Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
17.9.2009 09:42 - Jarik
noir - dik
almi - az to sepisu, tak ti napisu. asi trosku zmenim charakter, aby vic sedel me predstave o budoucnosti postavy. Uz to neni ani soudce, ani detektiv,... uvidime co jeste zaziji do 10.lvl. abych vedel jak pak budu paragonit :)
ted nezarucim, ze si nezmenim nektere schopnosti - kvuli divine :D:D ale spis ne :D
17.9.2009 09:44 - Nachtrose
Blaine: to je ta skupina plna extremistu, jak rekrutuji skretozombie do armady a chteji ovladnout svet? Tak tomu se vubec nedivim :-)
17.9.2009 09:45 - noir
Ušiska: Tak já jsem z téhle knížečky chtěl taky něco vyzobnout, ale perestrojka se mi kvůli tomu páchat nechce. Na jaké jsme vlastně úrovni?
17.9.2009 10:56 - Blaine
Nacht: ano, presne tak... Ted se ocitli v pekne zamotanici. Vlastnimi chybami, porad urazi mocne, kteri maji mocnejsi spojence... tsk, tsk:P
17.9.2009 12:27 - Sethi
noir: Mám tu napsanou šestou, nevím, nakolik je to pravda =)

Blaine: Takovy humanista nejsem, potřebuju alespoň nějaký damage output na střílení do svých. Ale z comba Cons. Ground a Life Stream jsem happyhappy.
17.9.2009 12:40 - Alnag
Jsme skutečně na šesté, tak na půl cesty k sedmé...
21.9.2009 18:38 - Sethi
V pondělí, pokud dostanu záminku (včas), tak i v úterý končím v půl páté a to je nejdřív, co končím, takže... To jsou asi tak dny, kdy jsem schopna nějaké akce.
21.9.2009 18:56 - Alnag
Udělal jsem pro představu takovou jednoduchou tabulku. Je vidět, že to nebude jednoduchý kompromis.

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátek
AlnagYESMAYBEYESYESYES
Almi
JarikMAYBEYES
NerhinnMAYBEYESYESYES
NoirYESYESMAYBEYES
SethiYESMAYBE
21.9.2009 19:26 - noir
Miluju tabulky! Jak to má Sethi se čtvrtkama? Myslím, že v restauraci proti tomu dnu neprojevovala výraznější odpor...
21.9.2009 19:31 - Alnag
Noir: Coby na slovo vzatý tiskový mluvčí musím konstatovat, že čtvrtek má zabitý. V hospodě ještě asi neznala svůj rozvrh. Každopádně dokud nevíme co Nerhinn a Almi, tak to asi nemá smysl nějak koumat...
21.9.2009 23:36 - Nerhinn
No, pondělí mi úplně radost nedělá, ale eventuelně bych se přizpůsobila i jemu. Jinak zatím mi vyloženě vadí jen můj klasický pátek.
21.9.2009 23:46 - Sethi
Já můžu pohnout vážně jen s tím úterkem, jak už jsem řekla, jenže to je stejně neprůchodné jinde. Máme ten rozvrh nějaký dojebaný, tohle je prostě jediná skladba, při které se vyšplhám alespoň na těch 30 kreditů, nemám kam jinam couvat. A ještě to vychází tak, že vždycky ty koncové předměty jsou právě ty, na který chci/musím být, ne takové, které bych bez výčitky zatáhla.
22.9.2009 00:00 - Alnag
Ještě to může rozlousknout Almi, když řekne kdy určitě může a když určitě nemůže. Ale je jasné, že pokud chceme pokračovat v tomhle složení, bude někdo muset udělat nějaký kompromis. Já v úterý můžu (ale později, tj. cca od 18h a bez komfortu toho, že vše bude nachystané). Taky můžu zkusit přesunout ty porady na jindy (ale minule se to taky přesouvalo kvůli mně, abychom mohli hrát).
22.9.2009 00:05 - Nerhinn
No, eventuelně bych, kdyby to bylo jednou za dva týdny, mohla překopat koncept víkendu (z čehož mě tedy bolí u srdce) a hrát v sobotu nebo v neděli. :.-(
22.9.2009 07:38 - Lotrando
omlouvám se za vyrušení, ale v neděli narazíte na nás :)
22.9.2009 08:29 - Sethi
O víkendech bychom stejně tak naráželi na partu německých démonologistů a nějaké ty trapné pokusy mít občas taky normální program, pro mě to není zrovna schůdná cesta.
22.9.2009 10:22 - Sethi
Tak pár kroků zpět. O svém rozvrhu opět nevím vůbec nic. SIS je zřejmě tak sofistikovaný systém, že ho nedokáže používat zhola nikdo, aby třeba vymazal z rozvrhu předměty, které už se neučí, nebo tam zapsal ty, co se učí, nebo třeba změnil všechny (ne jen některé) časy přednášek na aktuální stav...

...takže... tak.
22.9.2009 13:21 - noir
Sethi: Já se naučil elektronický registrační systém na FF MU používat až během 17. semestru. 15. a 16. jsem přežil jen díky tomu, že jsem chodil se šéfkou studijního oddělení...
22.9.2009 16:08 - Almi
ALL: Tak se mnou se to má obecně tak, že nemůžu od pátku do neděle )to jsem prostě mimo Prahu). Kdykoliv jindy je to otázka domluvy, jsem ochotný se přizpůsobit. Čas od času nemůžu nějaký den, protože prostě dělám do dlouho, ale obecně pokud to vím týden dopředu, umím s tím něco udělat. Takže já (překvapivě) jsem v pohodě. Navíc, upřímně - pokud budu spinkat u Alnaga, je mi jedno, od kdy začnem...
22.9.2009 16:28 - Alnag
Hodil jsem tabulku nahoru do záhlaví. A vymazal jsem údaje od Sethi, uvidíme jak jí dopadne rozvrh...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083816051483154 secREMOTE_IP: 3.22.217.51