Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
20.10.2009 12:36 - Sethi
No, co já vím, tak jsi to připomínal především ty.
20.10.2009 20:17 - Nerhinn
Malá změna - ve čtvrtek se nebudu moci dostavit (rodinné potíže). Bohužel to neovlivním a je to nezvratné. Přesto si ráda přečtu vaše zápisky a budu se těšit na další hraní. Teď to asi berte tak, že třeba Gaerwyn potřebuje nějaký čas na vyrovnání se se stavem věcí nebo že se někde zotavuje.
20.10.2009 20:19 - Alnag
Nebo třeba ten efekt rituálu nastane až po nějaké době... (cca jedno sezení). Kdo říká, že člověk hned po seslání vyskočí jako rybička?

Musím říct, že teď se tedy obzvlášť těším na ten Almiho vytuhlý finální encounter... :D
20.10.2009 20:27 - Nerhinn
Akorát doufám, že se mi ty encountery, co odehrajete, budou počítat do těch šesti... i když tomu moc nevěřím :)

EDIT: Možná budu moct být na ICQ, takže kdybyste potřebovali, můžu konzultovat v přímém přenosu... píšu myslím docela rychle.
20.10.2009 21:34 - noir
Co kdybychom měli Nerhinnina ducha?
20.10.2009 21:40 - Sethi
Není podle mě třeba, už ji mám technicky vzato zvednutou. Jen tak metaherně navrhuju prozkoumat tajemství jeskyně - Gaerwyn bude sice naživu, ale příliš zesláblá, aby jsme po ní něco mohli chtít, bude muset odpočívat. Pokud bychom se jo museli přesouvat, oslík ji unese, nebo lépe vytvořit vlek, ale to je zase tak trochu opruz a navíc to drncá.
20.10.2009 21:52 - Nerhinn
Sethi: Napadlo mě totéž, s tou jeskyní. Gaerwyn by vám mezitím mohla uvít úchvatné věnečky z předjeskynního kvítí, trochu to tam poklidit, prozkoumat další mrtvoly a jejich žaludky a něco málo navařit :)
20.10.2009 21:56 - Alnag
Nerhinn píše:
uvít úchvatné věnečky z předjeskynního kvítí


Mechový circlet of doom? Kolik asi dává postih?

Nerhinn píše:
trochu to tam poklidit


Jak poznat, že družinovému tulákovi už není radno důvěřovat? Tvrdí, že poklidil. Všichni jsou povážlivě lehčí, jen tulák má potíže s pohybem.

Nerhinn píše:
prozkoumat další mrtvoly


V případě, že další mrtvoly chybí, umí si je i bryskně vyrobit... (viz níže)

Nerhinn píše:
a něco málo navařit


A víš, že na další raise dead už nemáme máme povážlivě málo těch magických tentononců? :D
21.10.2009 14:39 - Jarik
Almi zitra nemuze. Co s tim udelame? :/
21.10.2009 15:08 - Sethi
No pořád je tu ten Void, ale má to dvě mouchy - a) pravidla jsem viděla, jen když jsem je tiskla, ale ještě jsem je ani náznakem nečetla, o nějaké přípravě dobrodružství ani nemluvě; b) Veronika chtěla testovat s námi a zítra je mimoň.

Pak je tu ta drobnost, že se sama cítím docela přejetá a nevím, jestli do večera neodpadnu.
21.10.2009 15:21 - noir
Navrhuješ to zrušit a přesunout na obtýden? Soulasím, sice je mi to líto, ale bez Almiho to nejde... Já myslím, že testovat Void ber Veroniky by bylo vyloženě nečestné a nesportovní.
21.10.2009 15:28 - Jarik
Souhlas. Tak si dame pauzu... i kdyz Alnag se malem rozplakal, ze mu hrani chybi :)
Ja si to tu prectu zitra, zda mam do Prahy jet nebo ne :D
21.10.2009 16:16 - Alnag
Jarik píše:
i kdyz Alnag se malem rozplakal, ze mu hrani chybi :)


Nestydím se za svůj emotivní vztah k hraní... :D Ale Void, to není hra. (To je seriózní vědecký betatest :)= ) Hlasuji pro přesun.
25.10.2009 12:47 - Alnag
A nyní něco zcela jiného...

Drobná filmová montáž (omluvte zhoršenou kvalitu úplně všeho, Alnag to držel poprvé v pacce).
25.10.2009 13:27 - noir
Dóbrý! Jen pár rad člověka, který s podobně šuntovní kamerou musí točit věci do televizního zpravodajství: NIKDY nezoomuj! Nikdy mě nedávej do záběru vedle Dany Morávkové! Nikdy nefilmuj z "přirozené výšky" sedící lidi. Buď z té jejich, nebo z nadhledu, anebo "přes rameno". Ale jinak fajn. Není dobrý střídat nebo měnit střihové triky. A proč tam není Sethi?
25.10.2009 13:31 - Sethi
Sethi tam není, protože sprostě nadávala, když se ji snažil filmovat.
25.10.2009 13:48 - Alnag
No... myslím, že si dám zase na delší dobu od natáčení pokoj.
25.10.2009 13:56 - Sethi
Almi jakožto dav vesničanů je stejně nejlepší.
25.10.2009 14:10 - Geralt
Pěkné! Mimochodem, copak k tomu hraje za soundtrack?
25.10.2009 15:37 - Nerhinn
Jsme tam všichni takoví pěkně ramenatí, že? :) Ale jinak jsem mile překvapena, ta kamera mě děsila (proč mě jen nenapadlo taky pohrozit násilím?).

Geralt: Buďto Piráti, nebo nějací traileroví á la Piráti, tipla bych si.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087813854217529 secREMOTE_IP: 3.21.104.72