Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
4.6.2009 13:55 - Nerhinn
noir: Díky. Tu cukrovku asi jen tak nevyleží, ale tak už začal pít a dostali jsme do něj nějakou šunku, takže už se lepší :) (btw, na včerejšek jsem ti chtěla přivézt takový krásný obrázek hyeny :.-( mám ho s sebou v tašce, ale tak až za 14 dní, no)
4.6.2009 14:27 - Gabik
Alnag: z jakýho filmu jsi bral tu hudbu pro své motivační video? Něco mi to připomíná, ale nedaří se mi to poznat.
4.6.2009 14:51 - Sethi
gabik: řekla bych, že ti to připomíná piráty z karibiku, případně nějakou jinou badelt/zimmer záležitost. technicky vzato jsi tuhle skladbu mohl slyšet v nějakém traileru, je to hudba která se vyloženě tvoří pro trailery, ať na objednávku, nebo formou samoobsluhy ("tady máme třicet epických témat ve třech úpravách, vyberte si"). podobné záležitosti (a více profláklé) dělá immediate music nebo X-ray dog, tohle konkrétně je nějaká orchestřička pod RipTide music.

nerhinn: jsem ráda, že je pejskovi lépe, z vlastní zkušenosti vím, že s nemocnými chlupáči je strašná starost.

all: 17. je pro mě v pohodě. asi.

ad včerejšek: ještě pořád mě pálí v nose ten pitomý džus.
4.6.2009 20:13 - Lokken
Sethi píše:
ad včerejšek: ještě pořád mě pálí v nose ten pitomý džus.
To ses tolik smála???
4.6.2009 20:15 - Sethi
Lokken píše:
To ses tolik smála???

v jeden okamžik mě málem zabili. bohužel, těžko se ta zkušenost předává, když u toho člověk nebyl...

"kaňour."
4.6.2009 20:27 - Sethi
máme jméno toho šlechtice ubytovaného v klášteře? vím, že ho Almi říkal, ale nějak jsem ho vypustila...
4.6.2009 22:35 - Sethi
ááá do třetice všecho dobrého.

musím se pochlubit svým skvělým dárkem od alnaga.
5.6.2009 07:17 - wraiths
Hmm apartni obojek... :)
5.6.2009 08:14 - Almi
Sethi: jméno dotyčného šlechtice je Varis...
5.6.2009 08:30 - Lotrando
Almi, ty lumpe!
5.6.2009 08:42 - Sethi
koho zajímá obojek? růžky, růžky tu předvádím.

za jméno děkuji. pokud to půjde dobře, bude dnes deník.
5.6.2009 09:04 - Gabik
Almi píše:
Sethi: jméno dotyčného šlechtice je Varis...

musím říct lol :) já taky drze beru jména z jiných her, ale aspoň se snažím je pozměnit.

Sethi píše:
koho zajímá obojek? růžky, růžky tu předvádím.

Jo jako růžky jsou pěkný, ale musím přiznat, že já jako první taky viděl ten obojek. :)
5.6.2009 09:25 - Nerhinn
Já sledovala výstřih. Jste divní :D
5.6.2009 09:30 - Lotrando
to je přímo dekolt :)

růžky jsou apartní
5.6.2009 10:18 - Sethi
proč nosí pán Spercheios uprostřed léta teplé kožešinové pláště? noci jsou tu teplé, nejsou snad jiné cesty, jak ukázat, že je maniakálně bohatý?
5.6.2009 11:07 - Almi
Lotrando, gabík: jméno pro jistotu změněno, aby nevyvolávalo nechtěné asociace :-)

Sethi: no vida, jaká jsi šikulka. Zajímavá úvaha. Skutečně není jiný způsob, jak tomu přijít na kloub, než se takhle průhledně ptát DMa na foru? :o))) Droboučká nápověda už byla ve hře, ale jsem rád, že si jí nikdo nevšiml :-) Navíc, neříkal jsem při popisu "teplý kožešinový plášť", ale "těžký kožešinový plášť". Byť je to významově téměř překrývá :-)
5.6.2009 11:10 - Lotrando
Almi: klidně si to propoj, pokud to má nějaký smysl :). jestli ne tak je lepší jiné jméno.
5.6.2009 11:11 - Sethi
to byla spíš řečnická otázka - kdybych se ho ho zrovna nepokoušela nakreslit, asi by mě to nenapadlo. v podstatě jsem to měla spíš za malé nedopatření se záměrem udělat do stylového, protože, přiznejme si, těžké pláště stylové jsou.

na druhou stranu, když jsi teď takhle veřejně přiznal, že je to účel, tak si asi i vzpomínám na jednu nevinnou otázku, na kterou jsem v okamžik položení nedokázala rozumně odpovědět.

možná jsi měl radši zapírat =)
5.6.2009 11:15 - Almi
Lotrando: Mělo, ale nechci spoilovat..a možná se to vyvine přece jen jinak.

Sethi: Zapírat je nefér, jako správný DM :o))) chci, abyste tajemství odhalili. Zmást je lehčí než navést na správnou úvahu :-)
5.6.2009 11:22 - Sethi
v pořádku, aiss je důvěřivé pískle, mást se nechá ráda a ochotně =)

mimo to, léta cviku mi potvrdila, že vypravěč nemusí sám o sobě vytvářet žádná spiknutí - hráči jsou natolik paranoidní, že jich sami o sobě dokážou vymyslet tolik, že když si pak vypravěč jedno z nich vybere jako pravdivé, nikdo si toho ani nevšimne.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062290191650391 secREMOTE_IP: 3.149.238.159