Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
9.5.2018 09:30 - Merlin
šarlatový vrch, nikoliv hora a ano, cca míli nad zříceninami s prvními nemrtvými..ne s hlínou
9.5.2018 09:48 - Torrin
Aha tak to jo:p
9.5.2018 09:50 - Babaj
mel bych na tom zapracovat.. pote co hlavni ministr disinformaci odstoupil,, tak jsem si myslel ze mam tohle misto jasn.. ale nekdo mi ho chce odeprit a uzmout si ho jen pro sebe .-)))

Al nenech se odradit :-)) prave timto si sjednocujem nahled na pribeh .-)
9.5.2018 10:49 - Merlin
Elonin toulec, nechal vyrobit půl-elfí hraničář Nelemar Eklefier, který vyrážel na dlouhou cestu na Sever, na lov orků. Nechal si jich vyrobit pět. Mnoho štěstí mu nepřinesla, jelikož ho zabila lavina.



Arhar Sekerník z Cormyru, člen Purpurových Draků si nechal od Válečných čarodějů okouzlit helmici, aby jako emisar mohl putovat Severem. Když svou misi splnil a zestárl, opustil Cormyr (jelikož si zamiloval sever a zamiloval se i tam), odešel na sever a založil tam malé panství. Když zemřel, byla helmice údajně pohřbena s ním.



Havrana si nechal, vyráběl odpadlý hobití druid, Tip Mudrson a prodával ho v Kalimšánu všem zájemcům. Údajně byl poté zabit obrovským hadem, který ho spolknul. Traduje se, že na něj dolehl Kruh, respektive jeho radikálnější odvětví.
9.5.2018 13:26 - Babaj
tak zakomponoval jsem to do analu a do poznamek v landrove uschove.. pokud tey nemate potrebu si syslit hotovost, tak jeste nemusim delit.... ale klidne vamnasypu aspon par tisic medaku :-))).. pravda tady si mnoho lehkych dev nenakoupite a v hostinci bez kuchare toho moc nesnite.. a opijet vam se zakazuje :-))))
9.5.2018 13:34 - Torrin
Ty a na co jsme ti dávali vak bez tize, když si to Landr všechno rve do analu?:D Už chápu proč nemá Landr smysl pro humor, jakýkoliv projev emocí by mohl znamenat nechtene uvolnění svěrace, což by mělo za následek ztrátu věci uložených v Landrove uchovně :p
9.5.2018 13:54 - Babaj
css.... kazdy mech se plni aby se pak nekdy vyprazdnil :-)
no ale co nevidet nas ceka cesta do sarlatoveho vrchu.... pratele take vam pripada podivna jedna vec.... potreboval bych si jeste zavzpominat... nebo doptat... ten neznamy informator z rad osadniku hovoril o nekom kdo obcoval s demony a pak bylo ono sidlo nasilne nejakym radem zpustoseno a rozboreno.. o jakem casovem useku tu hovorime..... neodpovidala by doba nahodou odchodu do penze naseho Arhara sekernika? nepripada vam podezrele ze zrovna on je zde pochovan.. tedy pokud byla helmice pohrbena s nim....... a nasledna zminka ze se zde na severu zamiloval... neni nase sukuba nahodou uz staleta babice?:_))))
9.5.2018 14:06 - Torrin
Zákeřná myšlenka :p
9.5.2018 14:51 - Merlin
:) zákeřný DM
9.5.2018 20:20 - Havran-56
Jak to bylo s tím havranem. Nedalo by se připlížit na do dolet havrana k vršku a použít ho jako špeha? Nebo jen opakuje co mu řeknem.
9.5.2018 22:24 - Torrin
Obávám se, že nebude mít až takovou inteligenci, aby byl schopen ti někde něco vyšpehovat:-). Navíc nikdo z nás není trénovanej s prací se zvířaty. :-)

A hlavně, jak se s ním domluvíš?:-)
9.5.2018 22:34 - Babaj
no jen na okraj ja o se zviraty docela umim :-) jsem starej konak :-))) a jako speha.. no jedno kouzlo na svitku mluv se zviraty mame.. ale obavam se ze nase havrani soska bude spise jako papousek co opakuje kouzlo nez vyborny speh .-) jako zkusit to sice muzem.. ale riskovat kvuli tomu jeho ztratu.. kdyy treba zakufroval a dosel mu cas .-))) neco jineho by bylo kdybytady bal druid a mel takovy kouzlo co muze vnimat smysly nejakeho tvora.. to by pak byl vybornej speh :-))
10.5.2018 11:07 - Merlin
Na Šarlatovém vrchu,
najdete tu mrchu,
všichni se pak diví,
když vrátíte se živí :)
11.5.2018 08:38 - Torrin
Já jsem sakra hňup. Jsem mohl trochu lépe zářit při identifikaci věcí...

Artificer’s Lore
Whenever you make an Intelligence (History) check related to magic items, alchemical objects, or technological devices, you can add twice your proficiency bonus, instead of any proficiency bonus you normally apply.
11.5.2018 08:39 - Torrin
Ikdyz vlastně ani jedna z věci, mnou zkoumané, nebyly magické :D takže vlastně všecko cajk:D
11.5.2018 08:42 - Babaj
:_))) njn priste si detekt magic necham namemorovane :-)) proste dnes uz ti bardi nejsou co byvavali :_)))))))
11.5.2018 08:55 - Merlin
Tak dnes se ti bardi akorát vysmějí
11.5.2018 09:06 - Babaj
ale tak je pravda ze maji i konejsive slovo :_)))
11.5.2018 09:22 - Torrin
Ze já si té nenahral, když si mi vymlouval detec magic, s hlaskou ze je to nahovno. Obětujes chvilku času a taky to zjistíš:D
11.5.2018 09:42 - Merlin
Určení kouzelného předmětu
Některé kouzelné předměty jsou nerozeznatelné od
svých nemagických protějšků, zatímco jiné kouzelné
předměty ukazují svou magickou povahu zřejmě. Bez
ohledu na vzhled, pouhá manipulace s předmětem by
měla dát postavě pocit, že je na něm něco mimořádného.
Ale objevení vlastností kouzelného předmětu
není automatické.
Kouzlo určení je nejrychlejší způsob, jak odhalit
vlastnosti předmětu. Případně se postava může soustředit
na jeden kouzelný předmět během krátkého odpočinku,
zatímco je s ním ve fyzickém kontaktu. Na konci
odpočinku postava zjistí vlastnosti předmětu a také jak
je používat. Výjimkou jsou lektvary: stačí jen malá ochutnávka,
aby ochutnávači došlo, co lektvar dělá.
Někdy má kouzelný předmět na sobě vodítko ke svým
vlastnostem. Prsten může mít z vnitřní strany vyleptáno
drobným písmem zaklínadlo k jeho aktivaci, nebo opeřený
tvar může značit, že jde o prsten pomalého pádu.
Nošení předmětu nebo experimentování s předmětem
může také naznačit jeho vlastnosti. Navlékne-li
si postava například prsten skákání, můžeš říct: „Tvé
kroky jsou nějak podivně pružné.“ Postava pak třeba
vyskočí, aby viděla, co se stane. Oznámíš, že postava
vyskočila nečekaně vysoko.
Varianta: náročnější určení
Chceš-li, aby kouzelné předměty byly záhadnější,
můžeš odstranit možnost určení vlastností kouzelného
předmětu během krátkého odpočinku a vyžadovat
buď kouzlo určení, nebo experimentování, či oboje
pro odhalení, co kouzelný předmět dělá.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09594988822937 secREMOTE_IP: 3.128.171.246