Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
6.11.2009 11:06 - Nachtrose
Almi píše:
Jeden by neřekl, že budeš až tak velkorysá...:-)


Jestli ona Gaerwyn nedostava od onoho sperkare podily ;-)
6.11.2009 11:09 - Alnag
Almi: Jen jestli ona to není ironie... :-p
6.11.2009 11:38 - Nerhinn
On je hlavně Almi hrozně podlý. Sotva jsem mu řekla, že peníze a suroviny Gaerwyn až tak netankují, přestala nacházet všechny ty šperky, které si nechávala všechny, a začala nacházet peníze a *obyčejné* drahokamy za stovku :/ To už je pak její radost z toho, že překonala svoji přirozenost a rozdělila se, větší, než její radost z vlastnění něčeho, co má čtyřiadvacetkrát.
6.11.2009 12:16 - Alnag
Musím se přiznat, že mne napadla naprosto šílená konspirační teorie týkající se minulé session AA (ve vztahu k některým předchozím). Jestli je na tom byť jen špetka pravdy, tak teda musím před Almim smeknout, ale možná jsem jen paranoidní... :)=

Více v zápiscích... které se mi nicméně trochu vlečou v psaní...
6.11.2009 14:03 - Almi
Nerhinn: Chtě jsem to komentovat, ale dal bych zapravdu Alnagově postu o ironii..a přitom oba, Nerhinn víme, žes to právě hodila na mne, a největší si nechala, že? ;)

Alnag: Že já ti odepisoval...začínám se těšit na zápisky ;-)) Nechceš se mi svěřit v PM? Uleví se ti... :)=
6.11.2009 14:09 - Nerhinn
Almi: Nevím, o čem mluvíš. Gaerwyn si nechala stejný počet drahokamů, jako dala ostatním
6.11.2009 14:18 - noir
Almi: Teď mě napadla situace, kdy se mrchy chovaly dost chytře: když jsme s Gaerwyn nabíhali na gnolly, tak oba pálili do jednoho z nás. Já bych čekal, že každý bude střílet po tom, kdo ho ohrožuje. Tohle mi přišlo krapet moc sehrané. Ale zase pokud sis házel a nechal to náhodě, tak jsme holt měli smůlu...
6.11.2009 14:21 - Nerhinn
noir: Nezapomínej taky, že těsně za Gaerwyn ležela těžce zraněná Aiss s jedním životem. Třeba hyeny vycítily příležitost a chtěly zaškodit, dřív než zdrhnou.
6.11.2009 14:41 - Lotrando
No, já jsem třeba teď zjistil, že si proti střeleckým útokům hráči i potvory zaclánějí, totiž poskytují cover. Asi si budu muset ty pravidla znovu projít .)
6.11.2009 14:49 - Nachtrose
Lotrando: ale ne v ramci "strany" tzn. hrac hraci ani mob mobovi nezaclani.
7.11.2009 13:44 - Alnag
Jinak teda budeme hrát ve čtvrtek 12/11? Ono to tak nějak vyplynulo, ale aby se ujistil...
7.11.2009 14:09 - Sethi
Nejsem si jistá, kdy se urvu z labky, ale předběžně s tím počítám.
7.11.2009 15:27 - Jarik
ja s tim take predbezne pocitam. :)
8.11.2009 08:04 - noir
Já taky, jen máme drobný problém, který jsem už minule naznačoval: Nejde u nás tentokrát spát. I já se ženou jsme se vrátili do počátečních let našeho vztahu a spíme kvůli rekonstrukci na zemi. Naštěstí žena není tentokrát v sedmém měsíci...
8.11.2009 21:10 - Sethi
Mám na vás nové kostky, jsou růžové a mají chapadla.
8.11.2009 21:12 - Nerhinn
Uši: Můžeme čenžnout sáčky, jesli máš nějaký šedý. Můj má růžovou mašličku :)
9.11.2009 15:08 - Almi
ALL: Také předběžně počítám s 12/11, ale doufám, že mi do toho nic nevleze...
9.11.2009 15:11 - Jarik
akorat Jarik stale nema strechu nad hlavou a spacak :) :D
9.11.2009 15:30 - Nerhinn
Jarik: Když to nepůjde u Alnaga (což by asi bylo lepší, jelikož moje spolubydlící je zvyklá spát poněkud nalehko... tedy, absolutně), je u nás ta matrace.
9.11.2009 18:50 - Alnag
Nerhinn píše:
Jarik: Když to nepůjde u Alnaga (což by asi bylo lepší, jelikož moje spolubydlící je zvyklá spát poněkud nalehko... tedy, absolutně), je u nás ta matrace.


Tak jako volného podlahového prostoru je u mně poměrně dost. Horší je to s tím ostatním. Almi opovrhl matrací, takže dostane karimatku. Což znamená, že na dalšího zájemce zbývá buď ta matrace (nicméně ta je s otazníkem, je to první zaznamenaná stížnost na to, že už zažila lecos, ale teď jsem na pochybách...)

Druhá věc je, že i takové věci jako je deka/polštář mám ve spíše limitovaných objemech (ale to by asi bylo všude). Je to na Jarikovi... já s tím nemám problém. Pouze bych to rád věděl dopředu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086530923843384 secREMOTE_IP: 3.149.238.159