Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
27.2.2009 08:53 - Almi
ALL: Musím poděkovat za úžasnou hru, o které se dá říct hlavně to, že první a druhá půlka byly jak nebe a noc.. a stejně jako nebe a noc jsou sobě opaky, ale jeden bez druhého nemůže být, i tohle mělo svůj smysl a krásně morálně a příběhově odůvodněné jednání postav (Alnagu, Tvá charakteristika Svena je výborná, jsem však zvědav, jak ho ukočíruješ, abys ho "nezabil". Rozhodně to je výzva).

Jarik: Na sólo hru zapomeň, tolik času fakt nemám. Myslím, žes přišel o hodně, hra byla ještě zběsilejší než minule. Souboje kruté, až na doraz, na druhou stranu řada zajímavých scén (aspoň doufám) a morálních dilemat (které někteří tak milují, že Sethi? Roztomile nerozhodné pobíhání Tvé postavy ve finálním souboji s Rogim mi vyvolává úsměv i teď. Všechna čest :o))
Nicméně chápu Jarikovo důvody.

Noire, tvé znalosti chování hyen jsou obdivuhodné. Nejen Aiss křičela "já tohle fakt radši nechci vědět". Nicméně tvá přednáška o výkalech či aktech podřízenosti ve smečce (chudák Sven) byla, myslím, velmi inspirativní :o))

Sethi: Koukám, že i Ty sis cestování užila...my zjistili na Florenci, že Béčko už nejde..tak to vyřešil taxík - ještě že bydlíme s Noirem kousek od sebe ;)

Nerhinn: Pomalu se s Tebe stává postava známá spíše z legend..a hromada "lůtu" ;) kterou pro tebe Alnag opatruje pomalu přesahuje možnosti nosnosti jeho postavy (byť občas něco rozbije). Myslím, že bys to neměla nechávat všechno jjn na něm..přece jen se za to dají pořídit lepší věci než stádo krav pro Noira...
...nebo ještě větší hromada mrtvých krav ;-)
27.2.2009 08:55 - Almi
Sethi, Alnag: Teď jsem si všiml, kdy jste psali své příspěvky. Jste maniaci. Oba. :o))
27.2.2009 11:07 - Alnag
Protože se množí "povzbudivá slova" k pokračování trailerové produkce a protože nám to Almi vždycky podle toho řádně zavaří, tak tady je nějaké pokračování... Trailer 2.

PS: Neměl bych změnit název tohoto tématu, KotS už nehrajeme. Co Amazing Adventures?
27.2.2009 11:41 - Sethi
jestli nám bude richard roxburgh hrát hlavního padoucha, tak bych se přimluvila za mírnou cestu... uhm... nápravy...

...nemusíme ho hned zabíjet, že ne?
27.2.2009 15:15 - Alnag
Sethi píše:
...nemusíme ho hned zabíjet, že ne?


Nikoho nemusíme zabíjet. Stačí ho jen... hm překonat... (takže napravit se také počítá)
27.2.2009 15:53 - Sethi
tady je to, co by jste o Aiss mohli vědět - a pravděpodobně víte, jestli jste se jen chvíli pohybovali v Sarbatoinské hospodě. tedy pokud zrovna neměla vývěsní štít kovárny...

Almi toho dostal ke čtení trochu víc, dávám mu volnou ruku k využití všech háčků, které jsem tam naznačila. ke zmíněným postavám můžu dodat víc barvy...

Aiss Loiquei je v Sarbatoin poměrně nechvalně proslulá studentka klášterní školy - pravidelně se pohybuje s místním gangem a baví se nevinnými vtípky - prohází koně v celé vesnici; přehází vývěsky obchodů; přivázají starostovu kozu na radniční věž, kde pak zvíře několik hodin překvapeně mečí, než ho někdo sundá; mnohé, mnohé další. všichni z toho mají hromadu problémů, ale všichni se ohromně baví, protože co je pár dní prací na klášterní zahradě ve srovnání s nechápavými výrazy obyvatel městečka, když najdou místní kašnu natřenou na růžovo a socha zakladatele města má laškovně nasazený mágský klobouk, po kterém pátrá starý Petronius už několik dní?

zároveň ale dokáže být ohromně nápomocná a když pomineme drobné dětské hříčky (ale no tak... té koze se nic nestalo...), snaží se zapadnout mezi lidi. to je asi taky důvod, proč se drží právě s gangem, jsou jedni z mála, kteří jí nedávají najevo, jak moc se liší. další takový je Janos Loiquei, slepý kněz Havraní Královny, který Aiss přijal za sestru, když ji přivedl z nějakého vzdáleného města jako malé kůzle... totiž... děvče. on sám se ale ve městě moc nezdržuje.

poslední "povedený vtípek" který Aiss provedla bylo údajně nešťastné podpálení zahradní kaple a zničení starobylé tapiserie - kdyby Janos nezasáhl včas, říká se, mohlo to dopadnout mnohem hůř. jen díky Janosově vytrvalému naléhání nebyla Aiss vyloučena, ale jen vyslána na misi do Col Fen.

