Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
30.3.2009 16:26 - Sethi
jen já trapně dračák nikdy nehrála.

přijdu si neuvěřitelně ochuzená.
30.3.2009 22:10 - Noir
Sethi: Něco tak ubohého bych od tebe nečekal. V mých očích jsi klesla na samotné dno.
30.3.2009 22:15 - Jarik
Noir>
a kde do ted Sethi byla? :D
30.3.2009 22:18 - Sethi
odpusť Q.Q
1.4.2009 09:16 - Almi
ALL: Já se čtvrtkem také pevně počítám..

..omlouvám se, že moc teď do diskuze nepřispívám, ale nemám toho úplně málo..nicméně se na zítra docela těším :o))

.. co se týče známých osobností a dračáku, tak z těhle let znám jednoho člověka (nyní už miliardáře), co tehdy vydával jeden konkurenční (a nepříliš kvalitní) fanzin (pro Sethi - malonákladové časáky v dobách, kdy nebyl ani net a DrD - Pravidla pro pokročilé byla horkou novinkou, nejlepší deskovka (a dlouho jediná), byl klon Talismanu s názvem Démoni a Draci (nebo tak nějak)...krásný to časy! :o))
1.4.2009 11:10 - Noir
A tak to mě zajímá, jaký to byl fanzin? Kupoval jsem skoro všechny. Mormegil? Agarwaen? Kniha a meč? Kámen mudrců? Poustevníkovy závěti?
1.4.2009 11:11 - Alnag
Šavlozubá veverka?
1.4.2009 11:13 - Lotrando
Noir: si čet závěti?
1.4.2009 11:50 - Lotrando
No jistě, celou dobu jejich existence! Ba dokonce jsem hrál za zaklínače, který tam vyšel. Byl nádherně overpowered!
1.4.2009 12:10 - Noir
TO jsem byl já, ne Lotrabdo, tomu jsem to psal, ale překlil jsem se, pardon.
1.4.2009 12:24 - Lotrando
Noir: trošku jsem v tom měl prsty, takže jsem rád, když si někdo vzpomene.
1.4.2009 16:32 - Sethi
že by almi v práci pracoval? nechce se mi věřit... =)
1.4.2009 22:00 - Almi
Noir: Lotrando se enchce přiznat, ale Poustevníkovy závěti vydával on (já trochu přispěl snad jen jedním článkem). Onen konkurenční plátek se jmenoval tuším Božský zbytky (musel bych pohledat) - což mne vede k myšlence, že jich mám doma fakt hezký štos - a v elektronické podobě jsem viděl jen Len Dornovu Šavlozubou veverku (Palča s náma ještě stále jezdí na GC) - a nebylo by na škodu je naskenovat..hmm... :-)

Sethi: No, pracuju a nepracuju..jak se to vezme - mám teď několik projektů a nejlíp se mi na nich dělá v práci, je mi líto utrácet čas ze svého volna..tož asi tak :o))
2.4.2009 13:13 - Noir
Dneska přijdu asi o 30 minut později, budu natáčet nějaký bitevní vrtulník.
2.4.2009 23:57 - Sethi
děkuji za pěkný večer, je mi líto, že jsem v průběhu tak odpadla a vážně doufám, že se mi nepovedlo nikoho nakazit... jdu si opečovávat svůj virus do peřin.
3.4.2009 00:01 - Jarik
Ted jsem domu prijel i ja.
Taky diky za hru. A slibuji, ze uz nebudu tak hlasitej.
A oba leadri (bard i knezka:) ) by meli zacit planovat taktiky, aby sem se tomu napriklad ja mohl prizpusobit schopnostma :)
3.4.2009 00:54 - Alnag
Taktika je jasná, jenom by stačilo, kdyby všichni poslouchali. :)

Každopádně jsme ale tentokrát fajnovně nalootovali (už bylo na čase), hlavně tedy ty rituály budou asi zajímavé...
3.4.2009 08:25 - Almi
Jarik: Když promluvíš, nikdo už svojí taktiku říct nestihne :o))) Ne, vážně - po taktické stránce jste docela dobře schizofrenní - buď naprosto úžasně zběsilý charge!! nebo naopak opatrný postup. Obojí občas slaví úspěch, ale včera bohužel málem přivedlo družinu do záhuby. Paladinova funkce je stát dostatečně vepředu, aby se o něj zachytilo všechno svinstvo. Včera mi cukali koutky, když družině v půlce souboje hejno ručiček odnášelo bezvládnou kněžku a paladina z dosahu. Chyběl čtverec a bylo vymalováno. Ale zase jste to díky duchapřítomnosti zbytku zvládli, za což vám patří čest, sehráváte se. A encounter to nebyl snadnej.

Jinak hodně chválím roleplaying i nápaditost. Jen tak dál a houšť..

Alnag: Hlavně mi pak dej vědět, jaké že to rituály sis vybral :o)

Sethi: Jestli mne nakazíš a zkazíš mi víkend, tak slibuju, že tu ochutnávku na příští hru okořením krví... ;-)
3.4.2009 08:47 - Sethi
páni, ty umíš povzbudit... kam se podělo staré dobré altruistické "to nevadí, že mi kvůli tobě shořel dům, unesli mi manželku a snědli psa, hlavně se brzy uzdrav"? =)

krev nekrev, mně jde hlavně o ten skok...

taktiky jsou pro začátečníky, já bych to prostě řešila za běhu... za... lehu...?
3.4.2009 09:47 - Jarik
Ja to mel vymysleny dobre, ale po presunu knezky jsem to nemohl stahnout cele na sebe :)
A poprvade, jak jsem pochopil, tak by to bylo 6 utoku na Ref od rucicek/kolo. A myslim, ze bych po cca 5 kolech (kdy by mne leadri zvedali... a ja nemohl utocit, neb bych to nestihl...pro tech 6 utoku) uz hazel az do konce boje jen na smrt.
[6 utoku = 3 utoky v jejich akci... a 3 utoky, kdyz zacinam kolo v jejich kontaktu {coz je vsak velmi hnusna vlastnost}]
Coz snad uzna kazdy...neni dobra taktika. :)
To uz radsi stojim proti 2-3 vetsim oponentum :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082284927368164 secREMOTE_IP: 18.188.249.30