Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
13.6.2019 06:44 - Babaj
Ja ti lajk dal vcera. jsem musel hodne hledat abych nasel odkaz :-)))

jinak poslusne hlasim Amnonova pobrezni mise se zda byt ukoncena a miri k presunu :_)
17.6.2019 08:42 - Babaj
takze jak jsmte na tom .. mi rekove.. chtel bych vedet jak se to odviji... a mozna ne ja sam....
Zatim je to tak ze navaznosti ma Gerry a Amnon.. co Barbarsky protejsek?:_)))
17.6.2019 13:48 - Babaj
Tak poslusne hlasim, ze se mi podarilo zatim seznamit se s masa Gerry a vytahnout ho na molo 26 v Hlubine.... Zatim je zahadou zda se dostavi sam ci s cernym otrokem na zadech.... Pak bychom meli doplout na pronajate lodi do Kael Kalidiru na Mesicninach.... samozrejmne s malou pripravou(reference) viz nas rozhovor o vikendu.



19.6.2019 06:15 - Havran-56
Tak po rozkoukani a vstřebání informací bych chtěl Gerrymu a Amonovi říct o nabídce od Houzeva že se tu ještě dnes zdrží a zítra odplouva. Takže by se to dalo využít k odpuštění města.
19.6.2019 08:02 - Babaj
:_)... Ted jsi mne hodne pobavil... a upne to vidim... jak tam ten barbar sedi nad potrhanym pytlems vakem otevrenym pred sebou.. a zamyslene si dlani mne celo... a rezignovanym hlasem pronasi slova o Hozvovi a odjezdu...


:_))Nene Hřmotný Garrote...Gerry te mozna nepripravil uplne... Tohle je presne to co tu hledame.... Tohle jsou projevy toho jenz chce cely Toril zakryt vlnou Temnych bohu.. Tedy mohu se jen dohadovat ze to neni nic horsiho... Ale i tak by to byl konec sveta jaky zname....Vim ze z toho muzes byt zmateny... a ze se muzes citit bezbranyn a bezceny v teto rovine valky, ale ver ze i tve paze se budou hodit a tva sekera se napije omamnho cerveneho moku....Pred nami je lstivy a zakerny protivnik jenz pomoci intrik z poza skryturozseva sve site v ktere uz skoncilo mnoho dobrych bytosti a nejen jich....Bude se snazit zlomit nase vule a to co jsme zazili dnes je jedna z jeho forem rozsevani chaosu kterym zivy svuj plan a pokud ma Gerry pravdu ve zjisteni Landera.. stojime proti trojici temnych bohu.Baala Baina a Mirkula...
A ten jenz se o to snazi je patrne Kramer.. posleni ze stinu netherilu jenz dokazal tuto knihu ziskat ,nebo stvorit a diky ni razi cesticku bozske trojici na Toril...
Ano neni to lehky ukol stat proti takove skaze. a zcela pochopim pokud se zvednes a odplujes s Houzevem za svymi obchody... Nyni vsak muzes prokazat svou vlastniskrytou cest.. a opet vratit cest a vehlas sve kumpanii, pokud se tedy k ni jeste hlasis... pokud zvitezime bude jeji jmeno zapsano do dejin budoucich.. pokud selzeme.. pak bude vse ztraceno s s nim i vsechna jmena na kterych by zalezelo....
What do You say?.......
20.6.2019 09:54 - Havran-56
Tak to jdem zvědavej jak budem chodit po městě aby nás nezbalili na tož rak po někom pátrat. Jen jsme přijeli a už jsme na černé listině.
20.6.2019 10:11 - Babaj
tak nevidel bych to tak cerne.... kdyz se budecs chtit jit vycurat tak te muzu prstrojit jako treba prodavacku telesnych potreb... horsi bude jak to budes umet predstirat.. ale s vizazi na prvni pohled se neco udelat da..... gery je myslim na to taky pripraven a ja hold budu nekdo jiny..... odjet nemuzem..... stopy knihy jsou zde patrne a Neeska to potvrdila.. musime prinejmensim najit velkokralovnu.... a zjstit kdo je pod vlivem... u Legoyfa to bude tezky... poznat.. a pokud to nebude Velkokralovna tak by mohla vedet jestli to neni jeji manzel.... ze zmizela je tezky odhadnout co to zapricinilo.... Ale muze to taky byt primy vliv knihy.. ikdyz pochybuju spis se schovala pred Legoyfem... spis je mi velkou zahadou jak mohl Velkokral ppoverit vedenim Legoyfa.. tady bude horka stopa toho co neni v poradku...... Vzhledem k tonu ze tu porad operuje Belovous
20.6.2019 10:14 - Babaj
taky budem asi muset zkusit najit jiny cesticky pro pohyb mestem,, respektive pod nim... mozna se Gerryho cinnos v minulosti bude hodit.... jeho pokus o prunik do sklenenkovi organizace :-)))) v neposledni rade tu mame porad sit kanalizace :_)) AGAIN..............
20.6.2019 11:45 - Merlin
Možností je mnoho :)
20.6.2019 12:51 - Havran-56
Amnone podle toho co jsem zatil tak máš co dorineni s magii. To je věc která jde mimo mne. Můžeš se nějak podívat po hradu zda tam není královna. No a Gerry v převleku by tu mohl taky něco zjistit už tu byl a má snad nějaké kontakty.
20.6.2019 14:23 - Babaj
Garote, i Magie ma sve omezeni.. ale udelam co se da. nemusis mit obavy... Muj zajem o vec je mnohem hlubsi nez si uvedomujes. Ale vidim ze se te mistni deni nejak dotklo... Ale neni v tom jen prahnuti po pomste?... Vypada to ze je v tobe vice nez jen zoldacka duse .

ted budeme muset dat chvilku casu na uklidneni situace.. a navic se citim velmi unaveny...
20.6.2019 14:59 - Torrin
“Hmm čekal jsem hodně, ale že to bude takovej mazec hned na úvod. To opravdu ne.” “Kterou jen identitu vytahneme na světlo...” Gerry musí jít na nějaký čas k ledu pomyslím si.

No podívat se po městě budeme muset. Jen to chce trosku jinak.
20.6.2019 17:25 - Babaj
gerry oprasil stary klicek od sveho maleho domku? nebo co to bylo maly prodany pokoj :-))))
21.6.2019 10:37 - Babaj
Prave se zamyslene s hlavickou v ruce soustredim na vzdaleny zaznamnik...
22.6.2019 21:08 - Merlin
Nabízí se možnost hrát ve středu (úterý hlídám). Dejte vědět.
24.6.2019 07:42 - Babaj
Safra... nevim jak je to mozne .. ale uplne mi tento prispevek unikl.. ted ane ze by mne. ale ma pozornost si ho nevsimla.... potrestam a necham dvakrat v pruvanu lstit zrcadla ...

Jinak streda asi dobry odpoledne potvrdim na 100%
24.6.2019 09:27 - Merlin
ááále..tak v pohodě...vždyť já se přizpůsobím a rodina taky. Stačí mi dát vědět tak ve středu kolem půl páté...nespěchejte
24.6.2019 10:33 - Torrin
Já ve středu nemuzu, sry
24.6.2019 11:24 - Babaj
Nevadi mlady padavane..... stejne jsem ti chtel sverit propatrani kanalizaci po drapovi --- je to jedina stopa co mame.... Myslim ze na to jsi ten nejlepsi.. tam uz se tve vysledky ztrati mezi ostatnimi ... :_))
24.6.2019 11:30 - Torrin
Muže být;)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10851979255676 secREMOTE_IP: 18.117.216.36