Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
9.11.2009 19:02 - Jarik
Alnagu:
ja se znam. kdyz mi nekdo nabidne ruku, tak nepordnu nicim. A cim dele se mohu vyspat, tim lepe (takze, cim mene cestovani tim lepe). Ono, kdyz pres sebe prehodim kabat, tak usnu i na zemi (a i posuvna matrace je lepsi nez dratem do oka :)
Takze, pokud to neva, tak zustanu u tebe :)

dekuji ale vsem za nabidky... je videt, ze Vam na me ucasti zalezi a chapete mou tezkou sitauci :)

OT: k tomu nasemu rozhovoru. Mozna si vse budu muset jeste jednou precist a promyslet. protoze ve spouste veci mam mezery.

OT2: asi si zacnu psat svoje poznamky. Kdo ma spatnou pamet pamet at si poridi notysek, ja mam dva :D
9.11.2009 19:15 - Alnag
Jarik: V pořádku. Tím pádem vyřešeno.
10.11.2009 12:28 - Almi
ALL: Bohužel hrozba nabyla konkrétních podob a já nebudu moct 12/11 hrát :( Budu v práci do dlouho a i tak je ve hvězdách, jak to stihnu. A připravit se dopředu nejde, čekám na podklady :((

Nicméně příští týden ve čtvrtek budu moct.

Nerhinn: Hmm..jde u tebe někdy přespat? čistě ze studijních důvodů...a abych taky něco měl něco pozitivního ze své pověsti :o))
14.11.2009 17:18 - Sethi
Konstantin a Metoděj: Raná léta.
14.11.2009 21:38 - noir
:o) Před pár dny jsem ve zpravodajství ČTK viděl monstrózně roztomilé fotky hyen, které si hrají s halloweenovými dýněmi. Byl jsem v pokušení je koupit už jen proto, abych vám je ukázal. Ale pak jsem se podíval na statistiku nezaměstnanosti v oboru. Každopádně tohle je téměř stejně sladké!
16.11.2009 19:17 - Alnag
Almi píše:
Nicméně příští týden ve čtvrtek budu moct.


Čistě jako aby to nezapadlo... hrajeme tento týden? Počítáte s tím? A pokud ano, který šťastlivec u mně bude přespávat?
16.11.2009 21:32 - noir
Já s tím počítám - má prasečí chřipka je již mnohem lepší než před pár dny. Ale byt je stále v pro hosty neobyvatelném stavu...
17.11.2009 13:12 - Jarik
Alnag>
Pocitam s tim ze se hrajeme.... a protoze se uz Noir ozval... tak i s tim, ze u tebe spim :)
18.11.2009 18:36 - Almi
ALL: Já s tím taky počítám, leč nemám sebou kostky a figurky, protože to jsem už z KV nepobral :( Ale to je detail :-)

Protože klasicky budu čekat na chlapa z UPC v bytě mezi třetí a pátou, počítám, že budu při troše štěstí u Alnaga v šest...a pokud to půjde, přespinkám u něho :-) Takže se budeme s Jarikem svorně objímat ;)
20.11.2009 09:14 - noir
Díky za včerejšek, bylo to zase moc fajn. Zpětně se omlouvám za roztěkanost, ale byl jsem fakt hodně unavený a ani ten iontovo-kofeinovo-energetický nápoj nezabral, jak měl. Navíc mě trošku rozhodil ten telefonát domů, když jsem se od teenšvagra, který hlídal děti, dozvěděl, že je "všechno v pohodě"-t.j. holky jsou už půl hodiny ve vaně, on pije druhý budvar a na kytaru hraje Nirvánu, polívku holkám neohříva-, páč ji mají rády stejně studenou a kocour nám poblil postel.

Jinak ale hra moc dobrá, obdivuju, kolik toho Alnag dokázal (ve srovnání s námi akčními) zjistit pouhým nicneděláním :o)

A nad rozhovorem Aiss a Ghara jssem se uchechtával ještě doma v (už vyčištěné) posteli...
20.11.2009 10:17 - Sethi
Výměna mezi paladinem a kněžkou mě hodně bavila. Víc takových ;)

"Jsem ti v zádech! Totiž... jdu hned za tebou?"
20.11.2009 10:31 - Jarik
UsiSemUsiTam> Mne to taky bavilo, ale...
..."vic takovych!!!!!" ... pro Bahamuta, jen to ne.
Ja vim, ze nejsem idealni vzor cestnosti, ale zas tolik snad nezlobim :)
20.11.2009 10:41 - noir
A mám taky pocit, že nám Almi nastavil už paragonské obtížnosti! (10,15,21)-aspoň se mi zdálo, že jsem několikrát házel proti 15. Nicméně jsem rád, že tak oceňuje naše schopnosti :o)
20.11.2009 10:51 - Sethi
Mně se líbí, že trénované skilly mají svůj smysl. I když mi padala naprosto děsivá čísla při stabilizacích, pořád jsem byla schopná je provést. A s tímhle cinknutím už si nemusím vůbec házet
20.11.2009 10:56 - noir
Já možná taky ne, ale ještě záleží, pro jaký feat se rozhodnu. A jestli jde heal použít na undead :o)
20.11.2009 11:27 - Jarik
noir> patologie je taky heal :) (nebo nature? :)))
20.11.2009 14:31 - Almi
Noir: Tvrdošíjně odmítám akceptovat tzv. nové hodnoty pro SC. Jsem totiž názoru, že jsou opět přestřelené, tentokrát směrem dolů. Pokud má SC mít alespoň nějaké napětí a přitažlivost, je vhodná jistá vyváženost. Vše je navíc vyvažováno dodatečnými pravidly (např. možnost dohazování při 3. neúspěšném hodu atp.) Ale to se řešilo v jiné diskuzi. Doufám, že nejsou protesty ;-) Tvé hody by včera neuspěli ani proti ultranízkým hodnotám :-)

ALL: Jinak všem děkuji za hru. Bavil jsem se, doufám, že hráči také :-)
20.11.2009 14:33 - noir
Almi: Mě to došlo, už když jsem svůj příspěvek psal. Vybavuju si, že jsme se o tom nejednou bavili. A je pravda, že včera bych možná jednou-dvakrát dorovnal čísla potřebná pro 1. úroveň :o)
20.11.2009 22:05 - Sethi
Mohl by noir poskytnout fotku tahání řepy? Možná bych ji využila jako referenční materiál, pokud mě chytne kreslivá...
20.11.2009 22:15 - Alnag
Jak možná (ne)víte, můžete si Almimu napsat o ty magické předměty, které byste pro svou postavu rádi měli. Ti jedinci, kteří jsou na to příliš pohodlní/neorientovaní v pravidlech/mají rádi překvapení, nechť mi pošlou PMkou nebo tady příspěvkem soupisku svého současného magického vybavení (jméno předmětu a úroveň).

Nezasláním tohoto seznamu do příštího pátku (27/11) naplňujete skutkovou podstatu činu - starám se o své věci sám - a již na vás nadále nebude brán v obecném skupinovém wishlistu zřetel. Děkuji za pochopení.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083702087402344 secREMOTE_IP: 3.21.104.72