Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
Autorská citace #21
28.7.2008 19:26 - Meldin
Ahoj Alnagu, pokud by to bylo možné, rád bych se připojil k hraní. Jsem kdykoli k zastižení na mailu. Díky Meldin
P.S. Nedávno jsme se potkali v metru a říkal jsi, že teprve budeš stěhovat, tak tos to zvládnul docela rychle - doufám, že bez psychické újmy :-)
Autorská citace #22
30.7.2008 18:38 - Alnag
Teď nějak úplně nestíhám si to tady zorganizovat. Na KotS by se snad pátý člověk snesl. Vzhledem k tomu, jaký plánuju one-shot (a v zájmu toho, aby to skutečně byl one-shot neboť méně hráčů zrychlí hru - boje se tak netáhnout atd.) ale mohl bys být náhradník Wraithsi (rozdělil jsem to tak od oka, ono se to možná ještě nějak vyvine až dodám nějaké návrhy dat).
Jinak tedy návrhy termínů asi příští týden.
Meldin: No ještě nejsem přestěhovaný, ale na hraní RPG zase nepotřebuju být plně zařízený. Stůl tam je, židle povětšinou už taky, jestli čekáte ještě něco dalšího, asi budete mít smůlu... :))
PS: Psychická újma není taková jako újma ekonomická... :)
Autorská citace #23
31.7.2008 07:13 - wraiths
Alnag: ok beru v patrnost. a pockam teda jak se to dovyvine.
Autorská citace #24
31.7.2008 10:25 - Almi
Pokud to bude příští týden během týdne mimo víkend (počítáno od pátku odpoledne), udělám si čas kdykoli.
btw: na KotS je velmi vhodné být v pěti. Ve čtyřech je to někdy docela masakr, co jsem slyšel.
PS: WC tam doufám je... :o)))
Autorská citace #25
31.7.2008 10:34 - Geralt
Jsem na tom jako Almi: během příštího týdne mohu kdykoliv.
Jinak otázka na postavy - lze si už zamlouvat předem, ať se zde popereme? :)
Autorská citace #26
31.7.2008 10:45 - Quentin
prsti tyden jeste ne. Muzu 11-14.8 ; mozna i 18-21.8 ; a asi ne 25-28.8 (to budu mona mit konecne dovolenou) ; v zari uz bude po prazdinach a budu moct kazde po-ct
Autorská citace #27
31.7.2008 10:47 - Alnag
Geralt: Já myslím, že není problém si rozebrat postavy hned (pokud jste schopní se dohodnout).
Almi: A kdo říkal, že nemám rád masakry... :) Důvěřuj trochu mým vypravěčským schopnostem.
Vzhledem k tomu, že příští týden ještě nemůže ani Quentin ani Sirien tak to ještě necháme (uzrát).
Autorská citace #28
31.7.2008 11:44 - Noir
Hm, tak kdyby někdo vypadl, tak bych se taky hlásil.Ale on je spíš přetlak hráčů, co?
Autorská citace #29
31.7.2008 11:52 - Alnag
Hlavně nepanikařte, není to poslední hraní, které dělám. Naopak, tím že mám teď prostory, a od řína i spoustu volného času bude možností na haní víc a víc. Na všechny se postupem času dostane, nebojte se :))
Autorská citace #30
31.7.2008 12:14 - Geralt
Dobře, času sice ještě je dost, ale mohli bychom se zkusit dohodnout tady, když 4e rozděluje úlohy (striker, defender,...)
Pozdává se mi ten Human Wizard, ale pokud by o něj někdo také stál, klidně řekněte.
Autorská citace #31
31.7.2008 14:01 - Quentin
geralt píše:
Pozdává se mi ten Human Wizard, ale pokud by o něj někdo také stál, klidně řekněte.
Tam jsou predpripravene postavy!?!
-
Ja planoval trpose fightera.
(sepsan o par postu vys)
Autorská citace #32
31.7.2008 14:11 - Alnag
Quentin: Pokud se na to cítíš, můžeš si udělat vlastní postavu. Ale pro některé lidi to bude první, nebo druhá hra... a bude IMO lepší, když si vyberou předpřipravenou...
Které postavy na výběr lze nalézt na druhé straně článku k němuž je tato diskuse.
Autorská citace #33
31.7.2008 14:16 - Quentin
koukam, ze dwarf fighter ve vyberu je. Jen si ho napisu sam, kdyz to nebude vadit (nebo nebude defendera mermomoci chtit nekdo jiny, pak bych vykoumal neco jineho).
Nemam rad predpripravene postavy, hral sem "darek" se sosim a vubec sem nedokazal hrat tech 20 charakterovejch rysu, co tam bylo popsano. Navic se bojim, ze tam nebude Comeback strike, ten mi prijde imba :)
Jake urovne postavy jsou? predpokladam prvni.
Nejkae namitky proti tomu, jak sem napsal toho trpaslika?
Autorská citace #34
31.7.2008 14:26 - Alnag
Pokud chcete koumat charakter postavy, tak podle následujícího dotazníku.
Setting KotS je standardní Points of Light setting. Odehrává se v těch místech, co popisuje kapitola The World v DMG. Jaký charakter to nabere při hře nevím ani já.
Námitky proti trpaslíkovi nejsou. A ne, nevadí když si ho napíšeš sám, takže směle do toho.
