Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
21.6.2009 18:05 - Alnag
Jinak diskuse o Consecrated Ground není výjimečná jen pro nás. Poptal jsem se na ENWorldu.

Ve stručnosti. Dva lidé si myslí, že to funguje i na umírající. Jednak skupina nevěděla, takže to spíš house-rulovala tak, že to nefunguje. (Problém nám to asi úplně neřeší, jen jsem chtěl, abyste to věděli.)
21.6.2009 21:03 - Sethi
mno. zóna se srovnatelným efektem je Healing Sun.

Cons. Ground je pohyblivá, udržení za drobnou, léčí zkrvavené na začátku kola, dává damage komukoli na začátku kola.

Healing Sun není pohyblivá, udržení za běžnou, léčí kohokoli na konci kola, dává damage démonům/nemrtvým na začátku kola.

z pohledu rodinného lékaře bych byla moc ráda, kdyby cons. ground dokázala někoho zvednout na nohy, ze srovnání náročnosti požadavků na udržení bych si tipla, že to dokáže jen healing sun.
21.6.2009 21:50 - Alnag
Takže jednak pár odkazů o Consecrated Ground. Je to hodně "problematická power".


Dvě věci jsou z toho jasné:
1) Pokud postava umírá, je stále bloodied! (Pozor u regenrace, tam je to zase jinak)
2) Na Consecrated Ground se vztahují pravidla pro zóny (PHB, str. 59)

Pravděpodobný výklad:
1) Zóna se nesmí od castera vzdálit dál než na dotyk hranou, jinak je okamžitě zrušena. Tj. je limitována pohybem.
2) Běžná obrana proti je vytlačit castera ze zóny (a tím ji zrušit), dát mu Coupe de Grace, nebo postupně vyzobávat jedince ze zóny, event. připravit castera o akce, kterými by zónu udržel.
25.6.2009 12:58 - Sethi
mládeži, ne že bych chtěla prudit, ale to, že nikdy nic neplánuji déle jak tři hodiny dopředu, není vždycky nezbytně pravda, a potřebovala bych alespoň náznakem tušit, jak to vidíte, případně nevidíte, s dalším sezením...
25.6.2009 16:38 - Nerhinn
No, já až doteď počítala s tím, že se hraje. Přesunula jsem kvůli tomu některé věci a jiné zas dohodla, takže do Prahy prostě budu muset. Kdyby to nešlo ve středu, můžu i jiný den v rozsahu PO-ČT, i když tedy ÚT & ST by byly nejlepší...
25.6.2009 17:19 - Jarik
popravde... by pro mne UT bylo lepsi nez ST... ale mohu UT, PO, ST (oblibenost podle poradi) :)
mluvim o terminech 29.6.-1.7. :D
25.6.2009 23:27 - Alnag
Já můžu PO-ČT. Ale počítal jsem, že nám Almi dá vědět, jak může on.
26.6.2009 08:39 - Almi
ALL: Ahoj, tak jsem to také trochu překopal a snažil se přizpůsobit. Tudíž to vychází, že další hra bude ve ST 1. července. Hádám, že opět od 17. hodin u Alnaga..

Alnag, Sethi: teda, vaše povídání mají čím dál větší šťávu a při čtení si je vychutnávám. Přiznám se, že jsem zvědav, jak to dopadne :o)))

ad. Consecrated Ground: OK, už jsem zas trochu chytřejší, díky Ti. Věřím, že to nebude třeba řešit často...Coupe de Grace je inspirativní nápad ;-)
26.6.2009 09:33 - Sethi
Almi píše:
ad. Consecrated Ground: OK, už jsem zas trochu chytřejší, díky Ti. Věřím, že to nebude třeba řešit často...Coupe de Grace je inspirativní nápad


jsem ráda, že se to vyře-... cože?
26.6.2009 10:29 - Alnag
Almi píše:
ALL: Ahoj, tak jsem to také trochu překopal a snažil se přizpůsobit. Tudíž to vychází, že další hra bude ve ST 1. července. Hádám, že opět od 17. hodin u Alnaga..


Super!
26.6.2009 11:14 - Jarik
ok. zjistim, kdy mi jede posledni vlak na Budejce :)
a tomu podridim vse.
29.6.2009 19:19 - Alnag
Jen připomínám středeční hraní od 17h.
13.7.2009 17:51 - noir
Ahoj, zdraví vás Lazar. To je zajímavé, jak máme v kampani spoustu byzantských jmen-Konstantin, Spercheios a teď Lazar :o)

Každopádně pozitivně referuji o zlepšení svého stavu a je jak to tu čtu, je mi líto, že jsem přišel o všechno to hraní :o(

Každopádně pokud by se hrálo, tak bych mohl jen z domova, až do září nebudu sto sedět natožpak cestovat někam MHD nedejbůh vozem.

Zdravím všechny a děkuju za podprorující SMSky. Pomalování Konstantina vám ale jen tak neodpustím - dokonce jsem plánoval, že bych ho mohl nechat umřít a navrátit jako Revenanta...
13.7.2009 19:53 - Almi
noir: Já Tě varoval..s povděkem kvituji zlepšení stavu :o))

A počítám s tím, že do Tvého uzdravení, se bude hrát u Tebe, pokud to tvá rodina přežije ;-))

..džusy obstaráme my :-)
20.7.2009 12:15 - Nerhinn
První týden v srpnu si jedu pro štěně a pak asi nějaký čas nebudu moct dojet na hraní. Krom toho do doby, než ho budu mít doma, musím do Prahy dojet; to mohu přizpůsobit hraní. Jak to vidíte?
20.7.2009 12:17 - Nachtrose
Co to bude zac?
20.7.2009 12:22 - Nerhinn
Nachtrose: Černobílý anglický kokr.
20.7.2009 12:32 - Alnag
Já můžu v zásadě kdykoliv za předpokladu, že to budu vědět s nějakým rozumným předstihem...

Psisko vypadá roztomile. :)
20.7.2009 12:42 - Nachtrose
Ja mam doma ctyrmesicni trikolorni border kolii. Az budu doma, muzu dat taky foto.
20.7.2009 13:12 - Korax
Nachtrose: Pockej az trochu vyroste, to je pak teprve stoural :-)

Ja mam klasickyho koliaka a ranni probuzeni stoji za to.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062267065048218 secREMOTE_IP: 18.188.249.30