Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
19.10.2009 10:01 - Sethi
Já nikdy netvrdila, že chci jet živou lékárničku - především s Aisskou ne, ani by se to k ní nehodilo.
19.10.2009 10:01 - Lotrando
nic proti tomu
19.10.2009 10:09 - Nachtrose
Asi budu muset prehodnotit smer pro drahou. Jeji lvl 2 klerik ma momentalne featy: shielding word a pacifist healer, dal jsem planoval treba healers implement a powers: lance of faith, sacred flame, healing strike, beacon of hope a sanctuary. Vybaveni pak symbol of life. Jeste dodam, ze na dalsi buffovani mame i inspiring warlorda.
19.10.2009 10:24 - noir
Musím říct, že Aiss je v boji výjimečně užitečná. Až na ty oportunity ataky :o)
19.10.2009 10:26 - Sethi
Tak kdo by si nepřál hodit svůj jediný kritický zásah za střetnutí v okamžiku, kdy je maximální damage 6...

Nicméně bych tedy podotkla, že i s tím pact nožem, co používám na krájení chleba, bych neměla o moc víc...
19.10.2009 10:41 - Nachtrose
Sethi: to chce Old Chucks Horseshoes of Roundhouse Kick +6 ;-)
19.10.2009 10:42 - noir
Bejt tebou, pořídím si popravčí sekeru. Protože ty ať děláš, co děláš, stejně se trefíš jen při kritice. A s touhle dvoumetrovou hračkou by to aspoň mělo smysl...
19.10.2009 10:48 - Sethi
Tak to už snad rovnou ten mordenkrad...

19.10.2009 13:35 - Nerhinn
Ha, v hláškách v sekci "Kdy již tulákovi nelze důvěřovat" stojí:
#2 Po jídle mají vaše postavy často zažívací potíže následované nevolností (následovanou smrtí).
19.10.2009 13:38 - noir
A sákryš! Hele, zase tak archetypově tu tvou rogueini hrát nemusíš!
19.10.2009 13:39 - Nerhinn
Však ne, vždyť jsem se otrávila taky a jediný, kdo nakonec umřel, jsem byla taky já :D
19.10.2009 19:18 - Nerhinn
Tak jsem mluvila s Almim (Almi mluvil, já jsem huhlala) a počítá se čtvrtkem... asi od šesti. To pro případ, že byste měli nějaké pochyby či dotazy, jako před chvílí já :)
19.10.2009 22:10 - Almi
ALL: Už je to tak, ve čtvrtek hodlám dokončit, co jsem minulý týden začal..tj. nakazit i zbytek svou zákeřnou chorobou.. ;)

Alnag: No, v tomhle byla filozofie obou soubojů poměrně přímočará: v prvním byla nejhrozivější na pohled large potvora... a v tom následujícím šel solo šílenec doprovázený hned třemi těmito large potvorami. Pokud by tam bylo něco víc cool, tak ten souboj nedáte. Bylo nutný, abyste doprovodnou potvoru typově znali a tušili, co můžete čekat..vždyť taky tam byly jen do počtu (byť mi to zbytek grupy neuvěří)...

..a snad moc neprozradím, že je jen na Vás, zda se pokusíte odhalit celé tajemství Hladové tlamy...a pro případ, že tomu tak bude, nechci všechnu munici originality vystřílet hned v prvních dvou střetnutích. Něco si přece musím nechat na Grande finale, ne? Sám přiznáš, že po příběhu jste ani moc nepátrali, a vůbec to bylo takové hodně akční..což jsem čekal = hlad družiny po přímočaré akci bývá po delší pauze typický..ale dosti filozofie, věřím, že ta tvoje kamera tam nebyla jen tak (chudák Nerhinn ;-)))
19.10.2009 22:20 - Alnag
Almi:Však já ti to nevyčítám, i když upřímně řečeno, velikost podstavečku potvory se mnou moc nedělá. Ostatně malý mrchy jsou mnohdy horší než velká potvora (což mi připomíná jeden encounter, kde hrozně prasili "dark one" a elitní potvora se s nima nemohla vůbec rovna - ok, konec OT).

Almi píše:
Pokud by tam bylo něco víc cool, tak ten souboj nedáte.


Hele, já neměl ani škrábnutí... :D

Almi píše:
..a snad moc neprozradím, že je jen na Vás, zda se pokusíte odhalit celé tajemství Hladové tlamy...


No já nevím, sem měl pocit, že spěcháme do Varteny... ale tak, já jsem jen bývalý vůdce, jak je mi neustále připomínáno. Takže "uvidíme za běhu". ;-)

Almi píše:
Něco si přece musím nechat na Grande finale, ne?


A tohle bylo jako co? Rozcvička? :D

Almi píše:
Sám přiznáš, že po příběhu jste ani moc nepátrali, a vůbec to bylo takové hodně akční...


Počkat, on tam byl nějaký příběh? 8)

Almi píše:
věřím, že ta tvoje kamera tam nebyla jen tak


Ts. Na kameru jste byli zlí, tak mám sotva pár minut záznamu... (ale zkusím z toho časem sestříhat něco dramatického...)
20.10.2009 05:40 - noir
Náhodou, minule jsem to nepřipomněl ani jednou! Zato sebemrskačsky jsi to sám připomněl asi osmkrát- přiznej si, že tě ta role baví :o)
20.10.2009 09:53 - Sethi
Ve čtvrtek končím ve škole v půl šesté a to ještě někde za Dejvicema, podle toho také bude vypadat můj příjezt - chtěla jsem se proto zeptat, na čem stálo nehraní příští týden (protože já si to nepamatuju) - nechce se mi kvůli Voidu ukrajovat už tak zkrácený čas, tak jestli bychom se na něj nesešli krátce nějak příští týden.

Kamera mi vadí, budu na ni zlá vždy a všude.
20.10.2009 10:54 - noir
Uši: Neboj, mojí kamery si ani nevšimneš...
Další týden mám ve čtvrtek výlov rybníka, což v kombinaci s volnou středou znamení, že ani v pátek v Praze nebudu.
20.10.2009 11:20 - Jarik
ja v tydnu, kde je 28.10. jsem nedostupny :)
20.10.2009 11:27 - Sethi
Však v klidu, jen jsem se ptala. Tušila jsem, že tam to hraní zřejmě není z nějakého důvodu.
20.10.2009 12:18 - Alnag
noir píše:
Náhodou, minule jsem to nepřipomněl ani jednou!


To by ses divil...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.056999921798706 secREMOTE_IP: 3.22.217.51