Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
15.3.2012 10:31 - Jarik
ja zatim teoreticky mohu,.
15.3.2012 10:44 - Alnag
Příští čtvrtek by asi šel...
15.3.2012 12:55 - Almi
Hola, příští týden ve čtvrtek (22.03.2012) mohu také, vyhovuje mi to ideálně.

JInak se moc omlouvám za komplikace...
19.3.2012 12:16 - Almi
Ahoj, mám tedy počítat se čtvrtkem, nebo ne? A kdo všechno přijde?
19.3.2012 13:33 - Sethi
Já s tím počítám.
19.3.2012 14:24 - Alnag
Já s tím taky počítám.
19.3.2012 14:26 - noir
Já tradičně nevím a budu vědět až před hrou. Ale přišel bych hrozně moc rád.
19.3.2012 14:28 - Alnag
Noire, noire... vidím to s tebou černě. :D
19.3.2012 15:07 - Jarik
Chtel jsem rici, ze mi v tom (prijit) snad muze zabranit jedine smrt,...
... ale pak mi doslo,...
... ze trebas pro takoveho Konstantina ani tohle neni prekazka :D (ba co vic, je to vitany stav) :D

mimochodem... ja s tim taky pocitam.
19.3.2012 15:11 - noir
U mě ten čtvrtek vypadá čím dál reálněji. Musel jsem sice podniknout nějaké ty kroky, ale když jsem viděl, jak černě to se mnou Alnag viděl, tak jsem se zasnažil. Nicméně se spaním u nás to moc nevidím, jariku, ještě tak 3-4 týdny :( Neva?
19.3.2012 15:14 - Jarik
noir: ok. jsem pripraven, ze pojedu v noci do Kolina. a na patek se moc nevyspim.

(v tom pripade chci prijet na hru co nejpresneji... neb musim spat hned po praci)
19.3.2012 16:51 - Nerhinn
Taky přijedu.

Na kolikátou?
19.3.2012 17:25 - Alnag
Já můžu od 17h (potenciálně i dřív, ale o nedělám si moc iluze, že ostatní byste mohli)
19.3.2012 22:27 - Almi
Alnag píše:
Já můžu od 17h (potenciálně i dřív, ale o nedělám si moc iluze, že ostatní byste mohli)


To si nedělej, taky máme svůj život...vypadá to, že před hrou ještě pojedu na veterinu. Takže pro mne je skutečně reálná až ta šestá :(
22.3.2012 13:10 - Almi
ALL: Takže veterinu bych měl stihnout tak, že dorzím v pohodě na šestou (nebo chvíli před, ale to pochybuju - balení mi pár minut zabere.

Budu mít auto.

Pokud vše dobře dopadne, čeká vás brzy konec tohoto dobrodružství. Možná i přestup. V té souvislosti budete mít něco času věnovaného sami sobě, resp. k pro váš epický "přerod". Líbilo by se mi to tak, že každý odvypráví to, co chce, pro ostatní. Bylo by ideální, kdyby jste v té části dělali "nekampaňové věci" :)

Jinak se moc těším na večer a doufám, že se budeme vídat častěji. Epická část příběhu bude (minimálně z počátku) pro vás naprosto volná tak, abyste začli spojovat ten kopec inficií, které máte a mohli si vybrat svou úlohu v nadcházejících časech přesně tak, jak vám bude vyhovovat.

Pamatujte - ať už vám bude (mými ústy) říkat kdokoli cokoli, příběh i vaše role v něm bude taková, jakou si sami vyberete. Můžete být pouhými diváky bez znalosti věci, či aktivními hybateli dění nebo naopak stínovými figurami v pozadí...
23.3.2012 08:36 - noir
Dobré ráno všem, protože jsem po hře -jako obvykle- nemohl usnout, přemýšlel jsem, jak by příští hra mohla vypadat. A měl bych představu, teda pokud by to nikomu nevadilo.

Líbilo by se mi, pokud se vydáme proti gnollům, abychom si každý vymysleli nějakou vyprávěcí část, kde by mohla vyniknout epičnost našich postav. Asi bych to moc nehrotil pravidly, spíš bych šel cestou vyprávění, možná občas šmrncnutého nějakým tím skill challengem. Kdyby se to spojilo, mohlo by to vytvořit hezkou epickou tapisérii.

