Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #41
17.2.2016 14:36 - -ajk-
No mame charu se skrini i skrbem atd takze tahle skrin :-)))
Autorská citace #42
17.2.2016 22:16 - Babaj
HLAVNE TA CHATA.. MA psaci stul :-))
Autorská citace #43
18.2.2016 09:20 - Merlin
Poslání již mají příslušné obrázky. Poprosím o doplnění dalších poslání :) nějak to flákáte, případně o zrušení nesplnitelných nebo splněných
Autorská citace #44
18.2.2016 09:25 - Merlin
čtvrtek a ještě není zápis? co to jeee?
Autorská citace #45
18.2.2016 09:36 - Babaj
njn vcera plazma :-))) jdu na zapis.. ale mo ho nebude.. jatk ajatka jatka... Proti vlastni vuli :-)
Autorská citace #46
18.2.2016 10:18 - Merlin
:) historie se neptá..již navždy budete zapsáni jako původci grimločí genocidy
Autorská citace #47
18.2.2016 11:47 - Merlin
:) někdy mne láká vsunout faktické poznámky do zápisků :), ale pak to vzdám :)..jen dám do nadpisu diskuze velkou poznámku :) Subjektivní (hodně) deník kumpanie :D
Autorská citace #48
18.2.2016 11:54 - Merlin
babaj: založil jsem ti testovací postavu...zkus se mrknout, jestli nebude přehlednější vkládat vybavení do ní
Autorská citace #49
18.2.2016 12:55 - Babaj
jaky subjektivni :_))))))) tedy vsechny deniky jsou subjektivni :-))))) a u posledniho neni nic co by bylo prikrasleno :-))) je o tam presne jak to citi victor :-)))
Autorská citace #50
18.2.2016 12:57 - Babaj
testovaci kde? nejak nevim ted co testovat :_)
Autorská citace #51
18.2.2016 12:57 - Babaj
asi uz to vidim... myslis v zalozce postavy pod schneckereichem...
Autorská citace #52
18.2.2016 13:05 - Babaj
asi jedinou vyhodou by bylo, ze by mi tam asi nekoukal uz ani z tohoto fora... nech to tak.. ja si zvyknu :_)) uz jsem prisel na to jak si to okno zvetsit. takze je to prehlednejsi :-)
Autorská citace #53
19.2.2016 11:29 - Merlin
doplněno poslání
Autorská citace #54
19.2.2016 12:23 - Babaj
CO TO JE ZA BLABOL O SUBJEKTIVNIM DENIKU :-)))))))) to je zapis Kumpanie :-))))) tak jak se veci deji :-))))) a i by mne zajimalo co jsem tak subjektivniho napsal :-)))))) tak jak jsme to pobrali podle deje.. tak to tam je napsane :-))))
Autorská citace #55
19.2.2016 12:26 - Babaj
vyjadrit se k tomu co tam pisu maji vsichni zucastneni.. pokud tam citi nejaky nedostatky nebo pokriveni :-))) tak mi napiste co jsme tam napsal jinaknez jsme udelali :_))
Autorská citace #56
19.2.2016 12:58 - Merlin
:) vidíš :) a já bych to třeba podal úplně jinak :) a dle mne se věci děly taky krapet jinak :). Protože to vidíš ze svého úhlu pohledu, je to subjektivní :),
Autorská citace #57
19.2.2016 13:03 - Merlin
Zuva se vraci s prikazem ihned se dostavit do stanu Cepele jinak pro nas posle Grimloky Žuva se vrací se sdělením, že máme přijít my (o grimlocích ani slovo)... Znovu se pokusime o smirny pristup... Avsak hned nekolik vln Grimloku jasne vypovida o Rychlocepelnych umyslech.. Jeste vice vypovida jeho strelba do vlastnich ustupujicich jednotek... NAse pevnost je pevna.. Ani ohen ani zrada Kreta v utrobach nasi ubikace nas nemohou zvyklat..Stale se snazime Cepel presvedcit o nasem postoji v teto diplomaticke misi... Stale jeste nezname mistni zvyky.. Mozna nekolik desitek mrtvych je mezi temnoelfouny hodnotny ritual na pocatek diplomacie.. Ale jeho nasledne ultimatum uz zvyklalo i posledni optimisty... Neni ted zbyti.. Musime si vesnici vzit silou...Pokusime se Grimloky ovlivnit sladkymi recmi Zachariase, aby se nevmesovali pri nasem souboji s Temnookymi...Sila vlivu temnych je ale asi prilis silna... Kdyz uz jsme opet dorazili ke zdi, vehnal v poslednim zoufalem siku i nezkusene mlade bojovniky Grimloku a hned nechal strhnout uzky pruchod zdi..Zbabela krysa..Mladi grimloci neuposlechli prikazu o kapitulaci mladí grimloci až na jednoho uposlechli příkazu a pokusili se uprchnout z mlýnského kamene, avšak první z nich byl zabit při pokusu o únik. Volba jestli se nechat zabít na útěku, nebo se snažit bojovat byla tedy jasná. Bojovali a zemřeli. a byli tedy pobiti do jednoho..Zuvu mezi hromadou tel nevidime...
Autorská citace #58
19.2.2016 13:08 - Babaj
to s zuvou nejak nechapu co tim chces rict jinak.. jasne se vratil s vyhruskou e pokud se nedostavime prijdou si pro nas grimloci.. to je vice nez jasna vyhruszka.... Co se taka mladych grimloku.....

Nikdo je nezadal o utek.. jasne jsem rekl sklonte zbrane a vzdejtese..... je tam neco o uteku???? tuhle variantu jsem jim ani nenastinil...... to je jako by jsi jako policista na nasilnika s e zbrani namiril u svou a zvolal vzdejte se jinak budu strilet..... kdyz se otoci a zacne utikat tak co udelas?
Autorská citace #59
19.2.2016 13:10 - Babaj
zrocvna tyhle dve veci jsem popsal prene jak byly :-) nebo se pletu.....?? jako jasne je tu subjektivni .. urcite.. ale podle situace pro nas nijak nepriklasleno a presne jak to vyznelo:-)
Autorská citace #60
19.2.2016 13:22 - Merlin
No, ty se čílíš nad slovem subjektivní :) ale ono to je subjektivní. Prostě je to z pohledu jedné postavy/hráče.
relativně objektivně to můžu popsat já, protože znám pozadí :), ale i to by bylo subjektivní a někdo jiný, kdo zná stejné pozadí by to napsal taky subjektivně :)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086120128631592 secREMOTE_IP: 3.137.192.3