Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
5.8.2019 08:39 - Havran-56
Jj pokud se nic nestane. Sem zvědav jak to dopadne.
5.8.2019 08:44 - Babaj
doufejme , ze nebudeme sledovat jak dopadaji kameny :-)))
5.8.2019 09:56 - Merlin
*plesk*
7.8.2019 07:10 - Babaj
jeste ze se plesk nekonal :_))
mimojine jsem na neco zapomnel a vzpomnel jsme si az u dveri jak jsme se loucili..... preci jen jeste neco mne zajima......
Jeste jednou otevru konverzaci s kamenym velikanema rad bych mu predvedl pomoci male iluze prostorove stvarnenou berlu o kterou nas pozadala Neeska zadalipak jako velky znalec pres obor magie nezahledl tuto vec... tahle kraska by se mela podle poslednich informaci(od neesky .-))) nachazet na teto strane hor v techto koncinach.
8.8.2019 09:38 - Merlin
Jméno, které jsem nedodal je Rodgi.

"Klacík? Možná jsem ho používal jako louč nebo držák svíce. Všechny jsem vyhodil před bapart-chrám. Takže jestli tam není, hledej v pytlích haugjotun."
8.8.2019 09:58 - Babaj
uf... co prekladac na nazvy bapart - chram a Haugjotun... Tipuju ze pred chrami je asito prvni a to druhe nevim safra ... nebo spodni patro a opet do vody :_)))))
8.8.2019 10:03 - Merlin
bapart je slovo pro chrám, haugjotun je slovo pro kopcové obry
8.8.2019 10:23 - Babaj
no a jsme opet u problemu s nevrazivosti mezi Haugjutony a nami...Asi by se dobre netvarili na to ze se tam objevime natoz ze jim prohlizime vaky a jeste si z toho neco nechavame... leda by jsi nam v tomhle pomohl? nez je posles zpet na druhou stranu hor...
8.8.2019 10:53 - Merlin
Zdá se, že je opět v nábožensko pracovním zápalu a zabručí jen něco jako..váš problém
8.8.2019 13:49 - Babaj
chjo nas problem... hmmm OCC :-))) takze nas tech 15 Skopčaku nemine :-))))) tolik zbytecne krve :-))) no nic seberu svych 5 - 15 svestek a premistim pruzkumnou Sarteenku do taboriste :_)) nejdrive tedy pruzkum prdchrami... pak pruzkum zbylych Kopcaku... pokud nic nenajdem budeme muset splanovat exhumaci vysokych doteru.... hmmm 15.. je dost... nejaky napad jak je rozdelit?:-))
8.8.2019 14:25 - Merlin
:) neudělal pro vás už dost? .)
8.8.2019 14:59 - Babaj
tak ja hlavne bych nerad chrstl hrst pisku do nasi zatim ciste studanky :-))))))
8.8.2019 22:45 - Merlin
s povlem si dělej co chceš :D
9.8.2019 06:37 - Babaj
Merlin píše:
:) neudělal pro vás už dost? .)



stal mne nejpraktictejsi vec pro me iluze :-)) to zase bude zavasku nez mi je Neeska sezene :_( :-))
9.8.2019 09:48 - Merlin
on? :D ty sis narval majlz do batohu :D:D
9.8.2019 09:53 - Babaj
kdybychom pro nej nesli nerval bych ho do batohu :-)) slo o pomoc tomu objimači skal :-)... ani v nejmensim jsem netusil ze budu majzlem vytvaret dimenzionalni okno v dimenzionalnim okne :_)))) majzlem :-))))
t je jedno musim ho stejne nekde sehnat... to je predmet patrici do meho porfolia :-)))) vis jak spatne se ilusionuje metr presahjici tyc tak aby tam vlastne nebyla a ona je :_))))
9.8.2019 10:23 - Merlin
kdyby se Amnon nenarodil, nemusel cpát majzl do vaku :), takže je to vina jeho rodičů
9.8.2019 11:44 - Babaj
nenen to je jen neprima :-))) ta jeho je primejsi .. proste ho ma cervenejsi :-))
9.8.2019 11:47 - Merlin
vždyť jsi ten majzl mohl odnést nebo nechat odnést :D ale ne, panáček je hamoun a musí rvát do pytle vše co najde...takže ať si Amnon stoupne hlavou ke zdi, zakloní se a plnou silou předkloní :D
9.8.2019 22:40 - Babaj
csss byo to zcela prakticke a pragmaticke rozhodnuti :-) zadne hamounstvi..... kdyz bych ho nechal nest taky bych ho mohl hledat znovu :-))) a kdyby nas neco napadlo pri pruzkumu tak by se s ni jeste blbe bojovalo :-))) a od majzlu jsem opravdu necekal kapsodimenzionalni schopnost :-)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072841167449951 secREMOTE_IP: 3.144.86.134