Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
4.4.2009 16:36 - Alnag
"Kdokoliv."
4.4.2009 17:17 - Sethi
se vší úctou, kterou chovám ke gharovi... erm... se vší úctou, kterou bych ke gharovi chovala, kdybych k někomu chovala úctu, troufám si říct, že lepšího léčitele v tomhle okruhu... zvláštních jedinců, který vy nazýváte smečka, lepšího léčitele nenajdeš. nicméně, je to tvoje zdraví, které dáváš všanc, až zcela ztratíš hlas, nechoď ke mně plačky. není divu, že jsme od tebe neslyšeli jedinou píseň, když se ke svým mluvidlům chováš takto.
4.4.2009 18:17 - Jarik
myslim, ze ten plast by slusel nejvice nasi elfce:)
v druhe rade pak Konstantinovi.
4.4.2009 18:21 - Alnag
Kněžka ho nechce. Prý je trochu vypelichaný. Ale Konstantinovi by mohl být akorát. :)
4.4.2009 18:23 - Sethi
kněžka má svůl vlastní teplý plášť lemovaný sobolí kožešinou. nechci nic, co se válelo na nějaké mrtvole.
4.4.2009 18:27 - Jarik
tak si jeste pockame na Vercin nazor.
Ale Noir "plakal" v buse, jak jsme ho v lootech minuli :)
Tak nevim. Nejsem spravce pokladu. Pokud nenajdem nejakou Bahamutovi helmici, nebo neco takhle sofistikovaneho,... tak se lootu na dlouho vzdavam (myslim, ze jsme jich dostal az dost = DEKUJI Alnagu)
4.4.2009 18:28 - Sethi
pff... tyhle světské starosti...

duševní očistu máte hledat, ne okrádat padlé!
4.4.2009 18:32 - Jarik
pfff. tak knezske.
jednotu ducha a tela jest treba hledati v sobe :)
a pomoci pratelum v nouzi nejvyssi... a ne je nechat padnout na oltar vedy :)
4.4.2009 18:59 - Alnag
Jarik píše:
Ale Noir "plakal" v buse, jak jsme ho v lootech minuli :)


Snažil jsem se to dělit efektivně a pro Strikera tam nic očividného IMO nebylo. Ale svůj plášť mu s radostí dám. Alespoň si zvýší obrany, to se strikerovi může hodit.

A ještě jedna věc, kterou jsem zjistil, když jsem teď dělal deníky pro 4. level. S těmi rituály to není tak jednoduché (jak si někteří představují. Já teda taky.) Na seslání rituálu (včetně oživení padlého companiona nebo přivolání vozu) potřebujete buď magické reziduum (získané zničením magického předmětu - na což nemáme ani rituál) nebo specifickou přísadu podle toho od jaké dovednosti se to odvozuje. Pominu-li malé zásoby, které jsme předpokládám já a kněžka mohli mít (sice jsem rituály neměl vybrané, ale měl jsem volné peníze a asi bych si nějaké přísady koupil, kdybych věděl, jaké rituály můžu mít) rozhodně nemáme přísady na všechny skilly, co jsou. Takže to chce v příští civilizaci pořídit přísady podle toho, kdo co sesílá.

Alchymistické směsi (Mystika) - tzn. hlavně já
Tajemné balzámy (Léčení) - tzn. kněžka (a na zvednutí mrtvoly jich potřebuje za pět stovek, tak prosím neumírejte)
Vzácné byliny (Příroda) - Noir pro zvednutí svého familiara (jo a stojí to 50)
Posvátné kadidlo (Náboženství) - hlavně kněžka, jako obvykle
Magické reziduum (kdokoliv, ale kde ho vzít a nekrást)
4.4.2009 19:34 - Sethi
to je v pohodě, klidně umírejte, já bych vás stejně nezvedala =)
4.4.2009 20:23 - Alnag
BTW: A ještě jedna pravidlová věc, která tu vyplynula. Na heroic tier lze použít jen jednu daily power z magických předmětů za den. Tzn. že i když máte možnost vybírat třeba z pěti daily powers, tak stejně můžete aktuálně sáhnout jen po jedné.

(Další použití dostanete až s milestonem, podobně jako v případě Action Pointů se to také resetuje...)
4.4.2009 20:40 - Jarik
ale to plati jen u magickych predmetu...doufam.
normalni featy s daily powers mohu pouzivat tolik..kolik jich mam.
kdyby ne, tak by to bylo doooost limitujici :)
5.4.2009 00:46 - Nerhinn
A co ten plášť umí?


O:-)
5.4.2009 00:51 - Alnag
+1 k Reflexům, Vůli a Výdrži

a jako daily power rezistence 5 proti všem zraněním do začátku následujícího kola. Tzn. že každé zranění si snížíš o 5. (Dobré, třeba když jsi poslední žijící jedinec na bojišti a víš, že do tebe půjdou všechny potvory...)
5.4.2009 01:58 - Nerhinn
...tak jestli ho nikdo nechcete, mohla bych se ho ujmout :)
5.4.2009 08:46 - Noir
Sakra, jednou se člověk na chvilku nedostane na net, a voni hned začnou dělit loot!
5.4.2009 10:55 - Sethi
chtěla jsem být nenápadná a spolehnout se na to, že si časem všimnete sami, ale přestalo mě to bavit. deník. asi nejsem zrovna typ člověka, který by měl trpělivost na jemné naznačování =)
5.4.2009 11:24 - Nerhinn
Sethi: Jů :)
(Kde? Kde jsi něco naznačovala?)
(Je to Gaerwyn.)
5.4.2009 11:36 - Sethi
opraveno. to bylo takové nenásilné naznačování typu "hele, visím na úvodní stránce" =)
5.4.2009 11:43 - Noir
Nemám tohle slovíčko rád, ale nezbývá mi, než ho použít: "Wow!"
A díky, je to moc pěkně napsané.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066159009933472 secREMOTE_IP: 18.117.186.92