Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
9.12.2011 09:43 - Jarik
verim, ze budu moci.
9.12.2011 19:17 - Nerhinn
Já mám ve čtvrtek volejbal, ale jelikož moje priority jsou na pravém místě, jsem ochotná ho oželet. Každopádně to upřesnění mě zajímá, tuhle někdo říkal, že jediné, co stojí hře v cestě, je nějaké nezáživné plácání se s těstem...
11.12.2011 19:49 - Alnag
Prosím rozhodněte se, jestli budeme nebo nebudeme hrát v ten čtvrtek. Jinak si zařídím jiný program. Díky!
12.12.2011 10:38 - Almi
ALL: Tak na konec s těžkým srdcem hlásím, že nebudu mít čas ani ve čtvrtek. Užijte si předvánoční pohodu a těším se v lednu.
12.12.2011 12:39 - Nerhinn
Tak já tu buchtu, o které můj tatínek, který téměř nikdy nechválí, zamilovaně prohlásil, že voní jako Vánoce, vezmu volejbalistům. Myslím, že budou vděční :)
12.12.2011 12:45 - Sethi
Můžu přijet na volejbal? Hrát nebudu, jen jíst buchtu.
12.12.2011 12:57 - noir
Ach jo... Hm, co kdybych se pro ni stavil Pražákům aspoň půlku přivezl? Existuje teoretická šance, že ve středu budu v Brně.
12.12.2011 19:37 - Alnag
Škoda. :/
12.12.2011 21:15 - Almi
No, přiznávám, že nějak mi ani nedochází v návalu všeho, že jsou vánoce. Pokud se uvidíme, tak určitě ne nad hraním AA, protože jestli něco, tak si chci vymýt hlavu a ne ji připravovat :) Pokud přijdete s nějakou alternativní aktivitou, rád se s lahví něčeho fajn přidám. A to klidně i v ten čtvrtek. jen prostě budu celý den lítat po soudech a honit resty.
12.12.2011 21:42 - Alnag
Almi píše:
Pokud přijdete s nějakou alternativní aktivitou, rád se s lahví něčeho fajn přidám.


Bohužel už beze mne. Když jsem si přečetl, tvůj příspěvek výše, zařídil jsem se podle svého příspěvku výše. :/
16.12.2011 13:30 - Merlin
Klidně přijeďte na Moravu si čistit šišky :) Vám vymyslím netradiční zábavu
20.12.2011 17:35 - Almi
A jéjé..vyšel nový Character theme: Infernal Prince

..mám se bát? :D
20.12.2011 18:09 - Sethi
Zálibně jsem na něj koukala, přinejmenším tohle mě dost zaujalo:

Devil’s Due píše:
Infernal Prince Utility 2
You offer vital aid to your companion—at a very fair price.
Daily - Divine
No Action Special
Trigger: You grant an ally a power bonus or enable him or
her to spend a healing surge.
Effect: You gain a +2 power bonus to all defenses until
the end of the encounter, and you gain temporary hit
points equal to your healing surge value. The ally’s
healing surge value is then reduced by one-half your
level until the end of the encounter.


To je pro klerika přímo báječné.
20.12.2011 18:15 - Sethi
Z trochu jiného soudku. Vím, že už takhle je docela náročné se shodnout na termínech hraní. Ale protože vím, že máte rádi nové a nové výzvy, přihodím nový level obtížnosti.

Dostala jsem pracovní nabídku, kterou zřejmě neodmítnu, jednak proto, že by mě doma nakrájeli na drobno, a pak že jsem tu práci vlastně tak jako chtěla. Háček je v tom, že se funguje na směny, po čtyřech týdnech, a dva z těch týdnů budou do pozdějších časů, jeden tak nějak do šesti - z toho jsem ještě schopná na hraní dojet, a budu tak ráda činit, bude-li to třeba, a jeden do osmi, to už je, obávám se, čas pro nějaký přesun a další fungování jaksi nemožný. Ještě nevím, v jakém pořadí mi směny připadnou, a jak se to bude krýt s plánovaným hraním, nicméně v předstihu prosím o shovívavost, až vám začnu dělat s programem přemety.
20.12.2011 18:29 - Alnag
No. Jak vidíte, scházet se na AA bude těžší a těžší. Každý z nás má nějaké priority a s tím, jak pro víc a víc z nás končí období pohodlného studentského života to asi lepší nebude. Možná bychom měli uvažovat i nad tím, jak dovést AA k nějakému důstojnému konci v nějakém dosažitelném horizontu x session, uvážíme-li už i dosud nesmírně omezenou schopnost se pravidelně (a v plném počtu) scházet.
20.12.2011 20:05 - noir
Souhlas. Smutný, ale souhlas.
20.12.2011 20:35 - Jarik
smutne,.. ale souhlasim.

Mozna by se dala udelat takova rozluckova session, ... kam kdo bude pokracovat.

A podle toho se pak treba jednou za cas muze udelat ... "SETKANI HRDINU", kteri jiz maji sve povinnosti.
Kdyz jsem tak slysel ty nase sny a cile, tak skoro kazdy ma nejak modrou krev :D
Nebo vyznamne postaveni u nejakeho dvora :)

Ono, kdyz se stane pruzvih na diplomatickem setkani, .. kde jen tahle 5ka si muze verit... :D

TO se pak pisi legendy,
... jak krvelacny gnoll sejmul ze zdi zakrvacena ostri s nimiz v mladi stinal hlavy hydram,
... jak vznesene damy meni svuj drahy sat za nuzne hadry,
... jak drakorozeny slechtic misto aby resil dane a brannou povinnost se obleka do zaprasen zbroje (,ktera mu jiz mimochodem nesedne)
... a jak velvyslanec (CENZUROVANO) dvora nasazuje 'naposledy' svuj klobouk, aby zas 'nepomohl' (dle jeho slov)...

:D :D :D
20.12.2011 22:00 - Sethi
Moje priority jsou nastavené pořád stejně a přijde mi, že ty klobouky odhazujete až podezřele ochotně, ale co už.
20.12.2011 22:07 - Alnag
Sethi: Omluv mne, jestli se pletu, ale asi takhle:

- nutnost hrát v pátek (86% potenciálních termínů v háji)
- jeden pátek vločka (3,5% dalších termínů v háji)
- jeden pátek tvá prodloužená směna - předpokládám, že tvá priorita jezdit na vločku zůstává také stejná (?) a nebude to tedy tenýž pátek jako výše (3,5% termínů v háji)

A to jsem vzal jen priority 3 lidí ze skupiny šesti lidí a smrskli jsme se na 7% termínů v měsíci (resp. celé neuvěřitelné 2 dny).

A nebo vzato ještě jinak a jinou metrikou - kolikrát jsme se na AA sešli od tvých státnic? Celkem čtyřikrát. Kolikrát jsme se z toho sešli v plném počtu? Mám dojem, že snad nikdy? Když to porovnám s relativně srovnatelnými Encounters je naše akceschopnost žalostná.

To není odhazování klobouku (mně AA zase chytlo), ale nemám rád plané naděje a hry hrané tempem jednou měsíčně.
20.12.2011 22:10 - noir
Hm, neříkalas, že stejně Aiss už nemůže být se Svenem v jedné skupině a že se cesty musí rozejít? Pro mě byl právě tohle (a že na to Almi řekl jen, že tomu rozumí) jeden z hlavních signálů, že ta hra směřuje k nějakému konci. Teda pokud jsem to správně pochopil... Že to teď Alnag napsal "nahlas" cítím jako signál, že to tak bere víc lidí.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075837135314941 secREMOTE_IP: 3.149.238.159