Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
13.10.2011 12:27 - Alnag
Noir: Ve dvou je stejnak takové divné, ale můžu zkusit pozvat někoho mimo AAčka.
13.10.2011 15:19 - Almi
Jsem rád, že jsem to včera zrušil..přes usilovnou snahu jsem na tom spíš hůř.. :/
14.10.2011 13:13 - Alnag
Jen dodatek k potenciální akci dnes. Protože jsem nikoho dalšího v tak krátkém horizontu nesehnal, tak se nic nekoná.
17.10.2011 15:08 - Nerhinn
Tož jak to vypadá s tímhle pátkem? Sejdeme se? Budeme vzpomínat na minulá dobrodružství? Budeme hledat Gharovu mrtvolku, zatímco nám poběží čas? Projde mi malý hysterák?
17.10.2011 16:13 - Almi
Nerhinn: Jasně, s pátkem počítám, /překvapivě) se mi podařilo zbavit se nejhoršího přes víkend.

Pokud se nemýlím, tak nebude Ghar, tož to nějak zohledníme...a malý hysterák? zajímavým objednaným scénám jsem se nikdy nebránil :-)
17.10.2011 17:01 - Nerhinn
No, tak na poslední session se stalo to, že 1) nevím, kdo a kolik přesně, ale rozhodně Aisska slíbila Gaerwyn, že jí pomůže s questem za sestrou 2) Ghar všem zdůraznil, jak je pro něj důležitý tento okamžik, kdy jsme na návštěvě u draka, který má info o jeho předkovi 3) Konstantin draka provokoval tak dlouho, dokud ten ho nenechal vyvést 4) Aisska odmítla, že Konstantin odjede 5) Ghar bojoval v souboji cti, protože předtím prohlásil, že je za nás zodpovědný 6) nevím, kdo přesně, mu podvodně pomáhal 7) Ghar je na pokraji smrti.

Jako Ghar asi není Gaerwynin nejoblíbenější tvor na světě, stejně tak ten nemrtvý dračí rytíř. Ale nějak mi uniká, jakým způsobem by Gaerwyn musela uvažovat, aby se postavila na stranu A+K. Nota bene aby je požádala, aby pomohli zachránit její sestru, když se nevydrží ovládat ani pět minut ve chvíli, kdy jde o krk jejich kamarádovi a ne nějaké cizí holce.

Ergo mám takový dojem, že pokud pokračování hry nezačne další konfrontací ze strany rytíře, začne konfrontací ze strany Gaerwyn.

____________________

Btw, chtěla jsem to nechat na později, až to bude celé v koukatelnějším stavu, ale docela by se mi hodilo, kdyby ses, Almi, mrknul na tento odkaz a řekl, co se ti líbí a co ne, resp. nějak se k tomu vyjádřil, ať víme, co máme dále rozvíjet. Ostatně na tom závisí i to, co bude Gaerwyn eventuelně vykřikovat :)

Vlastně ten odkaz platí pro všechny. Wiki je otevřená všem, takže přijďte, editujte, zakládejte, máte volnou ruku.
17.10.2011 17:17 - noir
Nerhinn: Já bych to bral tak, že Gaerwynn ví, že K+A sice mají problémy s krátkodobým plánováním. Ale o to lépe se umí upínat k dlouhodobým cílům - třeba Konstantin a jeho cesta za Vecnovým okem. Eh, to jsem nechtěl říkat...
17.10.2011 17:20 - noir
Ty vogo, AAčka mají vlastní wikinu! Teda Nerhinn, ty jsi hustá!
17.10.2011 17:25 - Nerhinn
noir: :) Díky. Ale zatím je to všechno jedno velké provizorium. Jen pár stránek, jen minimum informací... momentálně jsem ve stavu, kdy se snažím zpracovat deníky a sumarizace a zároveň přemýšlím, jak to pak v praxi převést tam. Takže aktuálně jsou tam nějaké postavy, infa jsem jim tam kopla podle toho, co jste o nich napsali, pár předmětů, míst... a sumarizace, které jsou až víceméně do místa, kdy se dostaneme do katedrály, i poměrně příjemné na pohled.

Prostě toho teď dělám hrozně moc najednou, tak to ani zdaleka nevypadá tak hezky, jak si to maluju. Ale to přijde. Zatím je to pořád zábava. A jak jsem řekla, budu ráda, když se připojíte :)
17.10.2011 18:36 - Alnag
OK. Rezervuji si tento pátek. (17 a dál...)
17.10.2011 19:52 - Jarik
damy a panove.
Uvedomuji si, ze mozna pusobim jako nejvetsi skodic,... ale snazim se dat dohromady praci, skolu, soukromy zivot... A VAS.
A proto musim rici nasledujici.
18/11 fakt nemuzu. Jakmile mam den navic volno, tak jedu domu nebo na nejakou akci s pritelkyni.
A den mezi statnim svatkem a vikendem nam dava reditel volno.

Zjistil jsem vsak, ze ve stredu 16/11 bych mohl hrat (17/11 mam nastup na akci v Praze nebo na Morave).

Chci se Vas proto s dovolenim zeptat. Mohli bychom hrat ve stredu 16/11 misto patku 18/11?
Ja bych BYL moc rad.

Pokud se ukaze vseobecna shoda, ze uz si vymyslim fakt moc, ... tak dam sve misto ve prospech skupiny.
Netusil jsem jak moc mi soukromy zivot a skola narusi planovani her AA.
17.10.2011 21:30 - noir
Sorry, Jariku, ale ve středu nemůžu nikdy :( Dlouhodobě...
17.10.2011 21:51 - Jarik
tak to ten termin 18/11 necham na vas. jak vam vyhovuje.
ja svuj problem priznal... radsi hned.

nevim proc, ale letos mi zatim lepe sednou terminy EDGE :)))
18.10.2011 08:36 - Almi
Jarik píše:
Netusil jsem jak moc mi soukromy zivot a skola narusi planovani her AA.


..vítej v realitě :D

Nu, my to nějak pořešíme. Kdyby bylo nejhůř, zbylé postavy se poperou o čest Ghara hibernovat, jinak se těším na tvé kousky
20.10.2011 13:01 - Sethi
Fighter: I need some healing. Can you cast a Cure Light Wounds?
Cleric: Is your insurance paid up?

Doteď jsem to dělala špatně.
20.10.2011 13:12 - Alnag
Ne. To jen máme konkurenci zdravotních pojišťoven.
20.10.2011 13:14 - noir
Tak jen pro definitivní upřesnění: Zítra hrajeme od 18:00 u Alnaga? Nějaké speciální suroviny? V jakém kulinárním duchu se večer ponese?
20.10.2011 13:53 - Alnag
Lze přijít už v 17h.
20.10.2011 14:05 - Almi
ALL: Ano, se zítřkem počítám. Pokusím se přijít už na 17. hodinu, ale jak se znám, moc s tím nepočítejte :D
20.10.2011 14:19 - Nerhinn
Btw, mohla bych pak u někoho z vás přespat?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091331005096436 secREMOTE_IP: 3.141.42.84