Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
10.2.2012 09:29 - Jarik
Chtel bych podekovat vsem za vcerejsi hrani.
Po delsi dobe se nam uzavrel jeden pribeh.
Hura

Jeste, ze je Konstantin tak zasadovy,... takze jsme necinkli :D (ale jak jsem pochopil, tak postavu na 21.lvl si priste vzit mame s sebou :D )
10.2.2012 09:39 - Almi
noir píše:
Mám letní sáčko, švihácké polobotky a lehkou rozhalenku...

Nikdy bych nevěřil, že v tom fakt přijdeš..docela jsem litoval toho, že se mi podařilo mít auto. Mohl to být zajímavý pohled po cestě zpět, jak se měníš ledovou sochu... :)

Jarik: jojo, denníky si klidně vemte. Třeba se Vám to podaří zvládnout. A pokud to dopadne zle, dají se zarámovat :D

ALL: děkuji za statečný výkon. Sice by vám slušelo na můj vkus více pokory, rafinované chytrosti a méně arogance, ale co už - je fajn mít opravdu hodně nepřátel, třeba epic dopadne tak, že se všichni spojí proti vám :)))

Každopádně se těším i jsem zvědav na pokračování...
10.2.2012 13:12 - Sethi
No nazdar...
10.2.2012 13:16 - noir
Sethi: Myslím, že bys měla vědět, že arogantně jsme se chovali k vyslancům Vecny. To myslím relativně mění situaci, ne? A Konstantin odmítl nabídku na Vecnovu ruku a další lákavé úplatky. Oni teď chtějí bohužel zpátky oko.

A s Ledopaní jsme náhodou vyjednávali velmi rafinovaně a mazaně, jen škoda, že se pak ukázalo, že to vlastně Ledopaní vůbec není... Ale trik s otráveným mečem se povedl velmi :)
10.2.2012 14:56 - Sethi
Kněžka na chvíli vytáhne paty z domu a hned se slézají svědci Vecnovi s těmi svými lacinými dárky, jak typické.

No těším se na záznam.
10.2.2012 19:17 - Jarik
Jak jsem pochopil, tak zaznam bude opozden....
protoze z Alnaga se stal dnes Snezny muz :D (takze korekci bude delat pozdeji)
13.2.2012 09:33 - noir
Mě se tahle hra moc líbila, někam se to hnulo a vůbec to mělo smysl. A ten fight byl moc fajn, byť nám několikrát přálo štěstí a dva overpowered featy :)

Jinak, jak už jsem psal jinam, hlásím, že nebudu moct hrát vůbec od 20. února do 4. března. Zdravotní důvody.


A ještě jeden bod: Tak Punisher of the Gods Konstantin nebude. Jednak ni to přijde fajn herně, když odmítl Vecnovu nabídku a jednak jsem se díval, že v současné iteraci tohohle už asi osmkrát měněného epicu, spočívá jeho mechanika na marce. A tři marky, to už nehlídám. Takže, jak správně řekl Alnag, "jsou jisté jistoty," Konstantin Demigod se blíží...
13.2.2012 10:26 - Alnag
Noir: Souhlasím. Hra byla povedená. Mám rád boje, které mají příběhový smysl!

Demigod. Já to věděl. :)
13.2.2012 11:28 - Nerhinn
...Takže se na mě nezlobíte? Jako Gaerwyn toho asi litovat nebude, ale já z toho byla taková nešťastná, původně jsem počítala s tím, že na konci boje chňapnu Ledopaní a společně skočíme do Vakua. Ne že vás tam nechám :(

No... Neplánovali jsme, že budeme hrát tenhle týden? Jako že minulá hra byla odsunutá a čekají nás tím pádem dvě brzy po sobě? Nebo jsem úplně mimo, jako dnes pořád?
13.2.2012 11:42 - Almi
Jsem rád, že se bitka líbila.. tak nějak jsem se bál, jak přijmete skutečnost několika možných bitek krátce po sobě..a vůbec několik podrazů, které na vás nohsledi Ledopaní přichystali (ledové schody, pak falešná ledopaní a nakonec reálná hrozba umrznutí na oupuštěném nádvoří pro nemožnost dostat se do Paláce).

