Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
16.3.2009 11:11 - Sethi
já chci být samostatná. večer zahájíme osvěžující hrou "hledáme sethi."

almiho se nebojím - nevěřím, že bys na mě dokázal vymyslet něco horšího, než bych si udělala sama =P
16.3.2009 12:17 - Jarik
tak .. snad trefim (kdyz uz jsem tam jednou byl)... kdyz prijedu tim klasickym 17.01.

a sakra... si musim vytisknout postavu, nevim kam jsem ji dal. Jeste ze to dneska resi elektronika a tiskarna.
16.3.2009 12:55 - Noir
Já jen rychle říkám, že je, dojdu, a pádím se dál léčit, abych byl do čtvrtka v plné formě.
18.3.2009 21:43 - Sethi
mám zítra odpoledne schůzku kvuli práci, nejspíš mě to nezdrží, kdyby přece něco takového hrozilo, nebude to o moc a dám vědět.

držte mi palce (případně drápky), docela bych potřebovala, aby se z toho vyklubalo něco slušného =)
18.3.2009 22:17 - Noir
Už teď ti přeju, aby to dobře dopadlo!
20.3.2009 00:00 - Jarik
Na hubu padam, vsak musim to rict.
Dnes libila hra se mi prevelice, a tesim se priste, snad rozmrznou ruce...
20.3.2009 00:14 - Sethi
Dobrý večer Katko, na základě dnešního pohovoru se jazyková škola LINX Language Institute rozhodla pro navázání vzájemné spolupráce. ;)

se dnes chargovalo jen jednou, nějaké divné =) ale zase se nám to pěkně hádalo =D
20.3.2009 00:20 - Alnag
Sethi píše:
se dnes chargovalo jen jednou, nějaké divné =)


To bude tím, že ještě nemáme dobře synchronizovanou strategii. :))

Píše:
ale zase se nám to pěkně hádalo =D


Tomu se elfími slovy říká "synchronizování strategie". :))
23.3.2009 00:40 - Sethi
vzhledem ke článku o havraní královně, který se tu někde objeví přeložený, a díky tomuto obrázku jsem se musela porvat s vlnou inspirace, která vyústila v několik změn v životopise.

jmenovitě jde o doplnění několika drobností - jako že aiss nosí vždycky rukavice, protože má ostré drápky; nebo specifikace janose na paragánskou cestu divine oracle - kvůli svým vizím se snaží pozdržet aissin odchod;

zásadní je pak přidání několika charakterů, které zde vypíšu, ať to nemusíte hrabat uvnitř:

____

stíny:
Služebníci Havraní Královny, Maelis a Ifreann, jsou ti, kteří stojí za tím, že se musela Aiss vydat na cestu za naplněním svého osudu. Často navštěvovali Janose, naléhali, aby mladou kněžku konečně vyslal na pouť, která měla změnit její život - on sám věděl, že Královna je netrpělivá s tím, jak Aiss stále nevědomky odkládá osud svým setrváváním v Sarbatoin, chtěl ale aby byla lépe připravená, než se vydá na nevyhnutelnou cestu. Naposledy Janose konfrontovali v klášterní zahradě - čehož byla Aiss svědkem - a tak uvedli věci do pohybu. Jaký je Aissin osud, to ví jen Havraní Královna - ačkoli Janos, kterého Královna obdařila předvídáním, mohl tu a tam zachytit nějaké nejasné zlomky, proto se snažil její pouť odkládat.
Ifreann rozhodně není to, čím se zdá být. Kdysi dávno to možná byla mocná kněžka Havraní Královny, dnes však vypadá jako roztomilé bílé kotě. Ifreann se na sklonku svého života nabídla Královně, že jí bude navždy sloužit jako její posel a nástroj, výměnou za věčné mládí. Královna jí věčné mládí dala - a podobu kočky. Ifreann to přijala, co jí zbylo. S bohy se není radno hádat. Nemá ráda, když někdo zdůrazňuje, že je kotě. /Až přijde čas, Ifreann bude jedním ze dvou pomocníků, které dokáže Aiss povolat - její Duch Zdraví./
Maelis Adharmáistir je zplozenec pekel bez bližšího určení - nehlásí se k nikomu, ale pravděpodobně je někde na půl cesty mezi cambiony a samotnými ďábly. Sám sebe označuje za služebníka Havraní Královny na volné noze. Je to schopný bojovník a skvělý letec, ačkoli po zemi se pohybuje trochu neobratně. /Maelis poboří veškeré představy o tom, jak by měl vypadat Rytíř Slávy - je totiž Aissiným druhým pomocníkem./

temný:
Bytost beze jména, kterou Janos vídal ve svých vizích o Aissině osudu. Má andělskou tvář, ale je smrtelně nebezpečný. Možná. Janos dobře ví, že předzvěstem od Havraní Královny se nedá vždycky věřit. (původně měl obrázek na straně 3, teď je přesunutý k jeho odstavci.)

____

jinými slovy, s maelisem a ifreann se potkáme, až (jestli) se vyhrabeme na patřičný level. využití tajemného temného je na almim, pokud se na něj sama nevrhnu dřív a neznásilním ho po svém v dalším záchvatu inspirace =)
23.3.2009 15:29 - Noir
Chtěl jsem poděkovat za výbornou hru s pěknými psycho situacemi. K mejlu jsem se nedostal až do teď, takže dřív to nešlo.
23.3.2009 17:09 - Sethi

nemohla jsem si pomoct, sluší jim to spolu... škoda, že ho aiss nejspíš nebude moct vystát =)
23.3.2009 19:52 - yokuzava
Sethi, pekny popis a kresby! :)
28.3.2009 11:16 - noir
Uf, dnes v noci se mi zdálo, že jsme zase hráli, chyběla Nerhinn, ale Alnag nám slíbil, že má překvápko-člověka, co už dlouho dračák nehrál, ale zase by to rád s novou edicí zkusil. Nakonec s náma hrál Mirek Topolánek, neustále típal telefony, že na nějakou vládní krizi nemá čas, že musí hrát. Moc pěkné, asi už blbnu...
28.3.2009 18:34 - Alnag
Noir: Já a Mirek Topolánek? To skutečně blbneš... :)
29.3.2009 12:29 - Sethi
to by byl alespoň ještě z těch snesitelnějších...
29.3.2009 17:39 - Jarik
Ja znam z detstvi Vojtu Filipa. A vim urcite, ze jeho syn Dracak hral :)
Mno, snad se nas vladni krize ve ctvrtek netyka :)
30.3.2009 12:51 - Sethi
mládeži, se čtvrtkem počítáte? pokud by se mělo něco měnit, potřebovala bych to vědět co nejdřív...
30.3.2009 13:19 - Alnag
Já s ním počítám.
30.3.2009 14:03 - Jarik
ja pocitam uz hodiny :)
30.3.2009 16:25 - Noir
Já s tím počítám taky, původně se mi to sice nehodilo, ale změna přinesla změnu a já jsem na odpoledne volný.

M.j. když už jsme u těch politiků, tak já jsem hrával osobně dračák s ministrem školství Liškou, ještě když se mnou chodil na základku. Měl alchymistu :o)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079904079437256 secREMOTE_IP: 18.117.186.92