Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
6.5.2009 13:09 - Sethi
noire, máš báječnou ženu =) taky bych takovou chtěla...
6.5.2009 13:16 - Magus
Sethi: Ty bys chtêla ŽENU .......?????.=D =D
6.5.2009 13:40 - Sethi
proč ne, ženy jsou užitečné...
6.5.2009 13:53 - Fibriso
jak znám Sethi: ... jako otrokyně.
6.5.2009 13:57 - Sethi
to víš, trénuj je, jak chceš, ale ať se snažíš sebevíc, chlap ti prostě slupky z hroznů pořádně neoloupá... =)
6.5.2009 15:51 - Sethi
ready for action. kdy můžu nastoupit?
7.5.2009 01:09 - Alnag
Almi, našel jsem tu zapomenutou "bloodied marku". Dal jsem jí do své krabičky s kostkami, tak ji snad příště najdu. Kdyžtak se připomeň.
7.5.2009 09:09 - noir
Já se dnes po cestě do práce díval do osobáku a našel v něm 250 GP. Což nám trošku zlepšuje na koupi alespoň pár věcí...
7.5.2009 11:10 - Almi
Alnag: Jasně, připomenu...

Noir: Penízky chybí? Hmm..to je ale velice lákavá motivace..na druhou stranu - víš, co se dá pořídit za 250 gp. mrtvých krav?! :D
7.5.2009 11:49 - Jarik
protoze tomu nerozumim, tak prosim vsechny z Vas o navrhy, jak utratit 100gc :)
Vsichni vite, jak bojuju, jak jednam, atd :) teda vcera mi to vyjimecne padalo :)
hned jsem mel lepsi naladu :)
7.5.2009 13:25 - Nerhinn
Kdybyste eventuelně na něco strašně moc neměli a strašně moc to potřebovali, zkuste to říct nahlas a tvářit se při tom obzvláště zoufale, možná by se s tím dalo něco dělat... i rogueové mají srdce... někde :)
7.5.2009 13:44 - Sethi
jednak jsem chtěla poděkovat všem za skvělou hru, včera jsem se fakt vyblbla.

pak jsem chtěla věnovat ještě jeden speciální dík almimu za to, jak zvládl janose. někteří vyprávěči měli s mými úchylně osobními vztahy k npc problém a končilo to tak, že jsem si kritické scény odříkávala sama, nebo spíš pak rozepisovala v zápisech. tohle mě velmi příjemně překvapilo.

nakonec jsem chtěla podotknout, že s sebou ještě vláčím nějaké zlato z té jeskyně, tak jestli náhodou někomu nepatří. pokud se k němu nikdo nepřihlásí, bude směněno za přísady na rituály.
7.5.2009 14:07 - Noir
Hm, já mohu nabídnout na prodej skvěle uleželá kravská jatérka a slezinku. Vše v dokonalém stavu, neboť konzervované Shroudem of protection!
8.5.2009 22:05 - Sethi

tiefling ho na pár staletí spustí z očí a on si jen tak multiclassne socku...?

nějak jsem se zasekla s deníkem...
9.5.2009 18:36 - Sethi
update deníku.

já vím, že si možná už trochu vymýšlím, ale zatoužila jsem po scéně, kdy budeme všichni navlečeni do společenských úborů na nějaké příšerně důležité události (přiznávám, že mě ze všeho nejvíc láká představa Konstantina v kvádru) a do zámku vtrhnou zlouni a my s nimi budeme muset bojovat naprosto nevhodně oblečení... aiss mé nadšení nesdílí =)

z jiného soudku

zbylé dva (plus jednoho) členy mi panenkovač bohužel ne úplně umožňuje, tak jen bardův pochybný harém, no.
11.5.2009 09:57 - Almi
Sethi: No, vzhledem k tomu, co si vymýšlí Jarik, naznačuje Alnag a otevřeně píšeš Ty, se nám to na příští hru/hry pěkně skládá...zdá se, že (byť v civilizaci) bude opět veselo... :o)))

a co se týče hraní Janose - přiznám se, že v tomhle zásluhu vůbec nemám. Hrál jsem ho tak, jak jsem ti zrovna na očích viděl a tys je na něj (rozumněj - Janose) kulila tak upřímně, že to nešlo hrát jinak :-)

Nerhinn: Překvapuješ, Ty že bys byla ochotna pustit něco ze svéholootu? Ty jo...svět se zbláznil! Škoda, že nepiju Bernard... :-)

Jarik: Za 100 gp. máš ideálně 2 léčivé lekvary nebo nějaký slabší lektvar/consumable předmět..doporučuji investovat do oděvu, zdá se, že ho upotřebíš :-)
11.5.2009 12:13 - Jarik
Almi: priznam se, ze to je v planu.
Vy to nevite, ale... prave jsem absolvoval zaverecne zkousky na Bahamutova strazce {tohle putovani s Vami}. Takze si musim koupit slavnostni stejnokroj, a par drobnosti, ktere nam v dobr. nepomuzou :D

ale dik za radu
11.5.2009 13:01 - Noir
Vy jste tak povrchní. Hadříky, parfémy, mašličky na růžky... Pshaw, jak by řekl Old Shatterhand!

Nicméně studovat nějaké lidské zvyky spojené s tradicí odívání by mohlo být zajímavé. Myslím, že frak ladí s mrtvou krávou lépe než se obecně soudí.
11.5.2009 13:07 - Sethi
alnag naznačoval?

tak to jsme všichni mrtví.
13.5.2009 08:44 - Almi
Sethi: Neboj, on to nemyslí nikdy zle... :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.064469814300537 secREMOTE_IP: 3.21.104.72