Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
21.10.2011 09:43 - noir
Ráno jsem si vytiskl Konstantinův deník. Zjsitil jsem, že K. má 32 powers. Přátelé, na to nemám, tohle neusleduju, ani kdybych se soustředil jako Vilém Tell. Zřejmě ho do večera esencializuju. Začínám konečně chápat, proč tahle úprava vznikla. Konstantin je pro mě tahle skoro nehratelný. Aneb - vítej, Konstantine scoute!
21.10.2011 10:04 - Alnag
Noir: No, alespoň už víš, o čem tu už nějakou dobu melu. ;-)
21.10.2011 10:07 - noir
Alnag: Já ti v tomhle naprosto rozumím už delší dobu, ale když člověk s tou postavou hraje co týden, dá se na to zvyknout. Po půlroce nehraní je to ale příliš...

Asi bych nečekal, že to někdy napíšu, ale: "Ať žijí Essentials!"
21.10.2011 10:07 - Sethi
Napočítala jsem zhruba čtyřicet. Plní mě to dětskou radostí.
21.10.2011 10:19 - Alnag
Já mám i po všech "normalizujících" pokusech 29 powers + kopec rituálů.

EDIT: Ale je fakt, že spousta věcí je z toho prokletého meče.
21.10.2011 10:22 - Sethi
Co mě ovšem mate, je náhlé snížení AC. Docela mi u toho online builderu chybí nějaký breakdown čísel. Ne, že by mezi 'nízké' a 'taky nízké' byl nějaký zdrcující rozdíl, ale alespoň bych chtěla vědět proč =)
21.10.2011 10:33 - noir
Sethi: kolik máš AC?
21.10.2011 10:37 - Sethi
Teď 25, mívala jsem o 1 víc. Těmi změnami kolem templáře a toho druhého by to být nemělo, žádný nárůst tam u toho nestraší.

Moje lvl 8 assassinka má většinu času AC 24, stejně tak swordmage, ale tam bych nějakou obranyschopnost čekala.

Ale měla jsem tuhle vybranou takovou pěknou lehkou zbroj...
21.10.2011 10:45 - noir
To je ovšem tak pekelně málo, že je v podstatě úplně jedno, jestli máš 25 nebo 26. Konstantin má myslím průměrné AC, takže ho nepřátelé trefují v 50 procentech případů. (No dobře, hrajeme u Almiho, tak v 60 procentech případů). Aiss má AC o šest menší, takže ji trefí na 4, nově i na 3. TO bych řekl, že už vyjde na stejno...
21.10.2011 10:49 - Alnag
Kněžka je holt takovej glass cannon, nebo možná spíš glass first aid kit. :D
21.10.2011 11:05 - Almi
Docela vážně mne napadá, že by Noir a Alnag mohli mít postavy o jeden tier nižší než Sethi. Číselně by to bylo vyvážené a každý by si přišel na své :-)

noir: Já se trefuju proto, že od nikoho skoro nemám aktuální deníky, resp. co potřebuju je, aby mi sem lidi napsali aspoň informaci ve stylu:

jméno, počet hp, počet surge, výše jednotlivých obran, výše útoku a průměrný damage, co dávají (i když ten spíš pro zajímavost - vím, že Noir je v tomhle 50% palebný síly družiny).

Skilly jsme (snad) tak nějak vyvážily. Koneckonců - má to být zábava, ne matematika, byť já osobně se tetelím blahem na počet powers stejně jako Sethi, leč chápu, že to někdo vnímá jinak.

ALL: Jaká je nálada před dnešní hrou? Chcete mít fight? Ano? Ne? Odlehčený? Nebo vůbec?
21.10.2011 11:10 - Nerhinn
Jsme lvl18?

Byla bych pro něco méně bojového. Pokud možno nebojového.
21.10.2011 11:49 - Sethi
noir píše:
To je ovšem tak pekelně málo, že je v podstatě úplně jedno, jestli máš 25 nebo 26.

Jsem říkala, že mezi 'nízké' a 'taky nízké' není takový rozdíl. Prostě jsem jen nepochopila tu změnu, která se odehrála v podstatě za mými virtuálními zády.

Alnag píše:
glass first aid kit
first aid glass kit
first aid glass kit
aiss


Já si myslím, že je to jasné.



Já mám nachystanou provizorní 18. Čistou jsem nikde nenašla, ale těch pár životů odečíst dokážu =) Klidně bych někoho trochu zabila. Lehce. Ne moc.
21.10.2011 12:49 - noir
Já mám teda 18. level.

Almi: To bylo dávno. Scout je lama. Ale jednoduchá. Snad... Já bych si nějaký menší soubojík dal, ale nic vražedného.
Sethi: Já jsem ti impertinentně nahlédl do deníku a vidím v něm AC 26.
21.10.2011 12:58 - Sethi
Zajímavé. To mě zas Wizardi tahají za nohu. Nebo za ocásek.

Ale mé šance na přežití náhle dosahují závratných výšin =)
21.10.2011 13:02 - noir
Sethi: Mě builder vždycky vyhodí, když chci zadat novému Konstantinovi feat na 8.levelu. Nevím proč. Tak asi nakonec bude hrát ten starý Konstantin. Ale ten je už na 19. levelu(na druhou stranu to reálně znamená jednu přetrénovanou poweru (což u K. znamená že jeden útok dělá kromě damage i CA navíc).
21.10.2011 13:20 - Alnag
Já mám taky postavu na 19. úrovni. Nelevelovali jsme náhodou naposledy? (Protože je to čistý nepoužitý char. sheet, ale nenechal jsem si starý.)
21.10.2011 13:31 - Almi
ne, nelevelovali jste..jen jste si to všichni připravili :-)))

Dobře, uvidím, jak se to vyvine. Buď bude fight nebo ne. A nebojte, počítám s tím, že by byl zahřívací, jen připomenutí si, co vlastně vaše postavy umí.
21.10.2011 13:31 - noir
Já mám intenzivní počet, že level-up se dohodl. Ten builder mě poprvé štve. Nedovolí mi equipovat polovinu věcí, co bych měl mít.
21.10.2011 13:40 - Nerhinn
Brr, ještě, že jsem si upgradeovala ten starý builder. S trochou štěstí už na ten internetový nikdy ani nepáchnu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090137004852295 secREMOTE_IP: 3.21.104.72