Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
20.5.2009 14:44 - Jarik
Sethi> mne Praha prestala vadit... a to je velkej uspech.
ale musel bych tu sehnat praci ve skolstvi, coz sice zkusim,ale kdyz bych si mel vybrat mezi tim, byt Asak na Jihoceske univerzite (doma, kde bych mel i vlastn ibyt) nebo delat v Praze vychovatele, tak zvolim JcU.

Je fakt, ze mne hry s Vami bavi cim dal vic a pak pujdu pryc s cim dal vetsim placem (kdyz pujdu).
Zatim mam pripravenych asi 15 pracovnich mist po strednich a jiznich cechach. A ted se jdu pustit do hledani tech zbyvajicich asi 5 :)

Mno nerikejte mi, ze by mne nechteli alespon na 1-20 z 20 mist :D

EDIT: a ano, bylo to bez varovani. Tim varovanim mi mel byt muj behavoiristicky pristup. :)
20.5.2009 14:57 - Alnag
Všechno dobré jednou končí. Každopádně bychom to mohli v červnu (až bude mít Sethi po zkoušce) a předtím, než nám Jarik odjede ještě pořádně rozjet. Pochopitelně proto, aby to pak Jarika o to víc mrzelo...

Tím myslím, že bychom v červnu mohli hrát častěji...
20.5.2009 15:02 - Sethi
zároveň mě to přivádí k otázce, jaké máte vize na letní měsíce?
20.5.2009 15:03 - Nerhinn
Mno, červen se mi taky líbí docela dost, potom nevím... léto asi budu trávit doma, takže bych sem mohla občas zajet, ale s mírou.
20.5.2009 15:07 - Alnag
Nerhinn: Mohli bychom to ovšem propojit na SW + DnD za sebou, aby se ti to vyplatilo jet. A také bychom mohli hrát prostě někdy déle (ovšem záleží na Almim).
20.5.2009 15:18 - Nerhinn
Alnag: Jo, to by bylo super. Krom toho bych mohla přijet třeba i na nějaký víkendový den, kdyby to pomohlo... Tak jako tak je tohle ale ještě dost daleko, takže momentálně prostě souhlasím s tím intenzivnějším hraním v červnu.
20.5.2009 15:45 - Noir
Pokud by se v červnu našly termíny ve středy nebo pondělky, tak bych mohl v podstatě kdykoliv. Víkendy jsou spíš zabité. A léto? Jako by neexistovalo, až na nějaký týden na Moravě bude stejné jako běžný rok...
20.5.2009 22:36 - Alnag
Středy obvykle mohu (sice v nich obvykle hraju to SW, ale snad by se to dalo i prohodit). Nevím, co ostatní...
24.5.2009 23:03 - Alnag
Nějak nám to tu chcíplo. Navrhuji jako termín čtvrtek 4. června (nebo pokud Noir nemůže, tak středu 3. června). Jak se vám tyhle dva hodí?
24.5.2009 23:09 - Sethi
/useskill greater_ressurection

Aiss is trying to ressurect you. Accept?

Yes/No



pokud budu tou dobou naživu, tak by byl v pohodě kterýkoli z těch dní.
25.5.2009 10:31 - Almi
ALL: Takže u mne se to má tak, že se chystám na rekonstrukci bytu (jen kosntauji fakt, nejsem Dalcor), tož nevím, jak na tom přes léto budu. Navíc si dávám na léto vždy oraz od pánování (ale pokud jsem přítomen, klidně si rád zahraju), protože trávím čas po výletech, u vody atp.

Kombinace těhto faktorů nejspíš způsobí, že přes léto vést hru nebudu (pokud nebudu kamenován, ukecán nebo mi fakt nebude smutno), rád si zahraju SW i cokoliv dalšího (co dát někdy nějakou deskovkou session, pokud je zájem? Namátkou mne napadlo, jestli zná třeba Alnag český Dorn).

Hrát v červnu mohu, jen je problém, že PO a ST jsou pro mne, jakožto vzorového státního úředníka dny zabitými :o))) Ale většinou si dokážu udělat ve ST čas..
..a teď konkrétně: mohu hrát klidně jak ve středu 3. června, tak ve čtvrtek 4. června.
25.5.2009 12:21 - Jarik
tyden 1.-5.6. jsem nedostupny. takze no defender :)
25.5.2009 12:54 - Noir
Já můžu ve středu.
25.5.2009 15:13 - Almi
Jarik: To nevadí..stejně plánuji tvou hrdinskou smrt způsobem bongo-bongo, odejdeš-li ;o)) (celé míněno jako další z mých nejapných žertů).
25.5.2009 15:17 - Jarik
pokud budem hrat na konci cervna,.. tak se klidne hrdinsky obetuji... pokud budu makat v CB.
Pokud budu makat v Praze, tak zadne bongo-bongo nebude :)
25.5.2009 18:29 - Alnag
Almi: Dorn never more!

Almi píše:
Kombinace těhto faktorů nejspíš způsobí, že přes léto vést hru nebudu (pokud nebudu kamenován, ukecán nebo mi fakt nebude smutno).


Tohle mne fakt zarazilo. Dát pauzu v hraní na 2 měsíce je docela brutální (člověk pak ztratí kontinuitu a to fakt hodně). Přimlouval bych se tedy alespoň za 2 udržovací session. Klidně je vyměním za moje DMení něčeho jiného nebo tak...

Jinak pokud Veronika může ve středu tak bych se přimlouval za shodu na termínu 3. 6. Sice to bez Jarika nebude úplně ono, ale na druhou stranu se herní linie stejně zlomila tak to půjde odůvodnit...
25.5.2009 20:05 - Jarik
a ja mam takovou predstavu na audienci v Bahamutove radu, kde mne maji povysit :)
i obrazek jsme na to uz udelal :D
26.5.2009 08:15 - Almi
S hraním příští týden problém nemám. Co se léta týče, nebráním se občas sejít, ale nebude to moc časté. Už roky takhle čerpám energii a letos se k tomu přidávají další povinnosti, kterých se nemůžu, a ani nechci vzdát.
26.5.2009 21:27 - Alnag
Cross-téma reklama: Update bardových vzpomínek!
26.5.2009 21:56 - Nerhinn
Příští středa je OK.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067641019821167 secREMOTE_IP: 3.22.217.51