Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #61
19.2.2016 13:26 - Merlin
:) například zde: Po delsim rozhovoru se rozhovor zvrtl na boj..Otrokari byli silni a v boji padnul Lord Katz.. Nebyt vcasneho prichodu Zachariase Firehearta byl by osud zbylych clenu Kumpanie patrne spojen okovy ..NAs novy zachrance pochazi ze susebniku lorda Vasnara..

Nějak mi tam v rámci objektivity chybí informace, že boj vyprovokoval svým útokem Katz :)) na základě mrkání oka Beliara
Autorská citace #62
19.2.2016 13:31 - Merlin
:) nicméně nechci, abyste psali objektivně :) stačí subjektivní poznámky
Autorská citace #63
19.2.2016 13:45 - Babaj
jo ale nazvat deniky ... jeste ze jsou subjektivni.. v prvni rade ctenare upozornuje na to ze to pise Lhar :_)))
Autorská citace #64
19.2.2016 13:51 - Babaj
Po delsim rozhovoru se rozhovor zvrtl na boj..... a co je na tom spatneho.. nerozebiram kdo za co mohl, pro mne to bylo jasne uz od zacatku.. kdy si velitel zalibne prohlizel nas a jeho poznamky o doprovodu do mesta.. mne jen utvrzovali o tom ze bez boje od tud tejne neodejdem... a zautocit driv jsem pak bral i jako vcasnou vyhodu... zvlaste co Duergar ocividne z vteriny na vterinu zmenil svuj postoj bylo az prilis jasne znameni.... :-) Ano zacinavame souboje.. ne vsechny.. ale vetsinou nejak vyplyva ze situace ze bez boje se to beztak neobejde... neberu trreba Yuanti.. tam to bylo veci volby... Vetsinou ale nejak citim naznaky ze to bojem stejne skonci :_)

co se tyka Duergara...... ruku na srdce... co by se asi stalo kdyby Katz prijal jeho nabizenou pravici :-))
Autorská citace #65
19.2.2016 14:00 - Merlin
Ne, to si pleteš pojmy...subjektivní názor není lživý. V rámci zákona taky řeším subjektivní a objektivní okolnosti. Subjektivní jsou emociálně zabarvené, z pohledu subjektu. objektivní jsou věci s nadhledu se znalostí veškerých okolností.

Subjektivní je osobní názor. Pokud by bylo psáno 5 deníků z pohledu 5 rozdílných postav, byly by všechny subjektivní
Autorská citace #66
19.2.2016 14:05 - Merlin
To je přesně ono, (podvědomě nebo cíleně)vynecháš podstatnou věc, že zaútočil první Katz.neřeším důvody, ani jiné okolnosti. Nicméně je to velmi důležitá věc, kterou jsi nenapsal :).
Autorská citace #67
19.2.2016 14:08 - Merlin
Co by se stalo? dostal by ránu :) však jsem psal Beliarovi, že cítí něco nekalého :).
Ale co by kdyby není meritem věci :), meritem věci je, že deník je psán (logicky) se subjektivním pocitem a stylem. ostatně tohle jsi sám už věděl před nějakým časem, kdy jsem upozorňoval, že něco není popsáno přesně a tys uvedl, že to píšeš tak jak to Victor vnímá, ne jak to je doopravdy...jdu to najít
Autorská citace #68
19.2.2016 14:29 - Merlin
vsak jo... to taky nejsou jeho zapisky ale moje a ja si vzpomnel tak sjsem to tak zapsal :-)) jinak jasne v deniku onoho alchymisty to nebylo

proto jsem psal patrne.. ze je to jako muj odhad :_)) jeste je tam mohli poslat portalem.. ale zas ejssem si rikal,, ze to bylo dobry vhledem ze lode odplouvali... i tak by si museli svihnout z pobrezi k chramu :-)) :-)))
Autorská citace #69
19.2.2016 18:08 - Babaj
no tak vidis :-)) tak proc jeste zduraznujes ze denik je subjektivni.. mn je to jinak putna. ale kdyz to budez nazyvat Subjektivni denik Katzovy kumpanie tak akorat subjektivitu kazdeho deniku..... zvyraznis ze to co se tam pise neni zdaleka pravda :-)
Autorská citace #70
19.2.2016 18:13 - Babaj
to jako by jsi napsal tento Subjektivni zapis je jeste subjektivnejsi nez dormalni subjektivni zapis byva. takze ho neberte vazne :-)).....

A v tom zminenem okamziku bylo vsem ze zmeny postoje duergara vedome ze se k necemu scyhluje. akorat beliar to vyhodnotil presne... kdyby se duergar dal jen vytacel tak se nic nestalo... vicemene udelal prvni krok na ktery Katz zarelgoval rychlejsim utokem :-) Ale beztak resime uplnou hovadinu :-))) na to mas svuj nazor a my mame svoji pravdu :-)))))) Denik nikdy nelze :-))
Autorská citace #71
19.2.2016 18:15 - Babaj
pro kazdeho u stolu to byl jasny akt zahajeni utoku :-)) a katz byl rychlejsi .. tot cele :-)
Autorská citace #72
19.2.2016 22:20 - Merlin
já přece neřeším, že katz zaútočil první..já řeším, že mluvíš o tom, že nejde o subjektivní popis :) a přitom uvádíš věci, které si Victor představuje, dedukuje, chápe po svém..nebo neuvádí celé :).Na tom není nic špatného a nechápu, proč tě to tak vytáčí :). Je to soukromý zápis, ne učebnice historie.

Zápis přeživšího duergara:

Náčelník s nimi vyjednával. Nebyla s nimi ale rozumná řeč. Nechtěli přistoupit na žádný obchod. Nakonec jeden z nich zaútočil ve chvíli, kdy mu náčelník podával ruku.


tento zápis je pravdivý a kurevsky subjektivní. Píše ho jiná strana.
Autorská citace #73
19.2.2016 22:22 - Merlin
boha nastuduj si co znamená slovo subjektivní...jinak je tahle debata naprosto zbytečná...mě je u prdele jak se to bude jmenovat, třeba deníček matky terezy...:)
Autorská citace #74
19.2.2016 23:33 - Babaj
ja vim co je subjektivni :-)))) ja se jen certim proti nazvani deniku kumpanie :-)))
Autorská citace #75
20.2.2016 13:15 - Merlin
:) ale on je subjektivní :) ať to bude v názvu nebo ne...na tom se nic nemění :)
Autorská citace #76
20.2.2016 18:23 - Babaj
JEZISI TY TO PORAD NECHAPES :-))))) denik uz ve sven nazvu sam o sobe znamena subjektivni zapis....... tak proc ho jeste Zvyraznovat? Ale mne je to jedno . Podle toho nazvu zvyrazneneho je to jako bych tam psal umyslne prekroucene zapisy .-(.. takihle jak je to ted je to aspon videt ze je jen subjektivni :-)
Autorská citace #77
20.2.2016 19:33 - winterleaf
Uuu to je žhavá diskuse :-)
Autorská citace #78
20.2.2016 19:36 - winterleaf
Líbí se mi deník duergara. Přimlouvam se za připojení záložky deník příšer. tam bude DM nebo i my doplňovat krátké vtipné zápisy jak to vyděly příšery. :-)
Autorská citace #79
21.2.2016 10:26 - Merlin
babaj, pšt. jsem tu inkognito
Autorská citace #80
21.2.2016 19:33 - Babaj
.-))
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09740686416626 secREMOTE_IP: 18.221.165.246