Autorská citace #35
31.7.2008 14:49 - Almi
Nejlíp umím dragonborn paladina, ale jsem schopen zvládnout jakoukoli z postav :o)
Alang: nejenže tvým dovednostem důvěřuju, já na ně spoléhám... :o)) btw: Budeš hrát i to rozšíření příp. nějakou z aplikací settingu pro KotS?
Autorská citace #36
31.7.2008 15:45 - Quentin
Bulvaj
Charakter
  • Hodne mluvi, malo posloucha
  • Samozvany vudce
  • Drzy a vlezly
  • Odvazny a obetavy
Motto
  • "Zrubaj potvoru a zachran kamose. Nebo zachran kamose a zrubaj potvoru. Nebo ... chapete muj plan?"
Cil (Nevim, jak vybirat dlouhodoby cil do pripraveneho dobrodruzstvi)
  • Zabere poradnou pevnost a proslavi se jako zakladatel mesta (jednoho maleho point of light)
  • FAIL: Skonci jako potulny zoldner bez domova a pratel, nebo rovnou nekde na dne reky
smrtelny hrich
  • hnev (kdyz ho bude mit moc lidi, tak muzu vybrat jiny)
temne tajemstvi
  • V boji neuchranil spolubojovnika, chtel uz konecne zabit Kostilama (gobliniho samana, ktery ohrozoval jejich doly) a porusil formaci. Kostilama nedohnal, ale Thoriho zabili. Tehdy opustil klan a trpaslici na nej zanevreli
vzhled
  • cernovousy a plesaty s poslednimi vlasy v dlouhem culiku
  • maly a svalnaty
  • siroky usmev
  • mizerna kombinace dwarven/common language
Predmet
  • Kaleidoskop plny drahych kamenu. V jeho rodnem klanu davali jeden takovy kazdemu narozenemu trpasliku. Strezi ho jako oko v hlave, ale nikdy ho nerozbije a to bohatstvi nepouzije, protoze by ho stihla kletba chudoby - alespon tak to kral kdysi dohodl s Moradinem. Jen pan pod horou vi, proc byla tato dohoda uzavrena; trpaslici vyrabeji pro kazdeho narozeneho jeden drahoceny kaleidoskop, ale zadne neotviraji; v jejich populaci se temer nevedome hromadi bohatstvi a az dojde k soumraku veku, tak to budou trpaslici penize, ktere pohnou svet smerem ke svetlu
Build/gear:
  • Scale mail, heavy shield, warhammer
  • Tide of iron, Cleave, Passing attack, Comeback strike
  • Athletics, Endurance, Heal
  • Toughness
Autorská citace #37
31.7.2008 16:26 - Gurney
No tak se mnou to vypadá bledě, jediný kdy bych o prázdninách mohl je víkend 9-10. a potom od 25. a obojí ještě kdovíjestli, takže se mnou asi moc nepočítejte :( tak snad někdy po prázdninách.
Spíš tak teoreticky: zajímal by mě wizard, hlavně bych si strašně rád vyzkoušel at-will cantripy, z ras potom dragonborn což by se dalo spojit.
Autorská citace #38
31.7.2008 20:42 - Quentin
jeste me k Bulvajovi napadly dve moznosti (nic neslibuju, jen premejslim nahlas)
Dat mu krapet zlocineckou povahu. Nechat ho po odchodu z klanu zmenit v zoufaleho banditu, chvili i zebraka, ktery nakonec ukradl mrtvemu vybaveni a pridal se do skupiny dobrodruhu jako zoldner (nebo buhvi kvuli cemu). Nebyl by to 2x spravny charakter. Byl by zlodej, vrah, lhar... ALE samozrejme by si vazil tech, co pri nem stoji, druziniku a spolubojovniku a radne by se kvuli nim krotil. Jen by hold mel krapet nevybirave zpusoby 8) (chtelo by to nejakeho paldina, ktery by mi mohl byt vzorem, abych po psledni bitce mohl stanou a rict, ze jsem hrdina, a ne jen grazl)
Nebo vyhodim "samozvany vudce" a budu naopak vzorny valecnik a ochrance slabych, ke vsemu nehorazny optimista a to nejlepe rovnou jako neci svedomi! Bude nekdo hrat zkorumpovaneho warlocka, kteremu bych mohl delat svedomi, andela strazneho a ochrance? (nebo treba jen optimistickeho pomocnika/podporu jako Sam zoufalemu Frodovi)
Tyhle moznosti bych bral jen kdyby si to nekdo pral a dohodli by jsme charaktery k interakci (skoda, ze jsem s nikym z vas jeste nehral). Jinak mi vyhovuje, jak jsem ho napsal prve, odkopnuteho a v ceste za domovem a novymi prateli.
Nahodte postavy, at vidime, jakou to budeme mit skvadru a mame co kritizovat :D
Autorská citace #39
31.7.2008 21:01 - Alnag
Gurney: To se asi nedá nic dělat. Víkend 9.-10. vypadá, že budu mít zabraný něčím jiným. Ale tak neboj, bude jiná příležitost. (Já vím, že to říkám každému).
Takže tím přichází řada na Wraithse...
Autorská citace #40
31.7.2008 22:08 - Alnag
Almi píše:
Alnag: nejenže tvým dovednostem důvěřuju, já na ně spoléhám... :o)) btw: Budeš hrát i to rozšíření příp. nějakou z aplikací settingu pro KotS?
Upřímně řečeno, ještě nevím. Asi to bude spíš "volná interpretace" materiálu. Uvidím taky podle toho s jakými očekáváními do hry přijdou hráči.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084800004959106 secREMOTE_IP: 3.133.144.197