Opravdu Vám přálo štěstí, ale to přeje připraveným a to jste byli - Gaerwynn super zkoumala a hledala, takže past na nádvoří odhalila včas, Sven s Noirem správně rozpoznali brzy, že Ledopaní je jen falešná. A to shození Ledovýho trolla dolů byla lahůdka.

A co se týče následné scény na Dračím ledopádu - byli jste skvělí. Na to, že jste neměli téměř žádné info a byli jen ve třech.. teď se těším na to, jak to dopadne s Vecnovci. Zda dostanou co chtějí (v jakémkoli smyslu).

A važte dobře. Z toho, co víte, kroniky nepamatují, že by někdy Vecnovci přišli takhle otevřeně. Takže buď je v tom podraz nebo vzbuzujete opravdu respekt..a nebo má i Vecna strach (což nikdy nepřizná). Každopádně - o Vecnovi se ví, že VÍ. Družina je silná, začíná být skvěle sehraná a kupodivu (po posledních hádkách) se mi zdá i sevřenější, víc drží při sobě.

Teď ještě, kam svoje snažení nasměrovat. Podle všeho se zdá, že Vaše současná mise je téměř u konce.

Leč - vzbudili jste pozornost, i zájem. Těšíte se, koho? :-))

noir: Demigod? OK... :))) Jak to zapadá do celkového vývoje a filozofie postavy? Můžeš mi trochu osvětlit, jak moc je (pokud ještě je) tvůj prapůvodní cíl týkající se gnollů? Abych Ti dokázal správně nahrát?

ALL: Moc prosím, jsem hlava děravá, můžete mi napsat do PMky každý název svého zvažovaného epicu a ideálně odkaz na příručku/stranu? Většinou tyhle věci promýšlím v práci a tam nemám CB..
13.2.2012 11:46 - Almi
Nerhinn: Tenhle týden určitě AA neplánuji. Původně jsem neměl hrát tenhle týden vůbec, ale pokusím se udělat si čas aspoň na Encounters, abych dokončil něco, nač se také moc těším - super fight :))) Mám reálnou šanci na legální TPK v rámci Lair Assaultu.. a noir pak od 20.2. nebude, jak psal...
28.2.2012 20:51 - Sethi
15.3.? 16.? Předstih je snad dostatečný, aby se to mohlo nějak dezorganizovat.
29.2.2012 08:06 - Almi
Tak termín 15.03. (čtvrtek) i 16.03. (pátek) je u mne v pohodě.

Příští týden jsem bohužel mimo Prahu (kromě pondělí a to už něco mám).
29.2.2012 09:47 - Alnag
U mne zatím v pohodě, pokud to zúžíme na jedno datum bude to úplně ideální.
29.2.2012 09:57 - Nerhinn
Preferovala bych asi ten čtvrtek.
29.2.2012 10:01 - noir
Já bohužel zatím vůbec nevím. Až jak se manželka vrátí z nemocnice a v jakém bude stavu. Zatím to vypadá, že spíš ještě ne.
1.3.2012 11:00 - Jarik
Ja bych preferoval patek, protoze v sobotu 17.3. musim do skoly (a je to pro mne lepsi i vuci memu stavu ucit v patek v praci).

Tim ovsem nerikam, ze ctvrtek nemohu. Naopak. Mohu.
Ale pokud by se hlasovalo pro terminy, tak preferuji patek.
4.3.2012 07:27 - noir
Hm, fanoušci Konstantina to už krapet přehánějí: http://www.geekologie.com/2012/03/02/wow-back-tat.jpg
6.3.2012 15:43 - Sethi
Co my tedy? Pochopila jsem z reportu, že je Konstantin v nadcházejících scénách krajně důležitý. Popojedeme bez něj, bude z něj Schroedingerův gnoll, nebo zas osuším slzy krajkovým kapesníčkem a budeme odkládat?

Když bych to šlo, sama bych preferovala čtvrtek, asi by se mi tam lépe operovalo s nějakým možným lehce uspíšeným odchodem a pak bych nebyla na sezení tak moc pozdě. V pátek by se mi to asi vyjednávalo trochu hůř, ale tak bych prostě došla něco po sedmé.
7.3.2012 18:38 - Sethi
*cvrkot cikád*

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10831689834595 secREMOTE_IP: 3.149.238.159