Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
18.12.2018 08:10 - Merlin
no spočítaný by byly...ale nikdo to neudělal :) stejně tak se nikdo nevěnoval ani třeba historii těch předmětů, abych mohl dát vodítka atd.
Normálně by mě to nepřekvapilo, že se na komunikaci sere...ale když už se sere i na magický předměty, tak nevím co víc bych mohl do hry dát...
18.12.2018 08:11 - Merlin
basy zkusím zařídit, když přijedu autem...jinak se asi nedočkáš... :/
19.12.2018 07:16 - Merlin
Rozhodl jsem se nevěnovat čas vymýšlení pozadí předmětů, pro sebe to nepotřebuji dělat, stejně tak je to i s kouzelnými předměty a přestupy. berte hru jako diablo nebo deskovku...poznáte předmět, co dělá a jakmile dosáhnete potřebných xp, automaticky přestoupíte.


Poklady: cennosti za 2000 zl, 700 md, 6000 st, 3000 zl

krátký luk +1,

trepky: Když máš obuté tyto lehké boty, můžeš se pohybovat
nahoru, dolů i do stran na svislých površích, a dokonce
i po stropech hlavou dolů s volnýma rukama.
Máš rychlost šplhání rovnou své rychlosti chůze. Ale
trepky ti neumožňují se pohybovat tímto způsobem
na kluzkém povrchu, například pokrytým ledem či
olejem.

hůlka má 7 dávek. Když ji držíš, můžeš použít
akci k spotřebování 1 či více dávek a tím pomocí ní
seslat kouzlo magická střela. Za 1 dávku sešleš verzi
1. úrovně kouzla. Za každou další spotřebovanou dávku
můžeš zvýšit úroveň pozice kouzel o jedna.
Každý den za úsvitu si hůlka dobije 1k6 + 1 spotřebovaných
dávek. Spotřebuješ-li poslední dávku, hoď
k20. Padne-li 1, hůlka se rozpadne na prach a zničí se.
19.12.2018 07:17 - Merlin
Jinak co se týká nějaké další hry...tak počítám tak polovinu ledna..pokud se nic nezmění..
19.12.2018 08:40 - Merlin
Teoreticky lze hrát příští čtvrtek
19.12.2018 08:46 - Babaj
u mne ctvrtek dobry :_)) ja muzu ....
Coze pane krali? bude prehlidka?.. Ja prijdu :-)
19.12.2018 08:47 - Babaj
btw k predmetum... hulku muze pouzivat kazdy nebo ten co to ma na spell liste?
19.12.2018 09:04 - Merlin
Každý
19.12.2018 09:32 - Babaj
safra :-) tak to vidim asi tak ze hulkomet je asi nejlepsi geret.. kratky luk ikdyz je kratky tak je to luk .-) takze Geret/Terren a boticky papucky si nejak nedokazu primyslet nahrarou tezkych holenic soucasti platove zbroje :_) a navic by se boticky hodily spise nekom kdo se chce vyhnout utokum. akze opet geret/ Terren :-)) jak ja je podelim :-))) aby se mi neporvali :-))
20.12.2018 10:17 - Torrin
Sry já dneska nemůžu. Situace je furt stejná:(

Tak luk ať si rozhodne Terren. Jak by mu vyhovoval kratkej. A co se týká bot tak ty by nebyly špatný no:p více pohybu není nikdy na skodu
20.12.2018 10:19 - Babaj
mluvilo se o pristim tydnu tedy pristi ctvrtek :-)
23.12.2018 12:40 - Merlin
Vzhledem k nízkému zájmu (1/3 hráčů) si domlouvám na čtvrtek jinou akci. Další termín...asi někdy v lednu, nebo až budu mít zájem hrát.

Hezké svátky a celý nový rok.
30.12.2018 19:12 - Torrin
Čau,
Tak v první řadě bych Vám všem chtěl popřát vše nej do nového roku!

Dál bych měl jednu prosbu. Pojďme se vysrat na to co bylo a začněme na novo. Uznávám, že to co bylo u mě doma mi neskutečně vzalo vítr z plachet. S tím jsem přišel i o veškerou chuť něco dělat či hrát, zajímat se nebo tak. Nicméně v tuto chvíli jsem více než přesvědčen, že jsme doma schopni pokračovat v klidu dál. ;)

Takže chci se opět s chuti a naplno ponořit do fascinujiciho příběhu jak jen to jde!!
31.12.2018 10:43 - Babaj
taky preji vse nej...

jen se obavam, aby nebylo uz pozde:_(
31.12.2018 11:15 - Torrin
Naděje umírá poslední;)
31.12.2018 19:31 - Babaj
to mas pravdu :_)) tak se pochlub ... jak se pripravujes na nas frontalni utok na udoli :-)
8.1.2019 08:19 - Torrin
Tak plán je jednoduchej, skouknout si zbroj, případně provést par oprav. Pokud budete chtít mužů vám s tímhle helpnout taky;) Dal si dat dat dohromady zbraně. Skouknout ostří, kdyžtak nechat si ho od někoho naostrit. Doplnit šípy když bude možnost. Když už tohle budu mít v cajku, tak se rad přidám k řešení našich magických předmětu;) pokud to chcete rozhodit ještě teď před bitvou.

Jinak až budu mít zbrojní zbraně v cajku tak se chci poradně najíst a vyspat. Další čas bych se zapojil k přípravam na boj.
8.1.2019 08:20 - Torrin
Jinak btw jak je možný ze jednou se ten podelanej puntík vybarví s novým prizpevkem a někdy ne?
8.1.2019 12:14 - Babaj
mne se zobrazuje v pohode.. ale uz jsem slysel ze to nekomu bezne blbne
21.1.2019 15:38 - Merlin
Po zralé úvaze navrhuji toto:

Dobře si promyslete jestli jste schopní hrát, věnovat přiměřené množství času, energie a zájmu. V rámci sebereflexe si promyslete, jestli je to koníček pro vás, protože je to poslední možnost, kterou tomu dávám.
Nechci, abyste chodili stresovaní ze hry, je to volný čas, kterého nikdo nemáme nazbyt. Nicméně mne to stojí energii, čas navíc a pak ještě čas odpoledne.Tím, že snižuji svá kritéria a šidím se ve hře, si beru důvody k hraní.
A já si nechci snižovat kritéria.

Takže pokud si vyhodnotíte, že jste schopni to respektovat a věnovat hře dost času, pak tomu dám ještě možnost. V opačném případě se nic děsného neděje..je to jen koníček, ne práce :).
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11175513267517 secREMOTE_IP: 18.116.20.52