Lokken
12.10.2010 21:05
Vertigo - organizační diskuze
Diskuze ke všemu, co i vzdáleně patří pod naše hraní Star Wars Saga Edition v Brně. Dotazy, názory, poznámky i stížnosti sem ;-)

V Materiálech je uveřejněna předmluva a v sekci Postavy je několik NPCček.

Termín příští hry: (?)
Další společenská událost:
22.3.2011 21:56 - Nerhinn
Vida, super! :) Těším se.
23.3.2011 07:05 - Elgard
Já se těším, až to někdy domluvíte tak, abych opravdu ten den mohl :-)
23.3.2011 08:02 - Lokken
Elgard píše:
Já se těším, až to někdy domluvíte tak, abych opravdu ten den mohl :-)




Edit: Nejjednodušší řešení ale asi bude, když příští společenskou událost budeš organizovat Ty :)
23.3.2011 13:19 - Elgard
No proč ne. Přinejhorším to zorganizuju bez sebe, přece nebudu zavádět novoty :-P
1.4.2011 14:59 - Lokken
Tak moji milý, co si dát příští týden třeba zase kulečník? Honza výjmečně může jak v úterý, tak i ve čtvrtek :)
3.4.2011 12:57 - Gurney
Lokken píše:
Tak moji milý, co si dát příští týden třeba zase kulečník? Honza výjmečně může jak v úterý, tak i ve čtvrtek :)

Já bych nebyl proti.
3.4.2011 15:43 - Demonica
Mě se to tento týden nehodí. Ale klidně jděte beze mě a budu se těšit na sobotu:-)
3.4.2011 16:01 - Nerhinn
Já zatím ještě nevím, poslední kulečník byl krom toho relativně nedávno.
6.4.2011 15:33 - Lokken
Takže:

1) Na zítra je zarezervovaný kulečník ve Slovanu, jeden stůl od 19:00 a další od 20:00. Stavte se jak je libo! ;)

2) Kvůli další vlně komplikací hrajeme tuto sobotu (9.4.) od 15:00 u Gurneyho. Sice bude chybět Honza, ale pauza už byla tak dost dlouhá, takže hrajeme.

3) Chci poděkovat Gurneymu za snahu, kterou vložil do materiálů kolem své postavy. Pěkná práce, snad ji dokážeme důstojně (zne)užít! :)

Edit:

Gurney: Co sem pak ten text alespoň z části vyvěsit? Třeba až dořešíme ty deatily? Neudělat to by podle mě byla škoda...
10.4.2011 15:33 - Elgard
Ahojte,

co dalsi hrani bud v sobotu 16., nebo 30.4. ?
10.4.2011 15:42 - Lokken
Já mohu jak 16. tak 30. dubna!
10.4.2011 17:43 - Nerhinn
Já 30.4. nemůžu, jsem pro 16.
11.4.2011 13:05 - Lokken
Jen poloviční rychlostí hyperpohonu; v sekci postav jsou dva nové přírůstky související s poslední hrou.

Teek Gaddock a Neznámý Sith
11.4.2011 13:06 - Demonica
Já můžu zatím obě soboty a jsem pro 16.4.
11.4.2011 17:57 - Gurney
16. je fajn.

Jinak musím říct že poslední hra se mi opravdu líbila, zvlášť ten závěrečný zoufalý útěk mi přišel jako fakt dobře dramatická scéna. Jenom mě mrzelo že jsem se Nord pořádně nepotkal s Gaddockem (byť je pravda že to v té situaci nebyl zrovna dobrý nápad, zvlášť ve chvíli kdy jsme chtěli ven dopravit data pro které jsme si přišli), ale to hodlám brzo napravit - mám takovou ideu výpravy za sithské linie, ale je samozřejmě na vás všech, jestli se vám vůbec něco takového chce odehrávat (případně jestli někdo nepovažujete za nepřekonatelnou překážku naroubovat na svoji postavu motivaci k takové akci).

Btw ještě mám druhý takový nápad a to, že sice máme po poslední hře docela dobrý náběh na tu infiltraci v převleku za Sithy, na druhou stranu se nabízí i decentně přetížit motory airspeedru, dohnat sithský transport a zvládnout celou záchrannou akci rovnou za letu.

Lokken: Vyvěsit proč ne, jen bych předtím nějak dořešil ty detaily, když mě budeš zásobovat jmény tak klidně dodám i nějaké další nápady :)
12.4.2011 08:51 - Lokken
Gurney: To osobní setkání tam nebylo záměrně - chtěl jsem, aby Duvil Gaddocka viděl, poznal, ale ne opačně (nebo ano ? :)). Snad to zahrálo na tu správnou strunu, přidalo trochu rozhodování mezi misí a osobním zájmem. A taky si musím něco nechat na jindy, nemůžeš přece dostat všechny bonbóny naráz, že?

S dějem příště se uvidí, připravím asi několik alternativ a nechám vás vybrat. Stejně si nakonec beztak vymyslíte něco, s čím jsem nepočítal :D Klidně sem napiště své osobní preference.

All: Protože nám všem (až na Sama, který se zatím nevyjádřil) vyhovuje hrát tuto sobotu, budu s hraním 16.4. počítat a dávám termín do záhlaví.

Budu se těšit!
14.4.2011 10:34 - Lokken
Abych nezapomněl, v průběhu minulé hry jste všichni poskočili na další úroveň. Jste tedy nyní všichni na 8. úrovni. Pro ty, co by si rádi vzali nějaký prestige class, jen prosím o možnost to prodiskutovat předem, ať to můžu třeba nějak zapracovat in-game.
18.4.2011 18:36 - Lokken
Zdravím všechny, děkuji za další prima hru i posezení.
Protože tento a příští víkend někteří nemohou, navrhuju hrát termín potom tj. v sobotu 7.5. Vaše názory?
18.4.2011 21:19 - Demonica
Já jsem všemi deseti pro tu sobotu 7.5.

Hraní bylo bezvadný, je fajn že jsme zase všichni společně a já už plánuju, za co všechno ty peníze utratím (nebýt v armádě má stále více předností:-)
20.4.2011 00:50 - Gurney
J jsem pro 7.5.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078902006149292 secREMOTE_IP: 3.16.66.206