Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
13.5.2009 09:49 - Sethi
dovolila bych si vyjádřit mírné pochyby, už jsem zaslechla něco o želízkách...
13.5.2009 10:11 - Magus
Záleží na co ty želízka používá..:...;-)
14.5.2009 14:11 - Almi
Magus: Past na medvědy ti něco říká? ;-)
14.5.2009 14:17 - Sethi
medvědí past?
16.5.2009 15:28 - Sethi


mělo to být nějak prohláškované, ale pak se mi nelíbil font, a pak se mi to nelíbilo celé... takže si je domyslete.

bohužel paladin nesmí moc zvedat ruce, jak tak na to koukám, tak by si rozmáčkl hlavu jak v louskáčku na ořechy.

___

náhodná informace pro dnešní den (teda, ona mě napadla už dřív, ale až teď mi přišlo na mysl vás tou vědomostí oblažit). ony by si jí postavy dost možná po nějaké době všimly...

aiss skoro nikdy nemluví o barvách jako... o barvách. konkrétní odstíny opisuje pocitově, jako kdyby... no, přiznejme si to, jako kdyby je měla popisovat slepému. místo toho, aby řekla, že je něco zelené, tak bude chvíli hovořit o trávě, včetně toho, jestli je ta tráva svěží, nebo napůl seschlá; když přišlo na tu ledovou modrou obludnost ve věži, aiss vždycky mluvila o chladu a smrti a modrou nezmínila ani jednou. sama o sobě barvy vidí, ale zřejmě je ani nevnímá jako něco, co by šlo uzavřít do několika málo slov, prostě má tendence všechno podávat popisem.
18.5.2009 16:40 - Nerhinn
Ha, já věděla, že si mám s tím obrázkem pospíšit :)
Ve skutečnosti jsem Gaerwyn koncipovala trochu odlišně. Regulérní obrázek zatím není (a s mojí rychlostí jen tak nebude), ale je to něco mezi: tímhle (původně jsem chtěla hrát za rangera), tímhle (původní představa za roguea) a tímhle (aktualizovaná verze, vlasy ingorujte, je to vše jen pro hrubou představu.
18.5.2009 16:44 - Alnag
Nerhinn: Nerad ti to říkám, ale ten potměšilý výraz na Sethiině obrázku ti sluší víc :o)
18.5.2009 16:48 - Sethi
to víš, sethi útočí ze tmy a nečekaně...

já si gaerwyn po pravdě - ve vztahu s tím, jak vypadá figurka - představovala asi takhle, ale pak se mi nějak vyvrbila...

nic, s čím by se nedalo dál pracovat =)
18.5.2009 16:57 - Nerhinn
Alnag: Souhlasím, ten výraz je výborný! :) Spíš jsem měla na mysli oděv a vlasy (připadají mi hrozně dlouhé).

Sethi: Hmmm... wow. Dobře, teď všichni zapomeňme na to, co jsem sem dávala dva příspěvky zpátky. Gaerwyn vypadá přesně tak, jak si představuje Sethi :))
Dobře, teď vážně. Asi už jsem se svojí představou příliš srostla, Gaerwyn by měla být o něco obyčejnější, šedší a nenápadnější, tohle je děsná kočka... Ale obrázek si uložím a budu na něj myslet při tvorbě příští postavy :)
18.5.2009 22:22 - Sethi


verze dvě, po schválení zapracuju.

tu vafli na bříšku nedokážu dost dobře vysvětlit.
18.5.2009 23:41 - Alnag
A ještě jedna reklama pro dnešní den. Kdyby vám jedny zápisky byly málo.
19.5.2009 00:54 - Nerhinn
Sethi: Tak pokud jsi vyloženě zvědavá na detaily (snažím se nepřipadat si jako namyšlená panička, co si vymýšlí jedno úskalí úkolu za druhým), pak ta dýka je stilet, takže vypadá trochu jinak, vlasy nejsou do pasu (tj. vzhledem k tělu; ale vzhledem k velikosti hlavy by asi měly správnou délku)... nicméně to jsou vážně drobnosti. Jediné, s čím bych se asi opravdu těžko smiřovala, jsou ty uši :D (má nějaké takové, jako jsou na třetím z obrázků, které jsem posílala pro ilustraci)
19.5.2009 06:07 - Sethi
obávám se, že ty uši jsou asi to jediné, přes co vlak nejede (v tomle doslova, asi by spíš vykolejil), v sethilandu prostě uši vypadají tak, jak vypadají, říkejme tomu třeba básnická licence =) (tím se nesnažím tvrdit, že tak vypadají, nebo by měly vypadat, v praxi).

dýku jsem se snažila volit takovou, aby se s ní snadno prováděla rychloexkurse to vlkodlačího (nebo hovězího, v tomto případě - ale musíš se rychle rozhodnout, který z těch čtyř chceš navštívit) žaludku, k tomu se hádám tesák hodí víc, než stiletto.
19.5.2009 10:22 - Nerhinn
Sethi: OK, dělej co chceš, jsou to tvoje obrázky...
20.5.2009 10:45 - noir
Nedomluvíme se na nějaký ten termín?
Já už o pár dnech vím, že nebudu moct, takže by mě mrzelo,abych o hru přišel...
20.5.2009 13:44 - Jarik
ja mam celekm volno.
Jen nastava zmena. Dnes jsem dostal vypoved :D mnojo, mam nejaky problem se studentkami (pry!!!).
Ale vite jak to ve skolstvi chodi... kdyz je podezreni, tak jako by se stalo (kezby :) ).
Je tedy fakt, ze dukazy vyznivaj hodne proti mne, tak se hadat nebudu. Za to mi to misto nestoji. Treba si polepsim :D

neboli se snazim rici. Do konce cervna muzu hrat kdykoliv. Pote se asi pujdu o dum dal (a v Praze asi nezustanu, ale i sem davam nejake nabidky), takze se s Vami budu muset rozloucit *a fakt nerad* :(
20.5.2009 13:50 - Sethi
no já mám prvního června veledůležitou zkoušku, takže se obávám že do té doby toho se mnou moc nebude (ono zase se to týká už jen příštího týdne, nejsem si jistá, jestli mám křičet hrůzou kvůli blížící se zkoušce, nebo se těšit na poměrně blízké hraní).

státnice až v září, tak to potom budu mít takové volnější.

pokud tedy půjde všecko dobře.

problémy se studentkami? i ty jeden... to ti ani nedají něco jako varování? prostě "hurr durr máme tu na vás podezření, nashle." ?
20.5.2009 14:07 - noir
Já mám plno příští čtvrtek - besídka starší dcery, a od června nebudu moct úterky a čtvrtky, manželka bude pracovat, já budu hlídat potěr.

Jarik: Hm, tak to je 1/Síla
2/mi moc líto.
20.5.2009 14:10 - Nerhinn
Jarik: To mě mrzí, ale jsou to jen malí zmetci, bez nich ti bude líp.
20.5.2009 14:16 - Sethi
fakt to stojí za houby...

ale jestli už tě teda mají vyhodit, tak si s těma studentkama alespoň užij, ne?

a co se ti nelíbí na praze, copak tu není pěkně?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080180168151855 secREMOTE_IP: 18.117.186.92