Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
13.10.2009 11:33 - noir
Jasny, svagr uz je pryc, takze se s tim pocita!
13.10.2009 19:54 - Almi
Lotrando: Ano, jsou...

ALL: Tak čtvrtek jsem pořešil, už je vše v pohodě. Takže je to jen na Vás, zda budete chtít hrát už tento týden čtvrtek, nebo pro Noira až ten další. Já funguji..
13.10.2009 20:08 - Alnag
Já jsem pořád za to, začít pořádně a hrát tento týden i příští týden (a pak normálně po 14 dnech). Vždy ve čtvrtek. Podotýkám, že tento týden od 18h...

Noire: Nedělej fóry, hraješ hyenu, horší než to už to nebude... :)
13.10.2009 20:20 - Nerhinn
Ježíš, to je blázinec. Tak já tedy naposledy změním datum svého příjezdu domů na pátek a vy už to nikdo, prosím, neměňte. Díky a těším se na vás :)
14.10.2009 08:39 - Jarik
Ja jsem ready = pripraven.
Takze ma kolega smulu a nemuzu si s nim prohodit smenu na pocitacovem krouzku.

Prepisuji, opravuji, dodelavam detaily, at mam funkcni denik :) {i ten, az cinknem :) }

sesta mi vyhovuje, aspon se muzu pred hrou stavit ve meste :D
14.10.2009 16:01 - Nerhinn
Jo, to... ehm. Ještě něco.
Slavnostně oznamuji, že jsem si kvůli AA (miluju tu zkratku, miluju Army Ants) poprvé v životě koupila kostky. Sice se děsím, že budou házet jinak, než ty Alnagovy, ale když oni bílé neměli a já prostě nechci chodit do Rytíře, kde se na mě koukají tím zvláštním zkoumavým pohledem.
Takže... tak. :)
14.10.2009 16:20 - Sethi
Uklidním tě, když jsem si byla v Rytířovi pro Ty Správné Kostky™, nepořídila jsem. Takže jsi určitě nic neztratila a ještě ses ušetřila těch zvláštních zkoumavých pohledů.
14.10.2009 16:55 - Blaine
Ušatá: Ty Správné Kostky™ ty se poznaji jak? Pozehnal jim temny demon Hlubiny?
14.10.2009 17:42 - Nerhinn
No, možná ty Alnagovy přeci jen budu potřebovat. Zkusmo jsem hodila zaráz dvacetistěnkou a šestistěnkou a padlo mi (napoprvé) 20 a 6. Všechno štěstí jsem si vyházela určitě aspoň na rok dopředu :.(

EDIT: I když mi to vlastně připomíná, jak si Harry Potter vybíral hůlku.
Já fakt nevím.
14.10.2009 17:57 - Sethi
Ty Správné Kostky™ musí mít příslušnou texturu, formu a barvu. To jest zelená, oranžová nebo fialová s takovým žilkováním. Šestistěnkám je pak udělená výjimka, TSK™ mohou mít i jiné barvy, ale musí být... pěkné.
14.10.2009 18:10 - noir
Omlouvám se, že to zas komplikuju. Dneska jsem se nestihl na D20 už podívat, tak jsem žil v domnění, že se hraje za týden. Proto mě odpoledne dost šokovala SMSka od Almiho, jestli jsem připravený na zítřejší hru. Musím přiznat, že ne - domluvil jsem si, když jsem si myslel, že se hraje příští týden, služebku do Liberce a vůbec si nejsem jistý, jestli se mi ji podaří zrušit. Člověk, co mi to může zrušit, mi teď nebere telefon, zřejmě ho chytím až zítra kolem 11. Ach jo, já su na sebe tak nakrknutý!
14.10.2009 18:10 - Nerhinn
To je zajímavé, šestistěnce jsem taky povolila výjimku :)
14.10.2009 18:36 - Alnag
A já jsem vám chtěl říct dobrou zprávu, že se mi přesunula ta prezentace a tudíž se můžeme sejít už od pěti (sice Almi dorazí až na šestou tak či tak, ale že bychom mohli po delší době provést i nějaký předherní pokec a tak...)

Noire to byl nejdřív opar a teď tohle. Jako fakt sorry, ale já mám absťák...
14.10.2009 18:49 - noir
Uááá, opar mám, ale jsem s to s ním mluvit i žít i hrát (ba i líbat, ale to jen vlastní ženu). Ani jsem s ním nezačínal, než Almi nastínil, že se nehraje. Zkusím to nějak uhrát do autu, zapojím do přemlouvání všechno, co mám.

A o absťáku mi ani nemluv, mě se na stole směje zbrusu nový deník s krásnýma úprava, mám připravených několik nových pikanterií o hyenách a dokonce jsem ženě sebral i kostku.
14.10.2009 18:57 - Nerhinn
A já mám pro tebe ty obrázky, co jsem ti vezla už tehdy, kdy jsi měl tu nehodu, a od té doby je s sebou tahám :)
14.10.2009 20:58 - Lokken
Nerhinn píše:
Slavnostně oznamuji, že jsem si kvůli AA (miluju tu zkratku, miluju Army Ants) poprvé v životě koupila kostky.

Jsem si jist, že AA (Alcoholics Anonymous) ti s tvým probléme pomohou!!!



Omlouvám se, za tenhle post může Big Bang Theory!
15.10.2009 07:27 - noir
Večer můžu, dorazím do šesti. Sice to stálo krev, pot i slzy, ale vykomunikováno jest!
15.10.2009 07:32 - Jarik
Noire>>> snaz se snaz... nerad bych dnes zustal v noci venku - ne ze bych se bal, ale nesnasim zimu :D

Ja si musel predelat celej denik, vymenit asi 2 powery, kdyz konecne muzu vyuzit DivPow. :) Tak se v nem snad dneska vyznam.

Docela mne pobavilo zjisteni, ze netrenovany skill muze mit vyssi hodnotu nez skill trenovany :) ten netrenovany mam hodnotovenad vsema ostatnima. To je tak, kdyz Vam rasa i background davaji bonus :)
15.10.2009 13:18 - Almi
ALL: Těším se na všechny.. mám od čtyř schůzku na bytě, ta bude tak do pěti nejdéle. Pak hned utíkám..no, spíš se šourám. Uvidíte sami. Jsem/bud trochu marod. Takže dnes tolik mluvit nebudu, nechám Vás :-)) Kdo jste mi ještě nedal deníky? No? :-))) Stačí při hře :-)
15.10.2009 14:05 - noir
V tomhle počasí bych běh raději nezkoušel...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088300943374634 secREMOTE_IP: 3.141.42.84