Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
18.2.2009 16:46 - Jarik
btw: to jsme byl ja :D
22.2.2009 01:58 - Alnag
Abyste se v mezičase nenudili, tady je takový krátký motivační trailer.

(Původní nápad a hudbu dodala Sethi.)
22.2.2009 12:08 - unknown
hezkeeej napad.

hezkeee provedeni. {poklona}

Dik tomu mne napadlo jak vyucovat multimedialni vychovu :) resp. vypocetku ve vzthu k mediim. Jen abych na to za rok nezapomenul :)
22.2.2009 12:25 - Jarik
uz zase.
priste si dam pozor. Ale mne se to tak libilo, ze jsem chtel hned reportovat :)
22.2.2009 15:27 - Nerhinn
Fajn zpracování :)
Akorát mi to nedá... comming soon?
22.2.2009 15:38 - Noir
Ty brďo, kdo to dělal-to ty Alnagu? Moc MOC pěkné, klobouk dolů!
22.2.2009 15:59 - Sethi
jsem filmová hvězda!

chtěla bych poděkovat mamince a tatínkovi, že mě celou dobu nepřestali podporovat, chtěla bych poděkovat svým učitelům, kteří mě vedli cestou k vrcholu, a chci jen slíbit, že mě sláva nezmění, zůstanu skromný malý tiefling jako jsem vždycky byla...
22.2.2009 16:18 - andtom
Sethi: Nějak jsi se od srazu v Praze v polovině minulého roku to, no ... proměnila :))

Dobrá práce, moooc hezké.
22.2.2009 16:35 - Alnag
Nerhinn píše:
Akorát mi to nedá... comming soon?


Vůbec nevím, nač narážíš. Popírám jakoukoliv vinu na nepatřičném zdvojení písmen, zahladil jsem všechny stopy naznačující, že k tomu kdy došlo a na cestě k tobě je speciální oddíl, aby ti "vysvětlil", že se ti to jen zdálo. :))

Noir: Ano, ano... první krůčky ve Windows Movie Makeru...

Sethi: Malý skromný tiefling jo? A teď tu o karkulce...

Andtom: To bude tím korzetem. Pak je z člověka hned jiný tiefling... ;-)
22.2.2009 16:36 - Sethi
um...

skromný malý morfling, možná...?

Píše:
To bude tím korzetem.

počkej počkej jako. chceš tím snad říct že bez korzetu jako neto.. hruď?
22.2.2009 17:40 - Jarik
radsi nebudu rozebirat v co se ti rytiri asi meni :)
ale to bude vubec slabou filmovou obsaditelnosti drakolidi :)
to tieflingyne se obsadi mnohem lepe :)
Jsem zvedav, jestli tan takoveto "filmecky" cekaji casteji.

Ja marne premyslim, jestli se drakolide (nejak mi tohle oznaceni prijde nejvhodnejsi.. drakorozeni je moc dlouhe :) ) rodi jeste ve vajcich nebo uz jako lide :)
Pokud to nikomu nevadi, tak budu tvrdit, ze jsme z vajec.
"Je z vajec divokejch" asi bude puvodne drakonsky citat.
22.2.2009 17:45 - Sethi
tak oni plazi nejsou výhradně vejcorodí, ve skutečnosti živorodost není tak neobvyklá. nevidím proto důvod, proč by ještěráci nemohli být taky živorodí, vzhledem k tomu, že je to pro ně mnohem výhodnější. pokud před námi neskrývají nějaké zásadní tajemství, tak pánev neposkytuje moc prostoru, aby mohlo projít vajíčko dostatečné velikosti (ani v případě, že by bylo kožnaté) aby se z něj vyklubalo decentní líhle... decentním míním standartní velikost novorozence.
22.2.2009 17:45 - Geralt
Jarik píše:
Ja marne premyslim, jestli se drakolide (nejak mi tohle oznaceni prijde nejvhodnejsi.. drakorozeni je moc dlouhe :) ) rodi jeste ve vajcich nebo uz jako lide :)

Drakorození se skutečně líhnou z vajec. A protože jsou to hrdá rasa, někdy se dokonce stává, že si úlomek své rodné skořápky uchovají a nosí jej pak formou přívěšku jakožto památku na svůj původ.
Takže z "vajec divokejch" je docela dobře možné.
22.2.2009 17:46 - Alnag
Drakorození jsou vejcorodí, takže z vajec. Byla ovšem zajímavá diskuse o tom, proč mají drakorozené potom prsa. Každopádně, jsou vejcorodí, někde je to napsané. (No ano, najít nějakého pěkného filmového dragonborna je fakt těžké... možná v jurském parku).
22.2.2009 17:58 - Sethi
tak teda dobře, no... smysl to nedává, ale hádat se nebudu =)

tímto ještěráky odepisuju ze seznamu ras, které bych chtěla hrát, protože odmítám projít pravidlově uvedeným postupem reprodukce =)
22.2.2009 18:08 - Alnag
Možná, že jsou to vejcorodí savci s vakem a šupinami. Mládě se vylíhne, nasune se do vaku, saje mléko od maminky a dorůstá. :))

Záludná rasa, tihle drakorození... něco jako ježury :)
22.2.2009 18:11 - Jarik
Sethi> a to jeste nevis, jak se rodi tieflingove :D
mnojo.. to o te skorapce jsem nekde cetl.. to mi mohlo hned dojit :)

a jsme hrdi, proto nerozebirame, co to dela s panvi nasich partnerek :)

asi zacnu studovat zivot plazu... byt mam serpentofobii (jako hrac) :D
22.2.2009 18:19 - Sethi
Píše:
a jsme hrdi, proto nerozebirame, co to dela s panvi nasich partnerek :)

hrdí? myslíš, že to správné slovo je hrdí? já bych teda v téhle větě osobně sahala do jiné oblasti slovní zásoby =)

Píše:
a to jeste nevis, jak se rodi tieflingove

tak a tieflingové se rodí bez rohů, samozřejmě... proč to matce ještě stěžovat?
22.2.2009 18:26 - Alnag
Sethi píše:
tak a tieflingové se rodí bez rohů, samozřejmě... proč to matce ještě stěžovat?


To by tieflingové chtěli, aby svět věřil. Ve skutečnosti se tieflingové vůbec nerodí. Adoptují lidské děti, které kradou event. kupují od zoufale zubožených matek. Ty pak podstupují démonický rituál... při kterém rostou rohy a kopýtka a tyhle ty věci...
22.2.2009 18:29 - Beltar
Asi se mi budete všichni smát. A nejspíš to bylo proto, že jsem Alnaga viděl jen 2x, ale nejdřív sem si myslel, že to je vážně jeho obličej a, že ho přes nějakej prográmek natáhl na nějakého herce. Až po pár minutách mi došlo, že už jsem tyhle tváře někde viděl :-).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071792125701904 secREMOTE_IP: 3.149.238.159