Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
2.6.2009 10:05 - noir
Tohle znělo jako pokus o výcvik aportování...
2.6.2009 10:06 - Sethi
jestli se budete prát, tak vás oba zmydlím.
2.6.2009 10:28 - noir
Kde jsem psal, že ochutnám právě Swenovo maso?
2.6.2009 11:31 - Sethi
vyhrožuješ mi?

dostaneš novinama =)
2.6.2009 13:26 - Almi
Je vidět, že se máte rádi a hra Vám chybí, tož potvrzuji, že se zítra hraje, od 17. hodin u Alnaga (aspoň doufám :o)).
2.6.2009 18:37 - Jerson
Mám problém. Pořád dokola si pouštím poslední trailer k AA, protože má skvělou hudbu. Potřeboval bych tu skladbu, případně další jednu dvě pdobné, abych je mohl nahrát do Winampu.

Edit: velmi děkuji Sethi za ... jak je to - nemožné na počkání, zázrak do tří dnů? No prostě ani jsem nestihl začít čekat (: )
2.6.2009 18:42 - Sethi
vyřízeno ke spokojenosti zákazníka =)
2.6.2009 21:29 - Nerhinn
Zdá se, že má hyperkorektnost se dostává do velmi absurdního stadia. Před chvílí jsem pocítila podivný záchvěv pobouření, když Jerson zcela bez obalu hudbu v tom traileru nazval skvělou a ani se nesnažil brát ohledy na city těch, kterým se nemusela líbit :D
(Nicméně i tak se mi trailer líbí moc, úplně nejvíc ze všech a i sám o sobě moc, moc, moc. Tak už chválím dost, Alnagu? :-P)
2.6.2009 21:33 - Alnag
Nerhinn píše:
Tak už chválím dost, Alnagu?


Tak rozhodně jsou znát jisté pokroky... (a proto se ti dostane té cti, být první obětí v mém nadcházejícím, doposud časově neohraničeném a nespecifikovaném experimentu :-D))
2.6.2009 22:17 - Nerhinn
Alnag: Jestli je součástí experimentu vyplňování nějakého dotazníku zaměřeného na poznání mé osoby a ne mých znalostí (a nejlépe vlastní rukou), pak mileráda :)
2.6.2009 22:36 - Jerson
Nerhinn, chápu, že odemne bylo troufalé nazvat hudbu "skvělou" bez porady a Tvého schválení, ale prostě ... jsou věci, které mě chytnou a nějaký čas drží.

Ale že jsi to ty, tak ještě jednou a hyperkorektně:
... Pořád dokola si pouštím poslední trailer k AA, protože se mi moc líbí hudba, zejména určité pasáže. ...

Lepší? (: )
3.6.2009 08:04 - Almi
Trailer se mi taky líbil. Velmi. Pochopil jsem správně, že jsou objednány následující scény:
- dráček ve flašce nebo za kulatým oknem, nejspíš v ponorce;
- Nerhinn je všude a nelze ji setřást;
- Aiss zmateně pobíhá po městě a snaží se marně schovat;
- Alnag najde fajn mrtvolu, že by mu jí záviděl i Konstantin?

Fakt nemáte náročná přání :D
3.6.2009 08:36 - Sethi
dráček ve flašce oO' ano prosím!

třeba nám splní nějaká přání, až ho pustíme ven.
3.6.2009 12:26 - Jerson
Pokud půjde o okénko v ponorce a otevřeš ventily, splní ti první poslední (: )
3.6.2009 13:12 - Nerhinn
Omlouvám se, ale dneska to asi na pátou nestihnu. Psovi kolísá inzulin, nechce žrát a já jsem jediná doma. Nemůžu ho tu nechat samotného, když mu dám napít, bude se počůrávat, když mu dám inzulin může dostat hypoglykemický šok... a jídlo vůbec nepřijímá :( Pokusím se to do něj nějak narvat a pak hned vyrazit, ale těch pět prostě nedávám.
3.6.2009 13:17 - noir
No tak začnem o nějakou půlhoďku později, však se z toho nestřílí. Život je přednější!
3.6.2009 14:13 - Nerhinn
No, tak nic. Půjdeme k veterinářovi, takže dneska asi můžete hrát beze mě :.-(
4.6.2009 00:28 - Alnag
Tak kdy další session? Za 14 dní? 17. června?
4.6.2009 06:49 - noir
Su pro, 17. zní dobře. Ze včerejška jsem opět bezmezně nadšen.
Nerhinninu pejskovi přeju rychlé vyléčení - my čtyřnožci musíme držet spolu...
4.6.2009 08:29 - Almi
ALL: Pro mne středa 17.6. vypadá fajně. Musím říct, že včera, byť nepadl "výstřel" to bylo fajn..
..a to nejen díky Alnagově přípravě stolu, na kterém chyběly už jen svíčky, na romantickou večeři (stejně ho podezřívám, že je to pozůstatek po někom, kdo nepřišel o den dřív, jinak fakt nevím...každopádně -SUPER! :o))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090043067932129 secREMOTE_IP: 18.188.249.30