce doma, to bude odpoledne hrdinské tvorby :D

Ad aktivity: Asi je mi celkem jedno jestli kulečník nebo bowling. Jen musím upozornit, že bowling vlastně vůbec neumím, takže by se musela nějaká dobrá duše obětovat a zasvětit mě do základů.
9.3.2011 18:27 - Elgard
Lokken: Bowling je hra jednoduchá. Jméno hry pochází od prastarého sithského artefaktu Bowl of Incredible Power. Hráči si toto jméno postupem času zkrátili na Bowl-Inc a pak bowling. Cílem hry je za pomocí dobře vrženého termálního detonátoru zlikvidovat jednotku 10 rebelů, maskovaných v stormtrooperských brněních. Hra se hraje na několik kol a body za zabité rebely se sčítají. Toť asi stručné základy hry.

Raději bych hrál v sobotu, protože se vyspím. V 11 v neděli je to dost smrtící, když už, tak od 12, ať urvu aspoň 4 hodiny spánku.
9.3.2011 18:57 - Lokken
Elgard: Chápu. Výborně, můj mladý učedníku. To jsem skutečně nevěděl. :)

Jinak... jestli hrát v sobotu od 15 do cca 21 hodin bez jednoho hráče nebo v neděli od 12 do 17 hodin komplet, vyjde z mého pohledu tak na stejno. Pokud se Honza obětuje a vstane v neděli časně aby nám otevřel, nejsem proti neděli.
9.3.2011 22:10 - Lokken
All: Protože je potřeba tenhle gordický uzel nějak rozetnout, tak za konečný termín prohlašuji sobotu. Zvážil jsem různé možnosti, vzal v úvahu Katčinu nepřítomnost, Honzovu noční, můj zoufalý time-management, své plány pro hru atd. a tohle mi vyšlo jako rozumnější.

Takže v sobotu ve tři u Honzy.

Snad se Katka nebude moc zlobit.
9.3.2011 23:01 - Demonica
Sice je to škoda, ale zlobit se nebudu, aspoň ne moc:-)
10.3.2011 08:38 - Lokken
Jo mě zase pobavil:


Sám k tomu píše:
Jo píše:
In all honesty, I don't find Bioware romance scenes very erotic, they have this awkwardness like whoever did it had their parents watching over their shoulder. The best ones are usually the ones which let most of it to imagination.

However, I notice they are turning more and more... tame. Sure, you have a foursome on Dragon Age and some hot xeno gay sex in Mass Effect but the scenes are showing less and less with each passing game.

I expect Shepard to text dirty words to Legion on Mass Effect 3 has a romance option.
10.3.2011 12:00 - Gurney
ME2 byl oproti jedičce v tomhle hodně směšnej - celou dobu člověku vnucují třístranné dialogy s Mirandou (Shepard, Miranda&její pozadí) a když k něčemu konečně došlo tak se všechno dělo pěkně puritánsky v oblečení a jen tak mimochodem, homosexuální vztah je narozdíl od jedničky možný jen se ženskými postavami. Neříkám že je to něco co by hru výrazně kazilo, ale ten posun k dětské zábavě je na tom docela viditelný.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078634023666382 secREMOTE_IP: 18.225.255.134