Aiss nemůže vystát tieflingy, kteří svými činy a chováním způsobují, že jsou ostatní špatně přijímáni ve společnosti. sama se dokáže snadno spřátelit, pokud je druhá strana ochotná vzít její vzhled jako fakt a ne jako kuriozitu. vždycky se ale zdá, že si něco drží pro sebe...
27.2.2009 19:16 - Noir
Hm, tak až dneska během jízdy MHD mi došlo, jak moc a skvěle bylo celé dobrodružství inspirované inspiračním videem. Teda Almi, to je výkon!

M.j. Igor se ve videu ukázal být padouchem, tudíž mám z útoku na něj dobý pocit...

Konstantinův životopis pošlu během víkendu, ať už o sobě víme všichni všechno.
27.2.2009 19:40 - Sethi
předsudky!

navíc, když igor byl padouchem, proč by rogi nemohl jednat právě opačně?
28.2.2009 20:34 - Nerhinn
Almi píše:
Pomalu se z Tebe stává postava známá spíše z legend..

Já vím, já vím, sypu si popel na hlavu. Sama takovou nespolehlivost nesnáším. Bohužel to tak vyšlo, že pokaždé jsem byla den předtím v Brně a potřebovala jsem tam být i den po akci, tj. jela bych do Prahy na otočku jen kvůli hře. Vím, tři stovky nejsou taková bomba jako šest, ale jistou váhu to tam taky mělo - společně s představou několikahodinového nenáviděného cestování. Omlouvám se. Příště bych v Praze měla být minimálně den předem, tak by se tyhle věci měly stát bezpředmětnými.
2.3.2009 14:15 - Sethi
máme nějaký odhad na další session? potřebuju to nějak skloubit s huntery, tak abych si nenadělila dvě hry do jednoho dne.

jsem sice všemocná, ale znáte to, nerada se předvádím a takové warpování mezi dvěma místy by bylo dost nápadné...
8.3.2009 21:46 - Jarik
Tak jsem se k Vam zas vratil.
Zkousku jsem zvladl (1-), takze nebylo na skodu do CB zajet.

Na dalsi hru se jiz tesim. Vlastne muzu kdykoliv. A aby se nereklo, tak jsem ted sesmolil par radku o sve postave: http://www.d20.cz/temp/jarik.pdf

Snad ji budu hrat v duchu te jedne stranky :)
8.3.2009 21:57 - Sethi
něco pro noira...
9.3.2009 11:35 - Noir
Zkuste nadhodit, kdy a kde. Sethi, za něco tak nechutného Ti nemohu než nepoděkovat :o)

Já furt nestíhám dát na papír ten svůj příběh. Za což se omlouvámm, ale do příští session to určitě stihnu!
9.3.2009 11:42 - Sethi
já ti chtěla jen udělat radost ._.'
9.3.2009 23:07 - Jarik
Ahoj vsem. Nekolik veci se dnes stalo.
1] uvidel jsem trailer k Diablu 3.
2] kus z nej jsem si dovolil prevzit a upravit. Nejsem Alnag, ale presto... :)
Draci - 1.cast - mozna i historie naseho sveta, na kterem zijeme (dokud Almi nepromluvi).
3] mno.. to je to, ze jsem si zkusil udelat taky video :)

4] hra... 19.3.?, 26.3.? :)
9.3.2009 23:15 - Sethi
výzva! jdeme to tam ovlád-... um... vyrab-... totiž... zachránit, jo, to je ono. zachránit >.>'

edit: žjó, máme nové jméno =)
9.3.2009 23:19 - Alnag
Souhlasím. Je potřeba zachránit co nejvíc movitého majetku, aby nepadl do špatných rukou :)
9.3.2009 23:40 - Almi
Sethi: jojo, nové jméno ;-)

Jarik: Koukám, že se pán trochu nudil? No, však on Tě ten humor přejde, až zjistíš, co se dělo minule..resp. jak skončila minulá hra ;-)

ALL: Souhlas se hrou 19.3. i 26.3. Takže se přizpůsobím. Co Noir? A Nerhinn?

A líbí se pozadí vašich postav. Vy/zne-užiju je... :o))

Alnag: Ten tvůj nový trailer - hezký..koukám, že rolepalying v družině začne nabírat na obrátkách? :o)) No, uvidíme...
10.3.2009 00:07 - Sethi
tak jako... já bych dokázala hrát oba ty čtvrtky... ale když bych se měla rozhodnout, tak zvednu kopýtko pro 19., dlouhé pauzy v kampaních nedělají dobrotu (především proto, že čím je delší prodleva, tím víc se ve mě hromadí nevybitý geekismus a vymýšlím pak kolosální blbosti).
10.3.2009 00:14 - Almi
Sethi: To je ta hra tak návyková? Po pravdě - já s tím problém nemám, ale Noir asi ano...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084623098373413 secREMOTE_IP: 18.191.240.80