Představuju si něco v tom smyslu, jak Ghar po tři noci sám bránil Průsmyk šedého větru proti tisícovce gnollů, jak Gaerwyn sama v noci přepadla elitní gnollí komando a pobila ho, aniž by se kdokoliv z nich probudil apod. Fantazii bych teď moc nekrotil, spíš naopak. Co vy na to?
28.3.2012 15:31 - Nerhinn
Něco málo hlášek. Jelikož sumarizace poslední a předposlední hry jsou ve stádiu tvorby, nasměruji svoji tvůrčí energii prozatím tam a ke hře a budoucí hře se vyjádřím později.
EDIT: Jo, je možné, že u hlášek chybí důležitý kontext, původně byly vtipnější atd. Dokud píšu poznámky ručně, neovládám těsnopis a ještě se u toho občas snažím hrát, je to něco, s čím se musíte smířit.
________________________________

noir: "Já tuším, že to celý spadne, takže jdu odsud sežrat zbytky Ledopaní."
Alnag: "Ale tam už žádný nejsou. Já jsem jí usekl hlavu a zbytek shodil do propasti."
noir: "Tak to tu pořád máme tu hlavu, ne?"
________________________________

Konstantin nevidí na jedno... nemá jedno oko. Nechce se nechat přesvědčit, aby se nechal léčit (Aisskou). A hledá Gaerwyn.
Alnag: "Když se nedívá, dávám na něj Velkolepá slova. A stoupám si tak, aby mě neviděl."
noir: "Teď nám chybí už dva!"
________________________________

Boa: "A zkoušeli jste mě vůbec probudit?"
Jarik: "To jo, my tě probudíme a ty zase usneš."
Sethi: "Slibuju, že už nebudu lízat žádný vrány."
________________________________

Jarik: "Nejchladnějším místem se prochází dál - jako v Prstu."
Alnag: "Máš nějaký divný asociace. Až na to, že to bylo jiný místo, čas a způsob..."
Nerhinn: "Jo počkej, ty myslíš to-" (Jarik souhlasně přikyvuje v naději, že si wikipedistka správně vybaví příslušný zážitek) "-jak jsi onehdy prošel z Šedivcova domu krbem do Pláně ohně?"
________________________________

Almi (na Svena): "Ifrít se na tebe dívá, ty ale nehneš ani brvou."
Jarik: "Já naštěstí nemám brvy, kterýma bych hýbal."
________________________________

Almi: "Je to Prastarý... nebo jeho aspekt."
noir: "No tak, na aspekta máme."
Alnag: "Vytáhnu meč."
Nerhinn: "A zvolá: 'Šup do portálu!'"
Almi: "Hodí fireball. Kritika."
Sethi: "Beru to všechno na sebe."
Alnag: "Ty si myslíš, že jsi hrozně drsnej, co? ...A máš pravdu, šup do portálu!"
________________________________

Ghar popisuje Svenovi své příbuzné, snaží se vytipovat, který z nich by mohl mít skrytou agendu.
Jarik: "Jeden je černej jako noc a je to zabiják..."
Sethi: "Druhej je bílej jako den a je to healer..."
nori: "A třetí je šedej a je to přehazovač malty."
________________________________

Almi: "Za záhadných okolností byl vypálen dům U Dvou kočiček."
Alnag: "Teď je to U Dvou ohořelých kočiček."
Jarik: "U Dvou mourků."
________________________________

Po poskytnutí mnoha podezřelých informací (z nichž nás zaujmou jen některé) je čas pro...
...CSI Vartena
YEEAAAAAAAAA!
Alnag: "To není jen tak. Někdo vypálil kotě z okna věže, někdo vypálil dům U Dvou kočiček a někdo vypálil skvělou brandy.
________________________________

Aiss má problémy s Mori, ale rozhodla se, že dnes není ten pravý den pro puč.
noir: "Hele, kdybys ji chtěla zabít a nemít krev na rukou..."
30.3.2012 08:27 - Almi
Nerhinn: pěkný! :))

Noir: To už vůbec nezní jako 4e.. :/ takovéhle vyprávění beru až při hře po dosažení 30. levelu :))))

Přece jen, nechci z toho dělat hru ve stylu některých pseudofantasy snímků z poslední doby.

..a pokud si myslíš, že jsou gnollové béčka, hmm..znáš článek "epic goblini"? :DD

ALL: Kdyže to hrajeme příště? Ve čtvrtek 5.3.??
30.3.2012 10:21 - Sethi
Za mě by to šlo.
30.3.2012 11:09 - Alnag
Možno.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070803880691528 secREMOTE_IP: 3.149.238.159