Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
4.1.2012 16:22 - Alnag
Noir: Jasně. A proto je nás pět. :)

EDIT: Jedna věc je skupina hrdinů a jedna jsou zásahy archetypu moudrého starce a vědmy a kde čeho. Ale myslím, že mi rozumíš jen si prostě chceš rýpnout. :)
4.1.2012 16:30 - Jarik
Male varovani :)
Minule jsem nehral, .. takze nemam zadnou motivaci k cemukoliv.

A pamatuji se, ze jsme s Ledopani bojovat nechteli, protoze jsme v jejim domacim prostredi, ktere zna.
Je mocnejsi nez my.
Predpokladam, ze nema potiz udelat hromadny utok, ktery nas ''stunuje'', a pak v tom pomoci minorky udrzi (nejakou zonu).
A na velky battle plan to moc nevidim, kdyz polovina z nas utoci na blizko :D (a zbytek se casto drzi pri sobe) :D :D
4.1.2012 16:45 - noir
Alnag: Odhalen!
Jarik: Neboj, všechno ti vysvětlíme. Schopnost, jakou popisuješ, ve hře neexistuje, bylo by to pak krapet nudné:) Na čísla bych se moc nedíval, stejně na nich tolik nesejde... Mám plán, který nemůže (ne)selhat! Jak moc dokáže Ghar otevřít tlamu?
4.1.2012 17:00 - Almi
Jarik píše:
takze nemam zadnou motivaci k cemukoliv.


No, když už nic jiného, chladným by tě neměla nechat minulá scéna, kdy došlo k popravě jistého drakorozeného sídlícího ve věži za to, že selhal při ochraně Setby.
4.1.2012 17:03 - Almi
Alnag píše:
Almi píše:
ad. legend fo Drizzt: Závidím!!!! :D

Si přijď někdy taky zahrát. :D


Když já v noci spim. :D
4.1.2012 17:54 - Jarik
Jedna ma cast jasa..., ze je Velarek mrtvy.
Druha je smirliva..., protoze byl mrtvy davno, jen to nevedel.
A treti je zklamana, ze to nemohu zvratit..., a privest jej domu.

Pokud tohle prezijeme,... tak pokud nebudeme na zbesilem uteku, tak bych si jeho telo rad vzal a odnesl domu - - to byla prosba ke smecce.

Ja mam motivaci mnoho, ale nemohu preprat nazor z minule hry,... to se nedela :D

Noir: Ghar ma ted 2 nove schopnosti (OT: musel jsem si totiz prepsat denik), ale taky o 10 zivotu mene :D
A pusu si na Ledopani otvirat nehodlam. Jsou tu urcite skutecnosti, ktere mne v tomto pocinani brzdi... napriklad to, ze uz mne jednou zmrazila :)
4.1.2012 18:03 - Sethi
S radostí přiběhnu na scénu se zpožděním, vím, co budu dělat za scénou.

Moc píšete, s frekvencí jedné návštěvy za den vás nedávám.
6.1.2012 10:22 - noir
Takže dneska od šesti, jo? Budeme nějak ladit potravu?
6.1.2012 14:49 - noir
Wizardúm nejede web a já jinde postavu nemám :(
6.1.2012 15:58 - Almi
noir píše:
Wizardúm nejede web a já jinde postavu nemám :(


Super! Sethu bude mít zpoštění, Nerhinn ujel vlak a bude taky až na sedmou..takže vlastně musím zvládnout jen Jarika a Alnaga. Zdá se, že epic potvora má šanci! :-)
6.1.2012 16:16 - Alnag
Almi: Přesně to jsem si taky říkal. Ještě přidej, že já potřebuji dnes skončit už ve 23h, a jen čekám s čím přijde Jarik. :D
7.1.2012 13:22 - Alnag
Včerejší hra byla (dle mého soudu) velmi zdařilá. Zajímavé scény, propojující se osudy, dobré poklady (meč, který postupně roste s majitelem - když ho máčí v té správné omáčce velmi oceňuji!) a tak vůbec. Bavilo mne to. Velmi!
7.1.2012 14:07 - Almi
To jsem rád...a snad sis užil i následný program :-)
7.1.2012 14:22 - Alnag
Almi: Ano, děkuji za optání. :)
9.1.2012 15:59 - Almi
ALL: Mám problém. V pátek 20.01. musím být v KV. Asi tam pojedu už o den dřív ve čtvrtek 19.01. Lze nějaký náhradní termín?
9.1.2012 16:02 - noir
Mě se to taky líbilo, jen dodávám. Mělo to odsyp, gradaci i humor. Jen bych prosil. abychom dávali víc příležitostí Verči (původně jsem chtěl napsat "těm, kdo se nedokážou sami tolik prosadit", ale ono by to bylo stejně jasné), párkrát jsme ji zbytečně přeřvali a ona se nedostala k tomu, k čemu se zřejmě chystala. To mi přišlo krapet jako škoda, ale jinak jsem neviděl chybu...
9.1.2012 16:04 - Alnag
Možnosti za mne zatím:
a) pondělí - středa daného týdne (tj. 16. - 18.)
b) pondělí až středu či v nejhorším čtvrtek nabídnout pro EDGE (tím se uvolní možnost hrát AA v následujícím týdnu...)
9.1.2012 16:22 - Jarik
pondeli neni problem.
dalsi dny jsou trochu slozitejsi (nerad ucim, kdyz se nestihnu vyspat).
konec hry bych - v jinych dnech nez ct-so, rad videl tak, abych stihnul pulnocni vlak do kolina.
9.1.2012 16:31 - noir
Pro mě by taky pondělí nemělo být větší problém...
9.1.2012 16:36 - Nerhinn
Jo, pondělí zvládnu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068152904510498 secREMOTE_IP: 18.117.186.92