Alnag
20.7.2008 16:43
Hraní D&D 4e: Amazing Adventures
D&D 4e Kampaň: 02/2009-05/2012

Amazing Adventures Wiki
2.9.2011 18:44 - Alnag
Březen 2012. Další dotazy?
2.9.2011 21:52 - Almi
Alnag píše:
Březen 2012. Další dotazy?


Beru tě za slovo a už se těším! :)

ALL: Nerhinn oznámila, že chcete hrát zhruba od října..pravda? ;-)
2.9.2011 22:25 - Sethi
No dřív to nejde, takže za mě to dává smysl.
26.9.2011 15:43 - Nerhinn
Alnag vedle píše:
Nejspíše tedy směřujeme k prvnímu hraní 13/10 (čtvrtek), pokud by to nezabíjelo AAčka (btw. už by bylo fajn je nějak načrtnout, důležitost "pátků" jsem také nějak nevnímal, měl jsem zafixováno, že pátky nemůže/nechce Almi - nebo možná někdo jiný ??? - hrát?)

Ono se čekalo... na noira, až se usadí v nové práci, na Sethi, jak na tom bude se školou, na Jarika, až opadne nával práce z nového školního roku.
Ale pokud jsem to pochopila správně, víceméně všem vyhovuje hrát od října v pátky.
26.9.2011 15:46 - noir
Za mě: Velké ANO!
26.9.2011 15:53 - Sethi
Abych se nějak potvrdila. Zatím se na mě nevalí hromada pracovních nabídek z Belgie a Albionu, takže nevidím důvod, proč by mi pátky obecně neměly vyhovovat. Samozřejmě občas je to nějaká překážející víkendová akce, ale taky se nebavíme o týdenním hraní, takže by to mělo být v pohodě.
26.9.2011 16:08 - Almi
Souhlas se Sethi. Jen upozorňuji, že pokud se najede na model - jeden týden AA v pátek a druhý týden Gardmore Abbey ve čtvrtek, znamená to, že často budou 2 hry v týdnu (protože v úterý či středu bude často Encounters či Beltarova hra). Je to pro Sethi a Noira zvládnutelné?

aktuální (možná střeštěný nápad): Co pojmout úvodní hru nové sezony AA jako...takový večírek postav, které sedí někde v teple u krbu..vyprávějící si a vzpomínají na události vedoucích k Jarikovu zmizení po souboji s padlým rytířem...prostě takový kolektivní vzpomínání si, co bylo + pokec o všem možném?
S tím, že já mohu jako bonus nachystat nějaké překvapení (které ještě nemám promyšlené) - abysi užili i vaše kostky?
26.9.2011 16:15 - Sethi
Pro mě to technicky možné je, s tím, že v případě nouze jsou Encounters vypustitelné. Může se to samozřejmě měnit, v závislosti na mé úspěšnosti v hledání vhodného zaměstnání a na trpělivosti mých stále ještě živitelů, neočekávám ale žádná vážná dramata.

Ke krbovému návrhu se ještě vrátím, až si nějak srovnám v hlavě myšlenky, mohla by to být skvělá půda pro vyprávěcí postup, který jsem si už chtěla dlouho zkusit ve hře.
26.9.2011 16:15 - Alnag
Pátky zatím mohu, nebezpečí nabídek z Albionu nebo Teutónie bylo i u mne zažehnáno. :)
26.9.2011 16:18 - Nerhinn
Almi píše:
prostě takový kolektivní vzpomínání si, co bylo

:)) Sethi může (možná... prostě měla možnost ten název spatřit) potvrdit, že chystám projekt "Reader's Digest". Každopádně já jsem jednoznačně pro.
26.9.2011 16:23 - Alnag
Já mám ještě jednu technickou zejména na Almiho (přemýšlel jsem o tom dnes cestou v autobuse, tak je to čerstvé), ale napíšu to veřejně. Sven má bonus na Arcana +24 (což znamená, že easy a moderate checky dává automaticky). To znamená, že většina hodů na Arcana není moc výzva (a buď to vyvolává falešný dojem, že potřebujeme těžší výzvy, což u většiny ostatních skillů není pravda) nebo nemá smysl vůbec házet (což je zase škoda).

Protože velká část bonusu pramení z mého úžasného runového brnění, můj návrh je, že bych ho vyměnil za jiné na stejné nebo nižší úrovni. Čímž se Svenovi sníží Arcana na přijatelnějších +20 (a bude tak malá šance, že failne moderate check a zhruba poloviční šance, že failne hard check, pročež si od hry slibuji, že bude zábavnější i napínavější).

Almi (event. ostatní), co vy na to?
26.9.2011 16:33 - Almi
Alnag: Líbí se mi to. zapadá to do kdysi probíraného konceptu zastropování výše bonusu k ejdnotlivým vlastnostem, aby to nesvádělo ke kombení. Je to pro mne i osobně přijatelnější, než učit Gaerwynn skutečná pravidla pro stealth (v AA je máme značně volná) :D

Sethi: Poslední dobou by mohla být na Encounters nová krev, ale pravda je, že Tvá přítomnost do hry vnáší super prvek nejistoty..jak pro hráče, tak pro DMa :)

Nerhinn: Něco se ke mně doneslo :) Upřímně přiznávám, že to bude i jednodušší pro mne. Kdo si to má všechno pamatovat? Nedávno jsem při úklidu našel hromadu nepoužitých konceptů a hnusek pro AA, mohlo by se mi to plést :)
26.9.2011 16:44 - Alnag
No... a teď k datu. První pátek, který asi připadá do úvahy je 7/10. Všichni můžou nebo jak jste na tom?
26.9.2011 16:48 - Sethi
U mě dobré, ale prosila bych průběžně připomínat.
26.9.2011 16:50 - Nerhinn
Nějak bych to zvládla, ale po pravdě, víc by se mi hodilo hrát (a cestovat) ne hned po Dálavě. Omlouvám se, jestli se vám to kouše s hraním EDGE, ale byla bych pro hraní 14.10.
26.9.2011 16:56 - Sethi
No a byl by nějaký důvod ty dva termity neprohodit? V tomhle okamžiku se jedná o podobné množiny hráčů, jen switchnout dni.
26.9.2011 16:58 - Alnag
Sethi: V zásadě asi ne. Ale začal bych tím, že zjistíme, zda všichni mohou toho 14/10, než budu vymýšlet co s EDGE.
26.9.2011 16:58 - Almi
Souhlas se Sethi a Veronikou..je možné, že budu taky potřebovat trochu aklimatizovat a něco řešit v týdnu po Dálavě. Prohození by se mi líbilo.
26.9.2011 19:05 - noir
Já su krapet zmatený, ale asi bych to nějak dát měl. Dálavu nejspíš nestihnu, si budu zas u Rétorománů, nebo v Olomouci. Takže ten další týden by mi byl asi fuk.

Dvě hry týdně nedám určitě-když budou takhle u sebe. Ani ne tak pracovně, jako spíš psychicky, většinou po ní usínám někdy kolem třetí-čtvrté ráno a nejsem sto se přepnout do jiné role. Jak se tak znám, asi bych vám to kazil...
26.9.2011 19:09 - Sethi
Abbey a AA nemají být u sebe, ale střídat se po týdnu, nejspíš jedna ve čtvrtek (Abbey), druhá v pátek (AA). Encounters a Beltarova hra by byly zřejmě záležitostí přední části týdne, podle domluvy a schopnosti se (ne)sejít by se hrála ta či ona kampaň.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067826986312866 secREMOTE_IP: 3.133.137.169