Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
28.8.2009 07:35 - Jerson
The file you are trying to access is temporarily unavailable.

Sethi, jestli se uvidíme na Conventiconu, asi se an to podívám tam. Tohle mě fakt nebaví.
11.9.2009 08:38 - Sethi
Když už jsem v tom plánování různých hraní, jaké máme tady vyhlídky do budoucna?
12.9.2009 02:52 - Nerhinn
Myslím, že to záleží na noirovi a Almim. Pokud jsem to pochopila správně, pak my všichni ostatní čas mít budeme tak nějak normálně..?
12.9.2009 08:18 - noir
Já su už relativně v pohodě, jen 16. září si dělám řidičák na parník a 22. září mám nějakou kontrolu, tedy házím vše na Almiho :o)
12.9.2009 12:27 - Nerhinn
Jo, ehm, to jsem zapomněla dodat - já mám čas až od října, popřípadě budu v Praze 15.září a asi i 19., takže bych mohla hrát 14.a 15.9. a pak 18.9. No a vlastně jak se tak na to koukám, tak asi i ty dny mezitím - možná, to ještě nevím. :)
14.9.2009 19:34 - Alnag
No. Za mně 15. září (což je zítra) bych potřeboval vědět dřív. Jinak je v úterý tradiční porada našeho oddělení a takhle na poslední chvíli s ní hýbat nemůžu (navíc šéf odjíždí a asi bude chtít uzavřít různé věci). Mohl bych ale později - cca od 18h. Pokud by to nějak měnilo stav věcí.
Můžu zatím nabídnout středu nebo čtvrtek (tj. 16. nebo 17.) ale jak na to tak koukám, je to dost marné.

V tom případě asi nezbývá než říjen. Pokud bychom nebyli schopní se sejít ani v říjnu, tak bych potom navrhoval se snad raději dohodnout na nějakém důstojném ukončení (třeba i neherním). Protože upřímně řečeno s prodlužující se pauzou mé nadšení spíš slábne...
14.9.2009 20:32 - noir
Já teda nechcu pomlouvat, ale dneska jsem potkal Almiho v metru a vůbec se ke mně neznal! Mával jsem na něj berlí, ťukal o zábradlí berličkou, ale vůbec mě neregistroval. (Kolem 11:45 na Flóře, měl černý oblek a červenou košili, kdyby mi někdo nevěřil).

Čtvrtek 17. září nemůžu, v říjnu nemůžu jen 8.-10., to jsem na výstavě designu ve Vídni.
14.9.2009 21:45 - Nerhinn
Alnag: U koho neslábne? Ale zas bych neházela flintu do žita, prostě Almi takhle hraje, tak ho nechme. Můj říjen je v pohodě, takže bych nepropadala beznaději a počkala si, co na to DM :)
15.9.2009 19:56 - Sethi
noir: Měl jsi ťuknout berličkou o Almiho, jistě by si všiml.

Jinak to nevidím tak dramaticky, osobně nemám problém s resuscitací dobrodružství i po delším časovém úseku. Mimo to mám své způsoby, jak se udržet, řekněme, ve cviku =)
15.9.2009 20:03 - Alnag
To víš ušisko, ne všichni z nás jsou hráči z povolání. :D
15.9.2009 20:07 - Sethi
Už aby mě za to začali platit.
15.9.2009 20:15 - noir
Uši: Snaha byla, ale on je neuvěřitelně mrštný! Nezdá se, ale ještěrka by mu mohla závidět...
15.9.2009 20:58 - Sethi
Nu, i mně se chlubil, že před hráči a věřiteli většinou prchá s pomocí hbitého kličkování, a jak se v praxi ukazuje, tak nelhal.
16.9.2009 08:49 - Jarik
ja muzu v skoro celu rijen... mimo 27.-31.10.
Jinak mi mnohem vice nez cokoliv jineho vyhovuji ctvrtky. a pak nektera utery (ucim na skole, kde se zacina v pul osme a to fakt nechci riskovat, ze nedorazim :D )
16.9.2009 11:21 - Alnag
Mně se nehodí hlavně úterky (kvůli těm pracovním poradám). Takže středa, čtvrtek, pátek je optimální...
16.9.2009 13:49 - Sethi
Pátky většinou nefungují, sama je preferuju volné. Zbytek se uvidí podle rozvrhu.

Nebo spíš podle mého odhodlání dodržovat rozvrh...
17.9.2009 08:45 - Almi
Zdar všem..s chutí jsem si o sobě přečetl. Noirovi se tímto omlouvám, nějaké tlučení jsem zaslechl, ale věnujíc se svým myšlenkám jsem asi nevnímal. Slibuji, že mu to nevšimnutí si vynahradím v nejbližším souboji.. ;-)

Co se hry týče, tak jediné, co mi to komplikuje je fakt, že někdy na do teď do začátku října se budu stěhovat z důvodu rekonstrukce bytu (konečně). A ještě napůl nemám moc vyřešené spaní v Praze. Nicméně se hrou počítám, tohle je jen technický problém.

V sobotu 19.09. je DnD Day, v následujícím týdnu mne čeká stěhování a týden následující budu mít menší dovolenou, dílem kvůli stavbě, dílem kvůli srazu D20.cz, kam se chci dostat, i když mi to okolnosti neuvěřitelně komplikují.

Atkže, abych to shrnul - od října počítám s hraním. A VELMI se těším. Tolik k Alnagově skepsi... ;-)

Od vás zbylých chci vědět (ideálně formou PM nebo klidně i mailu), případné změny postav nebo aktuální denník. Zatím ho mám jen od alter ega Ušaté slečny..a pokud mohu říct, máte se nač těšit :-)

Jarik: Dokud rekonstrukce neskončí, tj. do cca. konce listopadu u nás nejde spinkat. Tak abys s tím počítal...
17.9.2009 09:12 - noir
Hurrrá! Vzhledem k tomu, že stejně asi všichni budeme na DnD dni, tak jen znovupřipomenu své možnosti v říjnu: 6-10 jsem ve Vídni, jinak volno kdykoliv. Ze dní mi vyhovuje cokoliv s výjimkou pátků, ve středu bych mohl dorazit až na 17:30.

Změny postav? Ono se nějak levelovalo, nebo myslíš jen příběhové změny?

Jarik: Z našeho bytu se v září a říjnu stane tak trošku noclehárna, takže jeden člověk navíc by nás už neměl zabít...
17.9.2009 09:18 - Sethi
Ona vyšla Divine Power, takové ušaté alter ego prodělalo komplet rekonstrukci.
17.9.2009 09:42 - Blaine
Usata: zadna tva schopnost nedava zraneni? Lecis silene sumy? Bude si DM trhat vlasy v soubojich? Ano, s Divine Power to jde. Nas cleric to dokonce tak, ze na 10.lvl leci tolik ze s jednim healing wordem leci skoro do plna.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078277111053467 secREMOTE_IP: 18.191.240.80