Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
Autorská citace #1
20.7.2008 16:43 - sirien
super, jenom budu mít čas tak od 11., předtím jsem mimo Prahu...
Autorská citace #2
20.7.2008 17:30 - Rytíř
Jejda, 4-5 sezení? To budu mít trochu prekérku :( nějak sem počítal s tím, že to bude spíš jednoaktovka, tenkrát.. Ale tak nevadí, minimálně jednu hru bych zkusit chtěl, abych teda konečně věděl, o čem se to poslední měsíc furt bavíte ;)
Když budu termíny vědět předem, snad se nějak povedou - pokud by to nebyla vyloženě sobota odpo, bylo by to snazší :)
Jinak díky a gratulace, Alnagu, že jsi na mě nezapomněl!
Autorská citace #3
20.7.2008 17:45 - Alnag
Rytíř: Jo, původně jsem taky uvažoval o one-shotu, ale na to je KotS moc dlouhé. A zase když zkouším úplně novou hru, tak většinou beru první dobrodružství podle knihy, abych trochu pochytil, jak to mysleli autoři.
Ale protože si uvědomuju, že by to pro tebe mohlo být komplikované, nabízím ještě potenciální místo ve one-shotu, který povedu se svou starou baziliščí skupinou. Tam ale zase bude menší manévrovací prostor s termínem... protože primárně to udělám tak, abychom se sešli.
Autorská citace #4
20.7.2008 18:27 - Geralt
S výjimkou víkendu 15.-17. srpna jsem schopný v uvedeném rozpětí (13-20 hod.) kdykoliv - jak během týdne, tak i přes víkendy.
Autorská citace #5
20.7.2008 20:13 - Gurney
Na kdy plánuješ ten one-shot? Strašně rád bych si záhrál ale je to pro mě trochu komplikovaný kvůli trase Vyškov u Brna - Praha :(
Autorská citace #6
20.7.2008 20:33 - Alnag
Gurney: Napíšu to tady, až to bude jasné. Ale jak jsem psal, primárně je to pro mojí bývalou skupinu. Pravděpodobně bude místo (a nejspíš i dvě), jde jen o to, že to nemůžu slíbit.
Autorská citace #7
20.7.2008 20:44 - Quentin
Mam pritelkyni z brna, a kdyz uz dorazi, tak se ji venuju. Ne, ze bych ji nechtel vzit na hru taky, ale uz s nami jede jednu kampan a nic se nema prehanet (zejmena, kdyz se vidime tak malo).
V tydnu nemam problem jakykoli vsedni den od 16:30. Vikendy vim vzdy az tak 3-4 dny dopredu, jestli budu mit cas. Kdyz ano, tak muzu od nevidim do nevidim i mezi tim :)
Nevadilo by mi hrat jen treba polovinu her; nemusim byt hlavni postavou pribehu.
Kazdopadne doufam, ze se hra vydari, se mnou nebo bez!
Autorská citace #8
20.7.2008 21:59 - Gurney
No ono to taky není najisto že zrovna budu moct a navíc je to i pro GM docela záběr dát dobrodružství téhle délky jako one shot i kdybys tam měl třeba jen tři nebo čtyři hráče, mě se to nedaří ani u kratších, tak to neber jako že se snažím někam se nasáčkovat. Nejradši bych si to v klidu zahrál na těch pět sezení ale to je pro mě dost nereálné vzhledem k té trase. No uvidíš jak to vyjde.
Autorská citace #9
21.7.2008 00:05 - Fibriso
kdybysi měl místo tak bych se rád přidal... ale plus ještě uvidím jak na tom budu s časem
Autorská citace #10
21.7.2008 12:46 - Alnag
Jenom abych to nezapomněl, tak si píšu, že se mi PMkou hlásil i Almi. Oceňuji Váš zájem, ale je to fakt hra pro pět lidí. To bude docela mazec, asi bych měl udělat dvě skupiny... Hm...
Autorská citace #11
21.7.2008 13:35 - Rytíř
Pane, ty si teda žádanej, kolego.. :)
Hra s bejvalou skupinou je opravdu lepší v původní sestavě, aby se dalo řádně zavzpomínat, takže tam vás nebudu rušit, díky... uvidíme, jak to bude vypadat s tou delší kampaní, nějak se domluvíme. ;)
Autorská citace #12
21.7.2008 15:27 - Gurney
Rytíř píše:
Hra s bejvalou skupinou je opravdu lepší v původní sestavě, aby se dalo řádně zavzpomínat, takže tam vás nebudu rušit, díky...
Vidím to podobně.
Přes počáteční (včerejší) nadšení mi to asi nevyjde, dost mě to mrzí ale mám to hodně mimo než abych mohl dojíždět.
Autorská citace #13
21.7.2008 19:05 - Alnag
Přinejhorším udělám one-shot pro Rytíře + Guerneyho a někoho (pokud se alespoň vy dva dokážete dohodnout na jednom datu), další one-shot pro družinu a pak KotS jak je plánováno tady. Hlavně v klidu. ;)
Autorská citace #14
22.7.2008 11:24 - Ebon Hand
Já bych se rád zúčastnil, ale pět her o víkendech nehrozí, času je míň než šafránu. Ale hrát s Rytířem mě velmi láká. Mám zabrané víkendy 2.-3.8., 9.-10.8. a 16.-17.8., pak mám možná dva volné.

Hru bych spíš navrhoval jako one shot, nebo dvě session.
Autorská citace #15
22.7.2008 12:39 - Rytíř
No vidaaa, v tom případě ukecáme Alnaga na jeden speciální dlouhý divoký běh s náma třema (popř. s dalšíma, cos jim to slíbil, Alnagu) a budem spokojený jak želvy! ;)
Já bych Ebone taky moc rád viděl v akci nějakýho toho tvýho trpoše.. :))
Jak to vlastně bude s postavama, dostanem na výběr již hotové?
Ad datumy, po 17. srpnu taky zatim o ničem moc nevím, takže to se klidně přizpůsobím ostatním.
Autorská citace #16
22.7.2008 13:11 - Almi
Já, pokud si budu moci vybrat, spíše než one-shot bych dal přednost skutečnému prožitku s plnou parádou. Jinak se přizpůsobím. Škoda, že nikdo nechce moc hrát přes týden.
Autorská citace #17
22.7.2008 13:28 - Alnag
Zatím se mi to rýsuje jako:
Almi + Quentin + Geralt + Sirien (přes týden, klasická KotS)
Rytíř + Ebon + Guerney + Fibriso (?) (one-shot, to ale asi nebude KotS, ten se fakt nedá zmáčknout na jedno sezení... takže asi něco jiného).
Autorská citace #18
22.7.2008 13:47 - sirien
ok
Autorská citace #19
22.7.2008 14:58 - Almi
Excelentní.. :-)
btw: Kdyby se ukázalo, že chybí pátý do party (je údajně doporučováno), dokázal bych ho dodat.
Autorská citace #20
22.7.2008 15:16 - wraiths
pokud budete shanet nekoho(posledniho) na one-shot po 17.8 tak bych se hlasil i kdyz nic slibenyho jsem nemel.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091332912445068 secREMOTE_IP: 18.222.200.143